Wiosna 2020 - komentarze

DeletedUser21875

Guest
Czy gdzieś na forum jest napisane że będzie możliwość zdobycia ulepszenia poprzednich budynków z eventu w przyszłym roku (event tej samej kategorii)? Czy w opisie eventu wiosna 2020 jest napisane że będzie możliwość zdobycia ulepszenia budynków z poprzedniego eventu wiosna 2019? czyli pagody bo z tego co widzę to jest tylko obrazek niskiej rozdzielczości to tak btw. A poza tym to fakt że nie byłem na tym forum od kiedy założyłem osadę ^_^ więc mogło mnie wiele ominąć
Mam wrażenie, że częstotliwość kosztem jakości.
 

DeletedUser20928

Guest
W evencie olimpijskim by lista nagród dnia hmm...
Czy ktoś z was wie czy w obecnym wiosennym evencie też takowa szacunkowa lista też jest ? :D
 

DeletedUser21324

Guest
Ten główny eventowy budynek lipny, bonus do obrony na maksie, po co to komu ta obrona? Pagoda ratuje sytuację.
 

Fatherland

Książę
Te pozostały, w liczebności również, licząc od jutra (kolejność przypadkowa):

Rogue Hideout Shrink Kit
Sentinel Outpost Upgrade Kit
Spring/Cherry Garden Selection Kit
Hall of Fame
Sentinel Outpost Level 1
Renovation Kit
Rogue Hideout
Pagoda Upgrade Kit
Shrine of Knowledge
Gigantic Medals
Tactician's Tower Level 1
Pagoda Level 1
Wishing Well
Watchfire Level 1
 

browarek321

Szlachcic zagrodowy
Hello wszystkim. Czy programiści przysnęli z lampionami troszkę? Od jakiś dwóćh dni nie pojawiają się drzewa z dodatkowymi lampionami. Inne rzeczy losowe występują a drzewek do eventu brak. Czy ktoś z graczy tez to zauważył?
Pozdrawiam
 
Hello wszystkim. Czy programiści przysnęli z lampionami troszkę? Od jakiś dwóćh dni nie pojawiają się drzewa z dodatkowymi lampionami. Inne rzeczy losowe występują a drzewek do eventu brak. Czy ktoś z graczy tez to zauważył?
Pozdrawiam

Ja zauważyłam pewną prawidłowość. Jak jestem poza grą i wejdę tylko co kilka godzin coś sprawdzić to tak 1 drzewko na 1.5 dnia mi wskoczy. Za to jak już 2 raz z rzędu mam grę cały czas włączoną, w innej karcie, to tych drzewek wskakuje i po 5-6. To jakaś nagroda specjalna dla aktywnych, a kara dla tych, co wchodzą rzadziej? Nie powinny się gromadzić wokół miasta na pewien czas i dopiero po nim znikać, tak jak to bywało wcześniej?
 
No to wychodzi na to, że czasem najzwyczajniej ich nie ma przez długie, długie godziny, a czasem mnożą się jak króliki.
 

DeletedUser22277

Guest
U mnie pojawiają się codziennie, zazwyczaj do 3 sztuk na dzień. Z tym że rozrzut ilościowy jest spory, bo raz jest to np. 2 lampiony w drzewku a czasami 100. Nie wiem od czego to zależy ale nie narzekam.
 

DeletedUser22277

Guest
Dzisiaj kilka minut po północy żaba dwoma skokami wyskakała mi dwie Świątynie wiedzy i nie były to największe procentowe szanse :) Szanuję algorytm FoE 8> Pozdro
 

DeletedUser21873

Guest
Udało mi się dzisiaj wyskakać 14 albo 15 ulepszeń pagody :)
 

DeletedUser11196

Guest
Gratulacje:),ja niestety tylko dokladnie 6 trafilem ,ale pagoda postawiona
 

damianp6

Szlachcic zagrodowy
Witam

Rozumiem, że gra nastawiona jest na zysk, ale jednak zrobienie wszystkich zadań powinno kończyć się zdobyciem maksymalnego poziomu budynku eventowego. Niestety tak nie było. To naprawdę spory minus.

Zarabiajmy ale dajmy także sprawiedliwie grac bez dodatkowych kosztów.
 

DeletedUser20535

Guest
Żeby zdobyć maks trzeba było wybierać odpowiednie zwierzątka, też mialam kilka pierwszych eventów nieukończonych, nie udało mi się zdobyć max budynku mimo, że zrobiłam zadania. A potem się dowiedzialam, że w większości trzeba zwracać też uwagę na wybór zwierzątek/zawodników itd.
 

chemik12

Wicehrabia
Dokładnie. Trzeba było sprawdzić jaki najbardziej optymalny jest rozkład co do "ceny" do odległości. Wychodziło ,że najbardziej optymalne są zwierzaki srebrne i złote. I tak wybierałem - w pierwszej kolejności srebrne, ew złote. 3 światy, 3 mosty na max i ani 1 diament wydany. A i to co chciałem upolować z nagrody dnia też złapałem.
A na przyszłość polecam:
 

Evil

Szlachcic
U mnie też 3 światy, 3 maksymalne mosty bez wydawania diamentów. Więc wg mnie event łatwy i dobrze wyważony. Bo jak ktoś chce tylko maksymalizować szansę na nagrodę dnia, to nie może oczekiwać, że dostanie też nagrodę główną. Coś za coś. Ale da się iść w "optymalnej szansie" i wtedy i dostanie się sporo nagród dziennych jak i nagrodę główną.
 

Koval92

Szlachcic
Witam

Rozumiem, że gra nastawiona jest na zysk, ale jednak zrobienie wszystkich zadań powinno kończyć się zdobyciem maksymalnego poziomu budynku eventowego. Niestety tak nie było. To naprawdę spory minus.

Zarabiajmy ale dajmy także sprawiedliwie grac bez dodatkowych kosztów.

Macie i tak 1000% lepiej niż w Elvenarze a to ta sama firma więc nie narzekajcie. Nam obcięli statystyki ewolucyjnych o 50% i zniszczyli całkiem eventy.
Was pewnie to też niedługo czeka.
 
Do góry