Wiosna 2020 - komentarze

Markiz.

Książę
Macie i tak 1000% lepiej niż w Elvenarze a to ta sama firma więc nie narzekajcie. Nam obcięli statystyki ewolucyjnych o 50% i zniszczyli całkiem eventy.
Was pewnie to też niedługo czeka.
Oby jak najszybciej te eventy zniszczyli. Co kilka tygodni nowy. Ileż można te same zadania robić. :haha::haha:
 

Koval92

Szlachcic
Oby jak najszybciej te eventy zniszczyli. Co kilka tygodni nowy. Ileż można te same zadania robić. :haha::haha:

my nie mamy zadań dziennych i skrzynek, studnie życzeń były na 100 dni, teraz całkiem je zabrali. Ewolucyjne obcięli o połowę, teraz w "nagrodę" potrafią nam 1 punkt wiedzy dawać do badań. Obecnie skopiowali wasz system nagród z FOE do eventu majowego i dali kolejną fatalną nagrodę. Wcale się nie zdziwię, jak tutaj też zaczną mącić i obcinać. InnoGames prawdopodobnie ma kłopoty finansowe bo już prawie zarżnęło Elvenar i zaraz się za was może wziąć.

Ten wiosenny event był tak "przyjazny" dla nowych graczy, że nie dało się zrobić powyżej 7-8 questa na moim stadium rozwoju miasta.
Mam nadzieje, ze kolejny bedzie lepszy, bo z tego co widze, to zadania dzienne które są w tej grze też są tragiczne do zrobienia często.
 

Evil

Szlachcic
Nowych graczy, w sensie takich, co równo z eventem zaczęli grać? To może rzeczywiście być trochę ciężej, ale pewnie się da. Ja zacząłem grać podczas Halloween, było ciężko trochę zrobić jako nowy gracz, ale ogarnąłem. Po prostu więcej czasu kosztowało.
Podczas trwania eventu Św. Patryka odpaliłem 3 światy poboczne, nie zrobiłem eventu całego, bo nie dałem rady - za mały rozwój miast, za mało czasu na tych pobocznych. Ale już kolejny, czyli wiosna, cały zrobiony na maxa bez problemów, nawet na pobocznych. Więc cóż, eventy są łatwe dla kogoś kto ma już jako tako ogarnięte miasto, nawet zaglądając tam okazjonalnie. Ale tak, Inno jest tym złym, bo nie daje każdemu pełnej nagrody za samo logowanie :haha:
 
Do góry