Wieś

  • Rozpoczynający wątek jacek1j
  • Data rozpoczęcia

co o tym sądzisz?

  • fajny pomysł

    Głosy: 75 68,2%
  • do dopracowania

    Głosy: 13 11,8%
  • nie potrzebny dodatek/ nie podoba mi sie

    Głosy: 22 20,0%

  • W sumie głosujących
    110
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

Hikari36

Polonista
Polonista
Ale tylko w jednej prowincji na epokę, bo tak to sobie każdy założy 30 wsi, a tu .... i będzie używał tylko 2 ....
 

DeletedUser

Guest
to ja mam propozycje żeby były 2 wsie europejskie i 2 wsie amerykańskie. Jedna europejska i jedna amerykańska były by za kase za dwie pozostałe za diamenty. Wsie różniły by się tym że np. na polach wsi europejskie sadzilibyśmy rośliny typowo europejskie a na polu we wsi amerykańskiej sadzilibyśmy rośliny typowo amerykańskie
 

DeletedUser8110

Guest
to ja mam propozycje żeby były 2 wsie europejskie i 2 wsie amerykańskie. Jedna europejska i jedna amerykańska były by za kase za dwie pozostałe za diamenty. Wsie różniły by się tym że np. na polach wsi europejskie sadzilibyśmy rośliny typowo europejskie a na polu we wsi amerykańskiej sadzilibyśmy rośliny typowo amerykańskie

A z ciekawości co kolega rozumie przez rośliny 'typowo amerykańskie' ? ^^ Bo jeśli mówimy o obu Amerykach to rozciągają się one na wszyyystkie strefy klimatyczne, więc rośnie tam prawie wszystko :D Może bardziej charakterystyczne wsie chińskie ? ;)
 

DeletedUser

Guest
Chodzi mi o rośliny które są częściej sadzone w ameryce niż w europie
 

DeletedUser8631

Guest
jeśli dwie wsie bedą za kase a dwie za diamenty to są większe szanse że ten pomysł spodoba się twórcą gry
 

DeletedUser

Guest
to ja mam propozycje żeby były 2 wsie europejskie i 2 wsie amerykańskie. Jedna europejska i jedna amerykańska były by za kase za dwie pozostałe za diamenty. Wsie różniły by się tym że np. na polach wsi europejskie sadzilibyśmy rośliny typowo europejskie a na polu we wsi amerykańskiej sadzilibyśmy rośliny typowo amerykańskie
z sadem i jeziorem też mogłoby być tak jak z polem
 

DeletedUser426

Guest
Może niech autor wkońcu poprosi kogos z team'u zeby skomentował jego pomysł :)
 

DeletedUser

Guest
Jak Pabloos albo Danifae stwierdzą że chcą skomentować ten pomysł to napewno to zrobią.
 

DeletedUser4477

Guest
Jak dla mnie pomysł ciekawy i w końcu team powinien się odezwać i napisać co sądzi ale to już od nich zależy jedyna rzecz która mi się ni podoba to to że są osoby którym ten pomysł się nie podoba no bo co w tym złego;)
 

DeletedUser

Guest
Jak Pabloos albo Danifae stwierdzą że chcą skomentować ten pomysł to napewno to zrobią.
Na pewno sie tym tematem interesują, bo mój koment usunęli ;/
Głosujcie wszyscy którzy to czytają może jak będzie 300 na tak to się Team zastanowi ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
mam też taki pomysł że pole czy las nie było jedną wielką całością ale złożone z paru części i do każdego doprowadzona byłaby droga. Przykładowe rozmieszczenie:
66570654877862623733.png


część lasu, pola i stawu była by za diamenty i medale a reszta odblokowywana w drzewku i kupowana za kase

- - - Zaktualizowano - - -

mogłoby też być tak że zaczynamy z terenem 3x3 rozszerzenia. Reszte rozszerzeń odblokowywuemy w drzewku technologii i kupujemy za kase. możemy kupić po 2 pola, sady i jeziora za kase, po jednym za diamenty i po jednym za medale
 

DeletedUser8631

Guest
jeśli niektóre rzeczy będą za diamenty to będzie dużo większa szansa że ten pomysł przejdzie
 

DeletedUser

Guest
No luke ma racje bo jeśli to wprowadzą to FoE musi mieć z tego zysk więc musi być parę rzeczy za diamenty.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Offtop został usunięty. Proszę się trzymać tematu a nie gdybać o cywilizacji.
 

DeletedUser

Guest
mogłoby być tak że dwie wsie dostępne za diamenty były by dostępne od początku gry a dwie wsie kupowane za kase były by dostępne dopiero od jakiejś późniejszej epoki

- - - Zaktualizowano - - -

@Danifae
@Pabloos
Prosze Danifae lub Pabloos o komentarz do tego pomysłu. Chciałbym wiedzieć co jeszcze trzeba dopracować
 

DeletedUser

Guest
Na tak. Bardzo dobry pomysł , teraz niestety czasami to jest tylko zbieranie surków .
 

DeletedUser8981

Guest
po co to tak utrudniać można zrobić tak aby produkwać na wsi to co można wyprodukować w realu np, towary drewno, wino,
i np,: takie wioski w których teren jest ze złożem np złota i także go produkować (zdobywać zasoby do podukcji tak jak na mapie)
PS: zadużo utrudnienia
 

DeletedUser3220

Guest
Pomysł ciekawy :) Dodatkowe rozwijanie swoich włości zawsze pozwala na to, by nie znudzić się grą :)
 

DeletedUser8631

Guest
Skoro nawet ashantess mówi że to jest fajny pomysł to może Danifae mogła by go zgłosić? Wątpie że ktoś jeszcze napisze coś nowego do tego tematu
 

DeletedUser8110

Guest
Skoro nawet ashantess mówi że to jest fajny pomysł to może Danifae mogła by go zgłosić? Wątpie że ktoś jeszcze napisze coś nowego do tego tematu

Pozwole sobie zacytować samą siebie z innego tematu Jacka
Tak właściwie szanse na przejście większość pomysłów ma niewielkie, możesz mieć całe forum za sobą, ale twórcy gry są non-stop zalewani kreatywnymi pomysłami, a poza tym mają swoją wizję gry, z którą niekoniecznie mogą się zgadzać Twoje pomysły ;)

Jeśli do tej pory pomimo tak rozbudowanej dyskusji nikt z Teamu się nie zainteresował i nie wypowiedział, to nie sądze że poganianie ich w którymkolwiek z tematów cokolwiek zmieni ;)
 

szachimat

Wicehrabia
Pamiętam dobrze ten pomysł - pierwszy, z jakim się spotkałem w tej grze. I od razu mi się spodobał :) Tak jest do teraz - po pół roku wreszcie się wypowiadam w sprawie tego pomysłu - jest Genialny
 
Status
Zamknięty.
Do góry