Wielkanoc w Forge of Empires - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser625

Guest
Te złote skrzynie to chyba mają nie 20% a 90% na Kryjówkę Łotrów :p a na jajka jest jakieś 0,00000000001%. Ale jak to mówią Yodus. Głupi ma szczęście :p
 

DeletedUser7112

Guest
Te złote skrzynie to chyba mają nie 20% a 90% na Kryjówkę Łotrów :p a na jajka jest jakieś 0,00000000001%. Ale jak to mówią Yodus. Głupi ma szczęście :p

i ja Ciebie też:p

mnie te kryjówki bardzo cieszą;-) jedna to troche mało. A pogłowie łotrzyków zmalało w wyniku działań GvG;-)
 

DeletedUser10906

Guest
a w moich 4 złotych skrzyniach 2 razy były punkty akcji i 2 razy król... a mi się marzy kryjówka...
 

DeletedUser11238

Guest
Z tego co przeczytałem, Alcatraz produkuje Czempionów jak inne jednostki, których koszary mamy zbudowane. Czy aby na pewno?
I czy można użyć zestawu do renowacji na Azylu?
Przepraszam jeśli te pytania już były i odpowiedzi też, ale nie jestem dobry w znajdowaniu ich na forum :(
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Z tego co przeczytałem, Alcatraz produkuje Czempionów jak inne jednostki, których koszary mamy zbudowane. Czy aby na pewno?
I czy można użyć zestawu do renowacji na Azylu?
Przepraszam jeśli te pytania już były i odpowiedzi też, ale nie jestem dobry w znajdowaniu ich na forum :(

Tak, ponieważ Azyl to budynek militarny, więc i Alcatraz bierze go pod uwagę.
Tak, można użyć :)

Guana - to mi wyślij, mi! :D Jakąś tajną pocztą, kanałem pod supportem :p
 

DeletedUser9456

Guest
Pisz do Inno żeby wprowadzili szybko opcję prezentowania itemów z ekwipunku, bo ja tych kryjówek już mam z 5 :p

Ja mam sugestie co do prezentów i ją przedstawię niedługo. ;)

Anyway...

Można mieć więcej niż jedno obsewatorium? :O
 

DeletedUser625

Guest
Chyba podłóż 99 jajec i dostajesz portret i ileś pisanek.
 

DeletedUser9285

Guest
No to skoro tak to eventu nie jestem w stanie ukończyć. Super :(. Oni chyba specjalnie zrobili tak, żeby mało komu się to udało.
 

DeletedUser3220

Guest
Akcje podkładania pisanek można wylosować ze skrzynek, można też je dokupić.
Nie wszystko musi być zawsze banalnie proste, bo potem Gracze zaczynają narzekać, że za łatwo :D
 

DeletedUser4259

Guest
Chyba podłóż 99 jajec i dostajesz portret i ileś pisanek.
mała errata:

riki10.jpg

przy okazji chciałem zgłosić oficjalny protest: na becie w przedostatnim zadaniu dostałem portret betty, który jest mi... "estetycznie" o wiele bliższy niż portret Marylin...

ee33.jpg
riki9.jpg

bo portretów "męskich" (cudzysłów zamierzony) nawet nie będę komentował... powyżej widać co dostanę tutaj, poniżej "to coś" z bety:

ee38.jpg
 

DeletedUser

Guest
ricky: ale ja na becie dostałam Marylin i Elvisa właśnie. Owszem, ciut się zdziwiłam, bo na forum czytałam o Betty i Hughu, ale jakoś tak mi to umknęło i nawet nie sprawdziłam później. Dopiero teraz jak napisałeś ;)
 

DeletedUser4259

Guest
ricky: ale ja na becie dostałam Marylin i Elvisa właśnie. [...]
myślę, że algorytm sprawdza, czy masz już Elvisa lub Marylin "na składzie" i jeśli nie masz, to właśnie ich dostaniesz, a jeśli już masz - to dostaniesz betty i hugh'a - po prostu
/ja na becie miałem już te dwa portrety, więc dostałem inne żeby się nie dublowały... - tak przynajmniej to sobie tłumaczę.../
 

DeletedUser3876

Guest
myślę, że algorytm sprawdza, czy masz już Elvisa lub Marylin "na składzie" i jeśli nie masz, to właśnie ich dostaniesz, a jeśli już masz - to dostaniesz betty i hugh'a - po prostu
/ja na becie miałem już te dwa portrety, więc dostałem inne żeby się nie dublowały... - tak przynajmniej to sobie tłumaczę.../

Dokładnie działa to właśnie na takiej zasadzie:)
 

DeletedUser625

Guest
No i po tym ocenia czy brałeś udział w poprzedniej wielkanocy. :p

Ciekawe co by było jakbym miał Marylin a nie miał Elvisa. Gra by zaliczyła zgona? :)
 

DeletedUser7261

Guest
Czy teraz przez cały dzień, za każdym razem jak się zaloguję, będzie mi wyskakiwać to jakże zacne ogłoszenie o zakupie Diamentów? Nie ukrywam, że zaczęło mnie już to irytować.
 

DeletedUser

Guest
Guana: wcale nie - bo można mieć samego Elvisa i samą Marylin z loterii letniej ;) (U mnie na jednym ze światów właśnie taki przypadek jest ;) - Mam Elvisa, Marylin nie), ale na razie jestem na zadaniu z Marylin ;)
.
I w 100% podpisuję się pod postem powyżej. Straszliwie irytujące, a dziś niestety taki dzień, że owszem, mogę często wchodzić, za to nie bardzo mogę zostawić sesję wiszącą, żeby się nie przelogowywać :p
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Ja się cieszę z Marilyn. Zaczęłam grać w ubiegłym roku, w Wielkanoc właśnie, ale nie wiedziałam co się robi z tymi jajcami itp:D W każdym razie zazdrościłam tego avka i czekałam, aż się pojawi:p Co nie zmienia faktu, że betty również bardzo mi się podoba i liczę na możliwość zdobycia w przyszłości (: W każdym razie, obie kobitki to seksowne blondynki, Marilyn chyba nawet ma tatuaż, więc w końcu awatar pasujący do mnie:D :D Choć smutno będzie zostawić "precle" a'la Leia (;
 

DeletedUser

Guest
Wypadła mi właśnie altanka ze skrzyni. To znaczy świątynia wiedzy.
Czy ktoś wie, czy po zmotywowaniu ona daje tylko 1 PR, czy 1 PR + kasę?
 

oddrin

Rycerz
co się stanie, jeżeli 24 kwietnia wylosuję ze złotej skrzynki paczki jajek do ukrywania? czy może wtedy już nie będzie możliwości ich wylosować?
 
Status
Zamknięty.
Do góry