Wiosna 2020 - komentarze

w1020

Szlachcic zagrodowy
Jak wymieniłem Pagode na poziomie 4, 2 tyg temu to wprowadziliście teraz ulepszenie tak>?! i jeszcze je dropłem w pierwszym zadaniu na evencie. Oddajcie mi pagode !! Albo się dropi raz na evencie albo w ogóle - co za cyrk
 

Arox

Baron
Jak wymieniłem Pagode na poziomie 4, 2 tyg temu to wprowadziliście teraz ulepszenie tak>?! i jeszcze je dropłem w pierwszym zadaniu na evencie. Oddajcie mi pagode !! Albo się dropi raz na evencie albo w ogóle - co za cyrk
Bardziej pretensje do siebie.... wiekszość budynków eventowych które były już w grze powracają jako nagroda dnia... nauczka na przyszłość
 

w1020

Szlachcic zagrodowy
Bardziej pretensje do siebie.... wiekszość budynków eventowych które były już w grze powracają jako nagroda dnia... nauczka na przyszłość

Ale na innym evencie (x eventów dalej)? czemu nie było Ulepszenia Pagody we wcześniejszych eventach ? Jeszcze jak by to było u handlarza albo wylicytowania to luz
 

DeletedUser11196

Guest
Przed chwilka skonczylem pierwsze losowania,poszlo pierwsze 700 pare lampionow i zero ulepszen do pagody,super sie zapowiada,nic sie nie zmienilo widze.
 

Evort01

Baronet
Przed chwilka skonczylem pierwsze losowania,poszlo pierwsze 700 pare lampionow i zero ulepszen do pagody,super sie zapowiada,nic sie nie zmienilo widze.
w takim razie ja miałem mega farta 700-800 lampionów? i 4 ulepszenia pagody akurat aby zrobić pagode ognia bo zostało kilka z poprzedniego eventu
 

kasia2389

Arcyksiążę
Odnoszę wrażenie, że od rozpoczęcia ewentu w ogóle nie pojawiają się incydenty a nie tylko drzewka.
 

DeletedUser17735

Guest
zdarzenia losowe się pojawiają ale drzewek ani widu ani słychu
 

Von Grun

Wicehrabia
12 strzałów i zero ulepszeń. Dodam, że wybierałem te z największym prawdopodobieństwem trafienia nagrody dnia. Ulepszenie pagody jeszcze będzie czy można już event olać?
 

DeletedUser21609

Guest
Czy wie ktoś jakie będą po kolei nagrody dnia? Dziś mamy studnię, a następne?
Mogę gdzieś to sprawdzić?
Pozdrawiam wszystkich graczy
 

w1020

Szlachcic zagrodowy
Czy gdzieś na forum jest napisane że będzie możliwość zdobycia ulepszenia poprzednich budynków z eventu w przyszłym roku (event tej samej kategorii)? Czy w opisie eventu wiosna 2020 jest napisane że będzie możliwość zdobycia ulepszenia budynków z poprzedniego eventu wiosna 2019? czyli pagody bo z tego co widzę to jest tylko obrazek niskiej rozdzielczości to tak btw. A poza tym to fakt że nie byłem na tym forum od kiedy założyłem osadę ^_^ więc mogło mnie wiele ominąć
 

Busterion

Baronet
Jak to jest że w polach chwaly kiedy stoją 4 obozy i mam 4% szansy że wpadnie mi opór to na 15 walk wchodzi 4 razy, ale w evencie kiedy robię 15 skoków żabą przy szansie 12% na wejście nagrody to nagroda wpada tylko raz? I to kurna notoryczna zależność. W polach 4% to bardziej 20%, a w evencie 12% to bardziej 4%, po co robić cyrk? Można pokazać realne szanse i nie zawodzić graczy...
 
Do góry