Wojna na Ukrainie a postępowanie innogames i polskiego supportu

P.S. gwałty w armii rosyjskiej były zawsze, jednak nie znaczy że nie było ich w innych armiach świata nigdy.
I cyk, usprawiedliwieni, gwałcili dawniej, niech sobie i teraz pogwałcą, zresztą inni też gwałcą. Natalia palm face gif :idiot:
Przestań, proszę, dajmy już spokój, nie wierzę co czytam, ręcę opadają. Sprowadzilaś temat do tego stanu, ze najlepiej go zamknąć, niech sobie gwałcą, rozstrzeliwują dzieci, inno niech od nich bierze kasiorkę, w końcu wszyscy tak robią. Koniec, wysiadam z tego tematu. jak się go kasuje??
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
I cyk, usprawiedliwieni, gwałcili dawniej, niech sobie i teraz pogwałcą, zresztą inni też gwałcą. Natalia palm face gif :idiot:
Przestań, proszę, dajmy już spokój, nie wierzę co czytam, ręcę opadają. Sprowadzilaś temat do tego stanu, ze najlepiej go zamknąć, niech sobie gwałcą, rozstrzeliwują dzieci, inno niech od nich bierze kasiorkę, w końcu wszyscy tak robią. Koniec, wysiadam z tego tematu. jak się go kasuje??

Ktoś tu chyba za dużo nadinterpretuje żeby nie napisać że nie rozumie.

Napisze może tak, moje poglądy doskonale wiedzą że wojna to jest zło, co było już w pierwszym poście zawarte. Moja wiedza sprawia że nawet nie muszę oglądać żadnych relacji żeby wiedzieć że aktualnie tam mamy gwałty, mordy, kanibalizm, śmierć głodową, donosicielstwo, używanie broni która jest zabroniona, jak i również się domyślam że na wojnie zawsze ktoś zarabia po pieniądzach można sprawdzić komu się najlepiej teraz dodało jak innym się oberwało.

Bo to jest wojna, wojna jest brudna, niesprawiedliwa i zła. Żadna wojna nie była inna. A dodatkowo sądzę że jeszcze przesuną granicę zła.

Ja wcale nikogo nie tłumacze. Po prostu zamiast krzyczeć że działania przeciw wojnie są lepsze tamte, a nie te. Wolę działać przeciw wojnie w jakimkolwiek stopniu mogę. Mieć nadzieję że coś się zmieni a wg mojej oceny tylko rosyjski naród może wyzwolić siebie (pewnie pod panowanie nowego dyktatora)

Bo życie jest niesprawiedliwe i kropka.
 
Ostatnia edycja:

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Czytam post przewodni tej dyskusji i właściwie pod względem etycznym zgadzam. Dlaczego czuję jednak niesmak?
Inno nie odcięło się od tego, przyjmuje przelewy ruskich pieniędzy utopionych w krwi niewinnych dzieci bez skrępowania.
- świadoma manipulacja?
(UWAGA! SARKAZM!)
O czystość interesów zachodnich stacji telewizyjnych, Facebooka, Twittera itp zadbał już Putin. Niech każde rosyjskie dziecko uważa swojego ojca za bohatera, niech każda żona będzie dumna z orderów męża, a żadnej matce nie przyjdzie do głowy, że wychowała bandytę. Pomóżmy socjopacie, uzupełnijmy szczelność przekazu. Nikt z Rosjan nie może dowiedzieć się dlaczego jest traktowany jak parias wśród demokratycznych społeczeństw. Jedynie słuszna narracja "operacji wyzwolenia Ukrainy" musi pozostać czysta i niczym nie zakłócona. Żadnych wątpliwości! Rosja to monolit i WSZYSCY popierają wodza. Pozostali to zdrajcy...
 

Marik

Książę
A nie lepiej zamiast ruskich odcinać to zmniejszyć im profity? Czyli gracz z Rosji płaci 20 razy więcej za tą samą rzecz. Zabranie pieniędzy terrorystą jest lepsze niż zwyczajne odcięcie się od nich
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A nie lepiej zamiast ruskich odcinać to zmniejszyć im profity? Czyli gracz z Rosji płaci 20 razy więcej za tą samą rzecz. Zabranie pieniędzy terrorystą jest lepsze niż zwyczajne odcięcie się od nich
Ceny już są różne.
A po za tym, ja ostatnio stwierdziłam że moja wypłata jest aktualnie za mała jak na dotychczasowe życie:\ już o rosyjskich wypłatach po sankcjach to nie wspomnę. Nie sądzę więc żeby 'kokosy' na tym ktoś zrobił bo Inno nie sprzedaje potrzeb podstawowych jak woda czy chleb.

Jak dla mnie żaden wybór nie jest perfekcyjnym rozwiązaniem.
 
Nadal uważam, że zawieszenie działalności Inno w Rosji to dobry pomysł. Nie chodzi tu o karanie wszystkich jak leci, za to co się dzieje na Ukrainie, ale na zwrócenie uwagi przeciętnemu Rosjaninowi, że świat się od nich odwraca. Niech zaczną dochodzić, czemu tak się dzieje! Mam wielu znajomych Rosjan, którzy nie zgadzają się z polityką swojego kraju, ale to wciąż za mało, żeby coś zmienić. Globalne odgradzanie Rosji od tego, co nie istotne w tym momencie uważam, za jak najbardziej słuszne!
Absolutnie nie zgadzam się, że takie grodzenie już miało miejsce i nic nie przyniosło. Nigdy bowiem, nie żyliśmy w czasach tak zcyfryzowanych jak obecnie! Właśnie stworzenie globalnego, niemilitarnego nacisku daje nadzieję na precedens, że żaden kraj nie pozostanie bezkarny kiedy będzie dokonywał takich niegodziwości jak Rosja!
 
Jak jesteś za, to zamiast pisać to co powyżej, zgłoś tę propozycję na swoim forum supporterów. To na razie jedyna sensowna rzecz jaka tu napisałaś. Zrób to z pozycji supportera, może ciebie posłuchają i jako Polski support zwrócą się z tym do inno, a jeśli zagłosuje dużo graczy w ankiecie i to na sprzeciw współpracy inno-ruskie, to wtedy my jako gracze/ci oczywiście nie popierający tego paktu/ też możemy to zrobić odwołując się do ankiety .
 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ehhh... No i doszliśmy do mierzenia kto co dał i zrobił. Ustalmy sędziów i katów, jak i zeznanie podatkowe z zeszłego roku okazać?
Dlatego jak pisałam już tutaj wcześniej, rozliczać z pomocy ja nie mam zamiaru nikogo. Bo pomoc pod 'przymusem' dla mnie nie jest pomocą... To jakie kroki podjęłam ja, czy podejmę wolę zachować dla siebie.
Ale zdecydowanie wolałabym ankietę na temat taki jak oddanie profitów z Rosji na Ukrainę niż temat moralnego szantażu co było by lepsze.

Ehhh
 
Ja po prostu nie kumam cię za nic. Jakich sędziów i katów?? Sama napisałaś, że byłabyś za przekazaniem dochodu na pomoc Ukrainie. Więc padłą z mojej strony propozycja, żebyś zaproponowała to na swoim forum supporterów . Po czym, napisałaś to powyżej.
Piszesz już tyle rzeczy bez sensu, że ja się gubię w tym. Odpuść sobie tu już pisanie. Daj się wypowiedzieć innym
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Całe szczęście jest to forum i kącik dyskusji że każdy kto pisze w temacie może się wypowiedzieć.

Możliwe że sposób napisania 'propozycji' jak i sposób opisania 'postępowania InnoGames i polskiego supportu' sprawia że odczytuje tutaj szantaż i szukam tych sędziów, bo kaci sami się zgłoszą.

Ogólnie jeżeli przeczytałam w tym temacie kilkanaście razy że Inno popiera wojnę w mniej lub bardziej przyjemnych słowach, co nie jest prawdą. Do tego w temacie moja funkcja występuje jako również taka co bierze krwawe pieniądze... (Heh o ironio)
To napiszę jeszcze tylko, tak nie jest i ankieta o oddaniu profitów z Rosji jak najbardziej była by o wiele lepsza jak i wysłuchana chętniej, a jak jeszcze gracze się podpiszą to już ogólnie jest to lepszy temat niż zarzucanie nieprawdy.

P.S. od lat wiem że jestem tym 'najwspanialszym' forumowiczem z kolorowych, dlatego staram się dawkować swoją obecność na forum żeby nie przyćmiewać użytkowników ^^
(Uwaga w tym zdaniu pojawiło się wiele ironii i sarkazmu, jak i zawiera ono lokowanie produktu)
 
Póki co, każdy kto napisze tu cokolwiek, wystarczy spojrzeć powyżej, musi się liczyć od razu z twoja ripostą i twoimi "mądrościami", że on się myli bo rację masz ty. Jak możesz, daj się wypowiedzieć innym, a nie wbijasz i ich po prostu trolujesz. Mam nieodparte wrażenie, że robisz to celowo, wprowadzasz zamieszanie aby temat nie poszedł w takim kierunku w jakim tobie nie pasuje. Odpuść sobie, nikt tu ani nie obraża supportu a c.o. supportu wyraził swoje zdanie i dla was temat zakończony. Resztę niech powiedzą gracze, jest moderator forum przecież, jak coś skasuje.
Poza tym, jesteście chyba wolontariuszami, nawet nie widzę aby ktoś tu zarzucił ci krwawe pieniądze, że przyjmujesz. inno jak najbardziej. Ale jak możesz, odpuść sobie, komentowanie zdań graczy.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Takie są uroki forum, kącika dyskusyjnego, gdzie demokratycznie można się wypowiedzieć na temat. Do tego jestem również graczem mogę się czasem coś napisać? Piszę również jako supporter, co chyba też może pomóc w temacie:
"Wojna na Ukrainie a postępowanie innogames i polskiego supportu"
Jest to po części więc moje postępowanie czy nie?

Poza tym, jesteście chyba wolontariuszami, nawet nie widzę aby ktoś tu zarzucił ci krwawe pieniądze, że przyjmujesz.
moja funkcja występuje jako również taka co bierze krwawe pieniądze... (Heh o ironio)

I nie neguje każdej wypowiedzi, ale nie lubię nieprawdy i dalej jestem przeciwko wojnie jak i InnoGames również jest przeciwko. Jakby było inaczej to pewnie nie tylko ja nie grałabym w tą grę.
 
Ostatnia edycja:
Nie neguj wypowiedzi innych, popatrz wyżej, na każdy post gracza wtrąciłaś się TY. Nie lubisz półprawdy ale to półprawda z twojego punktu widzenia, jak widzisz inni mogą na to patrzeć inaczej zupełnie. I nie dotyczy to tylko mnie, zanegowałaś wszystkich co napisali inaczej niż ta twoja "półprawda" , podając jakieś niezbyt mądre przykłady, gdzie przeszłaś sama siebie . Za napisanie:
gwałty w armii rosyjskiej były zawsze, jednak nie znaczy że nie było ich w innych armiach świata nigdy.
powinnaś zakończyć bycie supporterem. Całkowity brak empatii dla ofiar gwałtu, bez znaczenia kto je dokonał. Tłumaczenie, że zawsze tak robili i inni robią,... brak słów.
Tego ostatniego nie kapuję kompletnie, sama zarzucasz sobie, branie krwawych pieniędzy, jeśli jesteś wolontariuszką i ich nie dostajesz, to nie dostajesz. Ale jeśli dostajesz pieniądze z inno...to sytuacja moim zdaniem ma się inaczej.
Proszę cię, daj się wypowiedzieć innym, nie wtrącając się i nie uświadamiał ich jak to oni, żle myślą. Każdy ma swoje prawo do oceny sytuacji.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
powinnaś zakończyć bycie supporterem. Całkowity brak empatii dla ofiar gwałtu, bez znaczenia kto je dokonał. Tłumaczenie, że zawsze tak robili i inni robią,... brak słów.
Tłumaczę? Ja stwierdzam fakt, nawet przyznaje ci racje że gwałcą i gwałcili zawsze. I nawet tym wpisem nikogo nie oświeciłam, bo chyba nie znalazł się ktoś kto zaprzeczył?
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
Według mnie to za dużo ukraińskiej propagandy się niektórzy naoglądali. Niestety jest bezmyślnie powielana, bo dobrze się klika. Telewizja podaje wiadomosci typu śpiewająca ukraińska dziewczynka w bunkrze, muzyk grający na dworcu ku pokrzepieniu serc czy jakies inne mało istotne dla wojny bzdety, żeby tylko wzbudzić jak najsilniejsze emocje u widza :) Ja przestałem to oglądać.
Ukraina bardzo dużo sieje fake newsów, żeby oczernić Rosję, a łykacie to jak pelikany bez chwili refleksji i jeszcze chcecie innych zmuszać do pomocy albo rezygnowania z interesów.
Nie twierdzę, że Ruscy są święci, ale Ukraińcy też nie są (nie przestrzegają praw jeńców wojennych, wykonują egzakucje na ulicach), dlatego nie wierzcie nikomu i używajcie tego, co macie w czaszce.<3
 
Ciekawe czy uważasz, że to też fake: https://www.rmf24.pl/raporty/raport...-godzin-nie-chce-juz-,nId,5946829#crp_state=1
Rosjanie nie przestrzegają żadnych praw, a Ty piszesz, że Ukraińcy muszą przestrzegać praw jeńców wojennych. Litość to złe uczucie, bo powoduje, że dla bestii dajemy miłosierdzie, ale nie zawsze bestie to dobrze wykorzystają. Łatwo się mówi, bo to nas nie dotyczy, ale wyobraź sobie gwałt na bliskiej osobie przez 12 godzin. Ja bym był za tym, żeby humanitarnie kulą w łeb zabić tę bestię, a nie dawać im jeszcze prawa i ciepłą herbatkę w więzieniu. Przez takie myślenie później mordercy się nie boją tylko rżną ludzi jak idzie, bo jedyne co mogą otrzymać to ciepłe miejsce w więzieniu. Napisałem to co rzeczywiście myślę.
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
Nawet nie ma jak tego zweryfikować, news zaczyna sie od zmyślonego imienia. Wiarygodność zerowa.

BTW według relacji gwałcili ją we dwóch na przemian przez 12 godzin, to wychodzi po 6 godzin na jednego. Ciekawe co łykali. Chyba mają lepszy doping niż ich sportowcy.
 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Sądzę że to forum nie jest gotowe na dyskusję jaka będzie po tym wpisie...

Jedyne co możemy być pewni że wojna jest, już nawet dłużej niż te 50 parę dni.

A teraz idę po popcorn ;)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Jedyne co możemy być pewni że wojna jest, już nawet dłużej niż te 50 parę dni
Pewnych jest jeszcze kilka rzeczy:
1. Rosja jest agresorem.
2. Nie potwierdzono łamania przez Ukrainę praw ludności rosyjskojęzycznej, bo nikt nie zaprosił niezależnych obserwatorów ani sprawy nie zgłaszano na forum ONZ.
3. Nie ma prawa, usprawiedliwiającego siłową zmianę granic.
4. Ukraińcy mają pełne prawo do decydowania o sobie. Nikt nie może im tego prawa odbierać, nawet jeżeli komuś nie podobają się te decyzje.
5. Są zdjęcia satelitarne, które demaskują propagandę rosyjską. Są też przedstawiciele ONZ i Trybunału Sprawiedliwości, zaproszeni przez stronę ukraińską. Potwierdzają fakty świadczące o zbrodniach wojennych dokonanych przez wojsko rosyjskie.
6. Rosja użyła broni zakazanej przez międzynarodowe konwencje, których była sygnatariuszem.
 
Do góry