Wojna na Ukrainie a postępowanie innogames i polskiego supportu

ThoAeg

Zablokowany
ThoAeg
Myśl to nie boli no chyba, że głowa mała. Może Ty ich obrażasz uważając ze z Kenii?

Pewnie też nie masz za wielkiej :-) Dobrze, niech będą z Polski, skąd tylko chcesz :p Wstaw sobie dowolna gildię również..widzisz jak idę na ugodę ci. Przyznaję ci we WSZYSTKIM rację, we wszystkim, naprawdę :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jak pisałem jest to bez znaczenia, bo zarząd Inno nigdy nie zobaczy tego postu czy wyników ankiety nawet jakby ktoś się wygłupił i wysłał jak życzy sobie tego autor.
Nie prawda. Po pierwsze są osoby które wręcz zatrudnione są do badania zadowolenia graczy i takie ankiety są dla nich jak pożywka. Dodam więcej już nie raz prośby graczy zostały wysłuchane. Nie musiał być to rynek polski bo gra jest międzynarodowa, ale głos graczy ma znaczenie. Jak i dodam że ta ankieta dotycząca Ukrainy nie jest pierwszym tematem który Inno zobaczy. Proszę nie wprowadzać innych osób w błąd.

Już reszty nie skomentuje bo liczenie głosów zaczyna przypominać kabaret.
 
Nie prawda. Po pierwsze są osoby które wręcz zatrudnione są do badania zadowolenia graczy i takie ankiety są dla nich jak pożywka. Dodam więcej już nie raz prośby graczy zostały wysłuchane. Nie musiał być to rynek polski bo gra jest międzynarodowa, ale głos graczy ma znaczenie. Jak i dodam że ta ankieta dotycząca Ukrainy nie jest pierwszym tematem który Inno zobaczy. Proszę nie wprowadzać innych osób w błąd.

Osoby do badania satysfakcji klienta to nie zarząd, to nawet nie personel średniego stopnia. Zarząd się takimi sprawami nie zajmuje i jak napisałem nawet do nich nie dotrze oburzenie gracza poparte przez kilkunastu innych graczy z Polski. Ktoś na dole może odnotuje fakt, chociaż to mało prawdopodobne bo nie dotyczy gry czy czegokolwiek z nią związanego. Fakt, że to nie pierwszy raz jest bez znaczenia, dziesiątki postów i ankiet i jakoś Inno nie zrobiło nic z botami chociaż te dotyczą gry i mają na nią ogromny wpływ. Taki wpływ ma głos graczy na firmę, nie zarząd bo zarząd się takimi sprawami nie zajmuje. To oczywiste, że to Ty wprowadzasz graczy w błąd sugerując ich wpływ na co przeznaczone zostaną zyski firmy czy jakim samochodem będzie jeździł prezes. Bądźmy poważni. Nie wiem czy i gdzie pracujesz ale pomyśl, że klienci firmy piszą by zysk Twojej firmy przeznaczyć na pomoc Ukrainie, Syrii, podwyżki dla pracowników i rozwój firmy po 25% :D
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie wiem czy i gdzie pracujesz ale pomyśl, że klienci firmy piszą by zysk Twojej firmy przeznaczyć na pomoc Ukrainie, Syrii, podwyżki dla pracowników i rozwój firmy po 25% :D
Nie wiem skąd te 25% ale nawet jakby. Oczywiście jeżeli tłum tego wymaga robię co chce. Potem odpisuje darowiznę od podatku. Jak i również nic w naturze nie ginie te 25% pokryje ktoś. Bo jeżeli prezes jest człowiekiem to parę procent pokryje ze swoich, resztę pokryje w innych opłatach manipulacyjnych.

Biznesów nie będę uczyć.
Ale jeżeli firma liczy się z opinią publiczną bo zarabia na ludziach to jak najbardziej zbiera informacje. To czy robi to prezes nie ma znaczenia bo prezes rozliczy wszystkich wyrazie jak rynek przez niezadowolenie się załamie. Nie musi on liczyć głosów bo przecież ma ludzi od tego. Nie musi też nawet używać swojego produktu.

Ale to wszystko zależy od prezesów i prezesików, akurat w Inno się interesują, mam takie wrażenie że większość firm które zaczynały od tego że był tylko pomysł i prezes (dużo producentów gier, polski rynek zwłaszcza) dba o opinie i się interesuje co słychać. To są takie trolle od gier jak my. I jestem pewna że nawet grają jak tylko znajdą wolny czas bo to kochają.

Co do całej dyskusji aktualnie wszystkie firmy robiące jakiekolwiek interesy z Rosją się interesują sytuacja, bo Rosja to ogromny rynek i nie da się nie interesować co będzie dalej i jak postąpić, czy jutro nie wyłączą serwerów na Rosji sami Rosjanie bo uznają że jak FB się nie sprawdza. Czy nie zakręca kurka, przecież to nic nie wiadomo więc tak, jestem pewna że zarząd już nie raz poświęcił popołudnie temu tematowi.
 

Marik

Książę
Cały ten wątek jest hmmm ironią? Bo przecież to taka wielka różnica czy Ruscy mogą grać w foe i wydawać w niej kase czy nie. Rozumiem zamysł tematu ,ale zejdźmy na ziemie to nic nie zmieni. Nic nie znaczy odcięcie ich o jakieś gry, bo jest bez znaczenia, co innego jakby tu chodziło o jakąś dużą korporacje, która ma realny wpływ na gospodarkę Rosji. Odetniesz ich od jednego, przeniosą się na drugie. Rosja to nie kraj tylko stan umysłu. Jest ankieta i tyle. Na forum jest z 50 aktywnych graczy z kilku tysięcy w Polsce. Żądanie od Inno reakcji na podstawie opinii kilkunastu osób to chyba żart. Niemcy unikają pomocy militarnej dla Ukrainy, a co dopiero jakby ich firmy miały na tym stracić. Aż dziw że temat jeszcze otwarty...
 
Biznesów nie będę uczyć.
Bardzo słuszna decyzja. Zdecydowanie nie powinnaś :)

Nie wiem skąd te 25% ale nawet jakby. Oczywiście jeżeli tłum tego wymaga robię co chce. Potem odpisuje darowiznę od podatku. Jak i również nic w naturze nie ginie te 25% pokryje ktoś. Bo jeżeli prezes jest człowiekiem to parę procent pokryje ze swoich, resztę pokryje w innych opłatach manipulacyjnych.
Te 25% było przykładowe oczywiście.
Robić co tłum chce jest rzeczywiście sensowne, w sumie to podstawa każdego biznesu. A jak tłum będzie chciał żebyś wyskoczyła z okna?
Firmy prowadzi się dla zysku a nie by robić darowizny i odpisywać sobie od podatku bo tak chce tłum. Zakładam, że wiesz jaki wpływ na firme ma darowizna i odpisanie od podatku.
Biznes to wojna i nie ma znaczenia czy prezes jest człowiekiem bo jak zastosuje się do Twoich bezcennych rad to szybko nim przestanie być.
Wracając do robienia tego co tłum chce, to możesz jakoś wytłumaczyć dlaczego nic nie zrobiono z wyżej wspomnianymi botami skoro tłum tego chce ma to wpływ na produkt a Inno się interesuje?

Ale jeżeli firma liczy się z opinią publiczną bo zarabia na ludziach to jak najbardziej zbiera informacje. To czy robi to prezes nie ma znaczenia bo prezes rozliczy wszystkich wyrazie jak rynek przez niezadowolenie się załamie. Nie musi on liczyć głosów bo przecież ma ludzi od tego. Nie musi też nawet używać swojego produktu
To oczywiste ale dotyczy działalności firmy, jej towarów lub usług - TYLKO! a nie tego jak prezes wydaje zarobione pieniądze.
Wierz mi, że prezes Inno wie, że ostatnią rzeczą jaka będzie miała wpływ na działalność firmy jest darowizna lub jej brak. Jej brak na pewno nie załamie rynku.

Ale to wszystko zależy od prezesów i prezesików, akurat w Inno się interesują, mam takie wrażenie że większość firm które zaczynały od tego że był tylko pomysł i prezes (dużo producentów gier, polski rynek zwłaszcza) dba o opinie i się interesuje co słychać. To są takie trolle od gier jak my. I jestem pewna że nawet grają jak tylko znajdą wolny czas bo to kochają.
To oczywiste ale dotyczy działalności firmy jej towarów lub usług - TYLKO! a nie tego jak prezes wydaje zarobione pieniądze.
W Inno się interesują twierdzisz, nie chciałem ale się prosiłaś więc spytam jaki to postulat graczy został zrealizowany?

Co do całej dyskusji aktualnie wszystkie firmy robiące jakiekolwiek interesy z Rosją się interesują sytuacja, bo Rosja to ogromny rynek i nie da się nie interesować co będzie dalej i jak postąpić, czy jutro nie wyłączą serwerów na Rosji sami Rosjanie bo uznają że jak FB się nie sprawdza. Czy nie zakręca kurka, przecież to nic nie wiadomo więc tak, jestem pewna że zarząd już nie raz poświęcił popołudnie temu tematowi.
Interesować się to jedno a wydawać pieniądze na wojnę to drugie. Wystarczy spojrzeć na Niemcy, Węgry w sumie większość państw w Europie.

P.S.
Inno jest jak podejrzewam spółką i decydujący głos ma zarząd a nie wybieralny prezes.

Marik
Odetną ich od FoE to zamiast grać gotowi pójść na wojnę a przecież tego nie chcemy.
 
Ostatnia edycja:
Aż dziw że temat jeszcze otwarty...
Tacy ludzie/gracze zawsze mnie zastanawiają. To jest forum powtórzę po raz enty. Zakładasz temat i sobie piszesz, oczywiście zachowując wszelkie zasady kultury. Jedni zakładają tematy i piszą o botach, inni o problemach prostych w grze i bzdetach a inni zakładają taki temat. Podejście, że skoro mi się temat nie podoba, to go zamknijmy, przypomina mi "zasadę", racja jest tylko wtedy kiedy jest po mojej stronie. Nie podoba mi się temat to po prostu nie wchodzę w niego. To są trudne tematy i takowe część osób je poruszyła, część nawet krytykujących mnie, za moje podejście, starała się podjąć temat w lepszy czy gorszy sposób. Ale jesteś pierwszą osobą, która napisała...zamykamy temat, bo mi się on nie podoba i jest bez sensu. Oczywiście, masz dużo racji pisząc o niemcach, ale końcówka....napisz to samo w wątku o botach. W końcu pisanie też jest tam bez sensu, bo boty mają się świetnie i żadne klepanie graczy tego nie zmieni.
 

Marik

Książę
Tacy ludzie/gracze zawsze mnie zastanawiają. To jest forum powtórzę po raz enty. Zakładasz temat i sobie piszesz, oczywiście zachowując wszelkie zasady kultury. Jedni zakładają tematy i piszą o botach, inni o problemach prostych w grze i bzdetach a inni zakładają taki temat. Podejście, że skoro mi się temat nie podoba, to go zamknijmy, przypomina mi "zasadę", racja jest tylko wtedy kiedy jest po mojej stronie. Nie podoba mi się temat to po prostu nie wchodzę w niego. To są trudne tematy i takowe część osób je poruszyła, część nawet krytykujących mnie, za moje podejście, starała się podjąć temat w lepszy czy gorszy sposób. Ale jesteś pierwszą osobą, która napisała...zamykamy temat, bo mi się on nie podoba i jest bez sensu. Oczywiście, masz dużo racji pisząc o niemcach, ale końcówka....napisz to samo w wątku o botach. W końcu pisanie też jest tam bez sensu, bo boty mają się świetnie i żadne klepanie graczy tego nie zmieni.
Dziwie się że nie został jeszcze zamknięty bo nic nowego nie wnosi, a skoro mowa o tematach botów to też była ich masa i też większość została zamknięta z powodu że nic nie wnosi. Skoro jak sam zauważyłeś jest to forum, więc mam prawo napisać swoje zdanie, co z resztą zrobiłem. Nie jestem moderatorem, nie zamykam tematów wyrażam swoje zdanie. Czytaj ze zrozumieniem, nie pisałem ,,zamykamy temat,, wyraziłem swoje zdziwienie... Wiesz pisanie o błędach gry na forum to jedno, a pisanie o zamknięciu serwerów w jakimś kraju to dużo większy problem.

Ps. Post 30 poczytaj i nie gadaj że od razu pisze coś o zamykaniu
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie lubię multi cytatów robić na telefonie. Tak tylko napisze że można googlnąć kto jest prezesem, dowiedzieć się że ta sama osoba która założyła firmę i ta sama osoba która 'zrobiła' z kolegami pierwszą grę już całkiem dawno temu.
Mogę również rozwinąć pojęcie tłumu, jeżeli tłum który stanowi większość twoich klientów wyraża niezadowolenie, w ty jesteś w stanie spełnić życzenie tłumu to to robisz. Były już wprowadzane zmiany po opiniach negatywnych graczy. Pamiętam nawet jak raz odkręcali coś co dodali, właśnie po opiniach graczy. Choćby nawet zmiany w ilości eventów, zmiana wyglądu systemu wiadomości (to dodali i wycofali, znów dodali itd) Tak jak są gracze których pomysły na ulepszenie gry też się przedostały.
Tylko trzeba pamiętać że to nie jest tylko polska społeczność w grze... Użytkowników jest znacznie więcej a większość można nazwać tłumem.
I tak jak większość użytkowników była by za zamknięciem serwerów w Rosji to tak zamknęli by je. Tylko jak to już ustaliliśmy na ten temat każdy ma zdanie podzielone niby mamy większość ale brakuje sporo do tłumu.

Oczywiście na biznesie się nie znam, takiej wiedzy z chęcią nauczyłabym się więcej już nie wspomnę że są różnice między korporacjami, firmami i biznesami. (Różnice dokładnie w zerach 8> ) i pewnie u każdego z tych podmiotów nauczono by mnie nowych sztuczek jak sprawić by było dobrze.

Co do wspomnianych botów, nie mieszajmy tematów już. Ale jako że gram w tą grę zdecydowanie za długo, na twierdzenie że firma nie robi nic odpowiem, że gram zdecydowanie za długo i teraz to jest chociaż coś robione.

I proszę o nie wtrącanie botów w następny temat bo niby tyle wątków o botach zamknięto i będzie że 'następny'

Co do samej dyskusji tutaj, sądzę że i ja powoli już nie mam nic do dodania.
Życzę więcej chętnych do głosowania bo to też dobrze wiedzieć co myślą ludzie, a czego nie mówią wszyscy.

Pozdrawiam
 
Oczywiście na biznesie się nie znam, takiej wiedzy z chęcią nauczyłabym się więcej
Zdecydowanie widać tę niewiedzę a dziwne jest to, że się wypowiadasz mając świadomość takiego stanu rzeczy.
Nic prostszego jak zapisać się na studia jak już masz to podyplomowe i się dowiesz. Polecam specjalizację "Zarządzanie firmą na rynku międzynarodowym"

Mogę również rozwinąć pojęcie tłumu, jeżeli tłum który stanowi większość twoich klientów wyraża niezadowolenie, w ty jesteś w stanie spełnić życzenie tłumu to to robisz
Oczywiście nie. Zastanawiasz się co w Twoim produkcie lub usłudze sprawia, że klienci są niezadowoleni i to zmieniasz. W żadnym wypadku nie spełniasz życzeń tłumu. Brzmi to dziwnie ale staram się dostosować do Twojej "twórczości", żadna firma nie współpracuje z tłumem, ma klientów, odbiorców towaru i usług i tylko to może powodować ich niezadowolenie. Niesłusznie biznes kojarzy Ci się z sztuczkami.

Choćby nawet zmiany w ilości eventów, zmiana wyglądu systemu wiadomości (to dodali i wycofali, znów dodali itd)
Takie nic nie wnoszące do dyskusji ogólniki, bądź zmiany kosmetyczne, na pewno nie jest to odpowiedz na moje pytanie, które zadałem wyżej.

Co do wspomnianych botów, nie mieszajmy tematów już. Ale jako że gram w tą grę zdecydowanie za długo, na twierdzenie że firma nie robi nic odpowiem, że gram zdecydowanie za długo i teraz to jest chociaż coś robione.
To powyżej podsumowuje pogrubione "coś"

Boty są doskonałym przykładem na to jak mało istotna jest opinia graczy dla firmy i to w najważniejszym elemencie gry czyli walce. Straszenie, że wspominane o botach spowoduje zamkniecie wątku mnie nie rusza, był on bezsensowny i nie związany z grą od początku i jak sugerowano powinien zostać zamknięty dawno.
Jak ważną sprawą dla graczy są boty świadczy ilość założonych wątków a jak są traktowane wiemy, są zamykane bo tak się firma wsłuchuje w opinie graczy jak nieco wyżej twierdziłaś, że woli je zamykać jak coś zrobić.

Oczywiście rozumiem stanowisko autora, że to forum i może pisać co chce, miło będzie jak będzie pamiętał, że to forum FoE i zakładane wątki powinny wiązać się z grą.
 
Ostatnia edycja:
No i trafił się ten myślący :)
Z drugiej strony otrzymujemy oczywiście ta najprawdziwszą prawdę i to z pierwszej ręki. Niedawno widziałem " Rosyjscy generałowie się boją" a taka informacja można uzyskać tylko z pierwszej reki od tych generałów. Polskie media maja wywiad lepszy jak wojskowy :)
Tylko nie wiadomo co to ma wspólnego z FoE czy nawet tematem wątku?
 
Z pewnością zarówno Putin jak i Stawka grają w FoE. Z pewnością banda 10-latków to odczuje.
Hmmm czy ty uważasz, że w to grają tylko 10 latkowie?? Może masz i tyle lat ale to nie oznacza, że każdy gracz foe ma tyle lat. Ale zakładam, że nie masz tyle, bo już powinniśmy skończyć polemikę, co 10 latek może wiedzieć o takich rzeczach.
Bo to co napisałeś to czyste naginanie rzeczywistości a link wklejony przez ciebie jest sprzed 2 miesięcy. Tam już nikt nie protestuje, nawet ta mniejszość to już zaakceptowała, że no tak musi być i tyle. W badania nie wierzę, wierzę w to co widzę, tysiące zdjęć pracowników, uczniów, kolejarzy, babć i dziadków, informatyków, pracowników sklepów i tych spożywczych i internetowych, kierowców, pilotów i mozna tak wymieniać i wymieniać, którzy sami ustawiają się w zetkę w geście poparcia swoich wojsk i putina. Nikt im nie przystawia broni do skroni, sami to robią. Bo niestety wierzą w to co im się mówi, nigdy od carów nie negowali przekazu z góry i nie negują dziś. pan kazał a oni słuchają i wierzą w to. Tak zgadzam się z opinią, że właśnie 80% ruskich jest zaślepionych i nie widzi nic innego niż przekaz partii, 20% widzi więcej, ale już ich wzięto na sznurek. I nie piszę to bo tak piszą ale z życia i z doświadczenia z nimi. Mogą być świetnymi kumplami, bawić się z tobą, wypić wódkę ale jak wódz każe strzel mu w łeb..strzeli. Taki naród wychowany od stuleci i taka mentalność.
Co do żołnierzy ruskich, to oni odmawiają walki nie dlatego, że nie chcą zabijać Ukrainców ale dlatego, że wiedzą że sami idą na rzeż, że wysłani w pewne rejony, bez osłony, przeżyją tyle co pierwszy dowódca kadyrowców ze swoich oddziałem po wylądowaniu, czyli około 10 minut.
Nauczcie się myśleć, to nie boli.
 
Ostatnia edycja:
No i kolejny lepszy od wywiadu wojskowego :) wie dlaczego ruskie odmawiają walki, zapominając, że takie coś to dezercja czyli także śmierć.
 
wie dlaczego ruskie odmawiają walki, zapominając, że takie coś to dezercja czyli także śmierć.
w jaki sposób by nie odmawiali/nadmieniam, że przedmówca do którego piszę, sam napisał że odmawiają, czyli też odnosi się to do niego?/, nie grozi im śmierć, nie w daje się w z tobą w dyskusje bo akurat ty nie masz kompletnie nawet zielonego pojęcia co się tam dzieje i piszesz głupoty po prostu. Nie wiem czy wiesz, że oni tam nie są na wojnie i dlaczego putin nie używa słowa wojna a „wojskowa operacja specjalna na Ukrainie.” Jeśli zrozumiesz tę różnicę między tymi słowami i przepisami u ruskich, dowiesz się dlaczego jeszcze nie słyszałeś, żeby kogoś rozstrzelali za niewykonanie rozkazu/a już trochę odmówiło i to całe poddziały z przyczyn jak napisano wyżej/. Co najwyżej strzelają jak nkwd do chcących uciec z pola bitwy i to też "nieoficjalnie".
 
Ostatnia edycja:
Jak już ustaliliśmy jest was dwóch lepszych od wywiadu wojskowego, wiedzących co się tam dzieje :)
Wg geo-strategów toczy się tam wojna amerykańsko-rosyjska z wykorzystaniem terenu Ukrainy i Ukraińców, ale co oni mogą wiedzieć jak nie skonsultowali się z
ThorgalAegirsson
pewno nic i pewno jak ja piszą bzdury.
Jak to nazywa Putin jest bez znaczenia, Amerykanie całe lata takie swoje postępowanie nazywali; wprowadzaniem demokracji.
 
nie wiem co napisać...udusił mnie zapach w tym co napisałeś ruskich unuc. Żegnam definitywnie. Co za bzdury. DNO DNA. Skasujcie ten temat. niech ruskie onuce mają chwilę tryumfu chociaż tu
 
Obawiam się misiu, że nieumiejętnie stosujesz określenie - ruskie onuce, które oznacza przede wszystkim brak argumentów w konfrontacji z osobami stojących po stronie Rosji. A ja, jak kiedyś opanujesz trudną sztukę czytania że zrozumieniem, zobaczysz nie zajmowałem żadnego stanowiska. Podziwiałem jedynie twoja wszechwiedzę i ułomność tych którzy zajmują się tym zawodowo.
 
brak argumentów to ty stosujesz, dostałeś pytanie, na które nie odpowiedziałeś a zaatakowałeś mnie. Ja opanujesz trudna sztukę czytania, to odpowiesz. Moje pytanie zbyłeś jednym zdaniem
Jak to nazywa Putin jest bez znaczenia
ma kolosalne znaczenie, i odpowiada na wiele zagadnień co napisałeś, ale że nie są ci one w smak, więc pominąłeś. Może dla ciebie bez znaczenia ale ma ogromne znaczenie dla wojny. ruskie onuce...nie chcesz żeby cie tak nazywać to pisz co piszemy a nie obracaj kota ogonem, ile masz lat? 10?
nawet nie ma sensu cokolwiek pisać z tobą, nic nie wiesz, nie znasz się, a resztę sobie sam dorobisz. napisz co masz do napisania i nie oczekuj odpowiedzi
 
Ostatnia edycja:
Żegnam definitywnie
Coś czuję, że będziesz się żegnał dłużej jak Anglia przy Brexicie.
w jaki sposób by nie odmawiali/nadmieniam, że przedmówca do którego piszę, sam napisał że odmawiają, czyli też odnosi się to do niego?
Nie wiem o co chodzi w tym pytaniu :( może dlatego, ze mimo znaku zapytania na końcu jest to raczej stwierdzenie jak pytanie. Przeczytaj jak trzeba trzy razy i może zaskoczysz ;) Przedmówca jestem ja.
ma kolosalne znaczenie, i odpowiada na wiele zagadnień co napisałeś
Ja napisałem, ze nie ma żadnego znaczenia to tylko narracja, jest 1:1 Te zagadnienia co "ja jem napisałem" to możesz przytoczyć albo przytargać?
ruskie onuce...nie chcesz żeby cie tak nazywać to pisz co piszemy
Czyli jak będę pisał to co Ty (nie wiem dlaczego "piszemy") to nie będę :D Super. Nigdzie nie napisałem, że nie chcę, pisz jak brak ci argumentów.
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem dlaczego mnie pytasz o coś co jest w nie moim komentarzu i dodatkowo "było znikneło"! Nie dość, że ruska onuca to jeszcze mam być wróżką? Taka wróżąca ruska onuca rozumiem :)
 

Gozur

Wójt
Hmmm czy ty uważasz, że w to grają tylko 10 latkowie??
No i czepiamy się słówek?
Jak rozumiem, uważasz, że Putin gra w FoE i jest w jednej gildii z całą Stawką? Dobre - faktycznie trzeba ich odciąć.
Jak rozumiem, artykuł o protestach sprzed 2 miesięcy ukazuje to, że wszyscy ruscy popierają wojnę, bo to było AŻ 2 miesiące temu?
21 kwiecień 2022 - ten tez pokazuje że wszyscy Rosjanie popierają?
05 kwiecień 2022
02 kwiecień 2022
Wybacz, ale tych z jutra niestety nie mam, ale pewnie też byś w nie nie uwierzył.
Co do twojego wytłumaczenia, czemu Rosjanie się poddają to nie zniżę się do komentowania tej bredni.
A teraz zgłaszaj mój kolejny wpis do moderacji, niech go usuną jak poprzedni.
W końcu tu wyraźniej nawet niż w tamtym wykazałem twoją ignorancję.
 
Dalej napiszę to samo, wszystko sprzed miesiąca, nie masz nic aktualnego. Bo tam się już nic nie dzieje i nikt nie protestuje. Zdechło
Co do twojego wytłumaczenia, czemu Rosjanie się poddają to nie zniżę się do komentowania tej bredni.
niech posłuży ten komentarz:
"Rosyjscy okupanci są zdemoralizowani ciężkimi stratami, słabym wsparciem tylnym i defraudacją funduszy przez generałów. Z rozmów przechwyconych przez SBU wynika, że raporty z odmową dalszej walki są składane przez całe jednostki, w tym wyższych oficerów" - podaje Ukrinform.
Jak widzę dużo szukasz w necie więc i znajdziesz sobie czemu odmawiają, wyszukaj nawet ten komentarz sobie i będziesz miał żródło. Nie są rozstrzeliwani jak tu ktoś zasugerował, są zwalniani z wojska za odmowę wykonania rozkazu/bo nie są na wojnie wg. ich prawa/

W końcu tu wyraźniej nawet niż w tamtym wykazałem twoją ignorancję.
Sugerujesz mi znajomości w supporcie? :haha: Że kasują posty po znajomości wykazujące moją ignorancję a nie łamiące ich zasady? :haha: No takiej teorii by już sam c.o. ich nie wymyślił :p Miłego dnia forumowicze, pięknie dziś ;) Bynajmniej u mnie
 

Gozur

Wójt
Dalej napiszę to samo, wszystko sprzed miesiąca, nie masz nic aktualnego. Bo tam się już nic nie dzieje i nikt nie protestuje. Zdechło

niech posłuży ten komentarz:
"Rosyjscy okupanci są zdemoralizowani ciężkimi stratami, słabym wsparciem tylnym i defraudacją funduszy przez generałów. Z rozmów przechwyconych przez SBU wynika, że raporty z odmową dalszej walki są składane przez całe jednostki, w tym wyższych oficerów" - podaje Ukrinform.
Jak widzę dużo szukasz w necie więc i znajdziesz sobie czemu odmawiają, wyszukaj nawet ten komentarz sobie i będziesz miał żródło. Nie są rozstrzeliwani jak tu ktoś zasugerował, są zwalniani z wojska za odmowę wykonania rozkazu/bo nie są na wojnie wg. ich prawa/

Sugerujesz mi znajomości w supporcie? :haha: Że kasują posty po znajomości wykazujące moją ignorancję a nie łamiące ich zasady? :haha: No takiej teorii by już sam c.o. ich nie wymyślił :p Miłego dnia forumowicze, pięknie dziś ;) Bynajmniej u mnie
Tak, tak o wielki.
Świetna interpretacja moich słów - szkoda, że nie mająca nic wspólnego z ich sensem.
Ale jak "mówi" stare przysłowie "mądrzejszy ustąpi". Tak więc, masz absolutnie rację. Jesteś Wielkim INTERNETOWYM Wojownikiem o wolność Ukrainy i wszystko co napiszesz jest JEDYNĄ PRAWDĄ.
Żegnam.
PS. Zaznaczyłeś, ze sprzed miesiąca...
Mamy 30 kwiecień. Rozumiem, że 02. 05 i 21 kwiecień )podkreślam KWIECIEŃ) to było przed miesiącem...
Wcale nie wychodzi po raz kolejny twoja ignorancja...
 
Do góry