Wielkanoc w Forge of Empires - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9456

Guest
Osobiście uważam, że event nawet bardzo udany. Co prawda zmarnowałem czas na Cirgardzie, ale odrobię to na Brisgardzie w ciągu roku. :) Tam już mam prawie obsewatorium bo o dziwo... Brak dwóch planów. :D

Chciałbym podobny event bez zabawy w totolotka na wakacje, ale pewnie niemożliwe.
 

DeletedUser

Guest
Event baaardzo udany..2 x łotry..2 x Czempiony..2 x Zestaw do renowacji..Shrine i mnóstwo wieżyczek..innych nagród w moim mniemaniu nie warto było brać..bo to bardziej dla kolekcjonerów przydatne :)

Jedyny mankament tego Eventu to cena jajek..masakra..i żadnej promocji na diamenty..cóż do bogatych świat należy..wirtualny również ;)
Może kiedyś doczekam że w jakimś evencie nagrodą będzie rozszerzenie terenu.. :p
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Też uważam za bardzo udany :) 2 Kryjówki, kilka planów Obserwatorium, 5 paczek akcji dzięki którym mogłem ukończyć zadania, Para Królewska i oczywiście prawie darmowa Świątynia :D

Na rozszerzenia bym nie liczył, jako nagroda losowa - wciąż za duże prawdopodobieństwo na trafienie :) Ewentualnie za wykonanie jakiegoś zadania kończącego event - to już byłoby fajne :D
 

DeletedUser

Guest
Oj tam nie przesadzaj, przecież były dni, gdzie można było kupić diamenty + jajka ;D

Nie przesadzam..ogrodniczka ze mnie żadna :p
400 jajek przy zakupie największego pakietu ... zupełnie nie adekwatne do sumy za ten pakiet realnej kaski :)
 

DeletedUser10532

Guest
no ok wiem że mogę kupić ale nie wszyscy wywalają kasę w grę niech coś zrobią za damo a nie by wydawać kasę na lewo i prawo :mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hikari36

Polonista
Polonista
no ok wiem że mogę kupić ale nie wszyscy wywalają kasę w grę niech coś zrobią za damo a nie by wydawać kasę na lewo i prawo :mad:

A to event nie był za darmo? :rolleyes: Darmowe akcje, darmowe jajka, darmowe nagrody.... A przy Diamentach to był tylko dodatek, nikt nie kazał kupować

+ To nie był ostatni event, przecież zbliżają się Urodziny, niedługo może też zawitać event Letni... ;)

Lub mieć trochę szczęścia i dostać ją ze złotej skrzynki :) Ale wierz mi - nie jest tak opłacalna, chociaż wygląda dość ładnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10532

Guest
żeby zdobyć świątynie wiedzy to chyba bym musiał 24 h na dobę grać taka jest prawda
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Wcale nie, z tych pisanek, które uzbierałem mógłbym dwa razy cały komplet nagród wymienić, a wcale 24 na dobę nie siedziałem przy foe. Bardziej to zależało niestety od jakości wypadających pisanek.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
@UP

Identycznie ja wylosowałem niedawno. Miałem jajka na 2 skrzynie i gdy je kupiłem to dwie świątynie :p
 

DeletedUser

Guest
W zasadzie cały event uważam za bardzo udany (mimo tego, że nie do końca udało mi się zdobyć to co chciałam na wszystkich światach - a w zasadzie to na żadnym 100% nie ma ;) ). Chociaż letnia loteria nadal jest u mnie nr 1 ;)

Ale ten pasek z akcjami do podkładania jajek to można było wywalić po północy? Skoro już i tak jajek podkładać nie można, to po co akcje wiszą na widoku i tylko irytują? ;)
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
W zasadzie cały event uważam za bardzo udany (mimo tego, że nie do końca udało mi się zdobyć to co chciałam na wszystkich światach - a w zasadzie to na żadnym 100% nie ma ;) ).

Podobnie sprawa ma się u mnie. Najważniejsze, że na głównym świecie stoi kolejna kryjówka łotrów, a na pozostałych studnie - takie było moje główne założenie. Dziś rano na C wylosowałam ze złotej 800 pisanek, więc pozwoliłam sobie na 2 kolejne losowania ze złotej skrzyni i wypadło... 2x po 5 paczek akcji ukrywania :D No cóż... Na innym świecie czeka trochę jajek do wydania, ale po porannym losowaniu jakoś nie spieszy mi się do skrzyni:)
 

DeletedUser11758

Guest
Wiem że głupie pytanie ale jakie nagrody dostaliście ze skrzynie za 300?
Ja studnie i kryjówkę

Ja dostałem że złotej skrzyni kryjówkę łotrów , świątynie wiedzy , kilka razy 800 pisanek i kilka razy punkty akcji a na drugim świecie 800 jajek,sporo punktów akcji i studnie życzeń . Kupowałem też skrzynki brązowe i srebrne . Pech kilka jajek , plany , chata słomiana , palmy i piaskowy zamek . Plany powtarzały się i miałem te budynki . Czy udało się komuś rozdać wszystkie jajka ?. Moim zdaniem jest to nie możliwe . Można dać tylko sześciu osobą jajka i trzeba czekać na uzupełnienie punktu godzinę .Prowadzono absurd można dawać jajka do 23 a kupować do 27 . Kupować się nie opłaca . Trzeba dać 125 diamentów za 25 jajek . Za to kupisz nie wiele . Tylko Róg obfitości to daje surowce ale bardzo mało punktów . Dostaje się tylko 2 punkty rozwoju .Plany obserwatorium nie opłaca się mieć bo dają surowce gildii . 250 jajek kosztuje aż 1200 . 2500 jajek kosztuje aż 9900 diamentów .Czy za rozdanie wszystkich jajek jest dodatkowa nagroda ?.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Ała...

Za ostatnie zadanie były pisanki i drugi awatar. Niemożliwe jest rozdanie wszystkich jajek? Oczywiście, że jest. Zrobiłam to bez najmniejszego problemu, nie dokupiwszy ani jednego jajka za diamenty. W dodatku nie rozdawałam 24 jajek na dobę, bo nie zawsze miałam na to czas. Czasami logowałam się raz, czy dwa razy dziennie, a mimo to skończyłam event przed czasem. Nie wylosowałam też przesadnie dużej ilości paczek akcji, ale jak widać, było ich wystarczająco. Prosta matematyka, policz sobie ilu godzin potrzeba było na rozdanie 300 jajek i sam zobaczysz, że zostawał jeszcze zapas. Do tego trafić jakieś akcje i event ukończony bezproblemowo i bez przesadnej aktywności.
 

DeletedUser625

Guest
A ja nie trafiałem żadnych wielkanocnych akcji w czasie eventu, a dzisiaj za ostatnie jajka dropłem wielkanocne akcje po prostu świetnie. Przyda mi się 10 PR do ekwipunku za 300 jajek. To najdroższe 10 PR w moim życiu.
 

DeletedUser

Guest
Ano, ja to samo na jednym świecie... że już w ogóle nie wspomnę, że wczoraj - ostatniego dnia - ze złotych skrzynek wypadały mi WYŁĄCZNIE akcje. Na dwóch światach nie dałam rady ich 'przerobić' i zamieniły się w te oszałamiające ilości punktów... A dziś na jednym wypadły właśnie pakiety akcji zamienione już na pr...
 

DeletedUser625

Guest
A wiecie i łącznie na wszystkich światach ze złotych skrzyń dostałem chyba z 12 kryjówek łotrów, których po prostu nienawidzę i uważam za najbardziej badziewną jednostkę w grze. Za to z tego co słyszałem ludzie którzy marzyli o łotrach nie dostali nawet jednej :p
 

DeletedUser4259

Guest
[...] Ale ten pasek z akcjami do podkładania jajek to można było wywalić po północy? Skoro już i tak jajek podkładać nie można, to po co akcje wiszą na widoku i tylko irytują? ;)
do 27-ego te akcje w inwentarzu mają się zamienić na paczki z PR-ami (tak przynajmniej piszą na becie - nie zdradzają tylko, ilopunktowe te paczki będą)
 

DeletedUser

Guest
do 27-ego te akcje w inwentarzu mają się zamienić na paczki z PR-ami (tak przynajmniej piszą na becie - nie zdradzają tylko, ilopunktowe te paczki będą)


Nie, nie.
Akcje w inwentarzu to już się zamieniły w paczki pr - dla Twojej i innych informacji - jeden pakiet 6 akcji zamieniał się w 1 (!) małą (!!!) paczkę pr - czyli jednym słowem 2 PR ;)
Zatem tak jak tam wyżej Guana pisał, jak ze skrzyni komuś w tym tygodniu wypadnie nagroda, która kiedyś była pakietami akcji, to w tym momencie dostanie taką samą ilość małych paczek PR. A że w przypadku złotej skryzni za 300 jajek było to 5 pakietów, tak w tym wypadku elementarna matematyka mówi nam, że dostaniemy całe 10 PR ;)
.
A mi nie chodziło o te paczki z inwentarza, tyko te akcje z licznika, te które się robią co godzinę. Nie wiem jak u innych ale one u mnie radośnie mi świecą po oczach, w górnym lewym rogu ekranu, tak jak w czasie trwania eventu i denerwują, bo nic z nimi zrobić już nie można.
 

DeletedUser4259

Guest
aaa.... mówisz o tych z licznika :)
nie zatrzymali skryptu naliczania (zresztą u ruskich i dojczów też nalicza dalej)
 

DeletedUser4259

Guest
Kiedy zdejmą event i nie będzie dostępu do sklepu?

handel.jpg
 

DeletedUser314

Guest
power.png


W końcu udało mi się wygrać jakaś obronę miasta z napastnikiem 90/90 dzięki wieża z tej Wielkanocy ;d
 
Status
Zamknięty.
Do góry