Wielkanoc w Forge of Empires - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Bardzo ładnie to wygląda, oby więcej 50 wpadło niż w zeszłym roku bo chce mieć wszystkie nagrody!
:)
 

DeletedUser6586

Guest
hmm... o czym tu pisać,większość rzeczy została opisana w temacie "Co w trawie piszczy..." Teraz pozostaje przyszykować trochę terenu na ozdoby i wymienić baterie w budziku,bo wraz ze startem eventu będzie on dzwonił co 6 godzin:D Można też dobrać się w grupy by sprawnie i regularnie wymieniać się jajeczkami:) ale z tym to już jak kto woli,każdy orze jak może;)
 

DeletedUser8507

Guest
Ech, szkoda że mistrz nie jest taki jak łotr-bez epoki, no cóż, przynajmiej i tak se go zostawie bo będzie z kolonialnej dla mnie to przynajmiej np. w postępowej szybko dednie i da bonus.. Ale inne rzeczy ciekawe...
PS: Sąsiedzi! Może (napewno)zrobie na was szantaż ale mnie nie obchodzi jak to nazwiecie! Albo mi dacie swoje pisanki albo-Zbiorę od was podatek za bycie w MOIM sąsiedztwie (łupienie)
 

DeletedUser11123

Guest
no na łotrów to sporo ludzi sobie zęby ostrzyło. pewnie dlatego nie dali :D Trochę słabo z tym systemem sześciogodzinnych wacht. Standardem jest raczej tryb ośmiogodzinny :)
 

DeletedUser4259

Guest
[...] A szkoda, że łotrów nie ma, szkoda.
przecież są... i kryjówka jest i na sztuki też są
(wystarczy tylko mieć farta w losowaniu :D)

- jeżeli przy wprowadzaniu na serwery narodowe czegoś nie zmienią, ofkors
 

DeletedUser8507

Guest
Taka oficjalna zapowiedź agresji, do czego ten świat zmierza ;)
A szkoda, że łotrów nie ma, szkoda.

Nie, to nie agresja, agresja będzie wtedy gdy mi NIE dadzą.
A co do łotrów i ich kryjówki:
Są ale w skrzyni srebrnej lub złotej, tylko farta trzeba mieć
 

DeletedUser8507

Guest
no, pisałem że tam lub tam! Cóż,20%-aż takiego farta nie trzeba mieć jednak :p
 

DeletedUser8507

Guest
Skrzynki ciąg dalszy
Zakładając, że złota skrzynia kosztuje 300 jajek, to statystycznie rzecz ujmując potrzeba 1500 jajek (5 prób), żeby utrafić w Kryjówkę łotrów.

Albo i mniej, żależy od farta bo to jest %, mozesz równie dobrze kupić se ze 200tych skrzyń i nic albo 1 i dostać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11683

Guest
Albo i mniej, żależy od farta bo to jest %, mozesz równie dobrze kupić se ze 200tych skrzyń i nic albo 1 i dostać
No toż przecież napisałem "statystycznie rzecz ujmując".
W praktyce komuś wystarczy jedna skrzynia, innemu i 10 będzie za mało.
 

DeletedUser8507

Guest
No toż przecież napisałem "statystycznie rzecz ujmując".
W praktyce komuś wystarczy jedna skrzynia, innemu i 10 będzie za mało.

no w sumie... Podobnie ze studnią jednemu wypadną diamenty drugiemu nie-kwestia szczęścia...
PS: Wybaczcie moderatorzy że spoilery musicie mi dawać
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Proszę o powrót do tematu - ten jest o wielkiej nocy w FoE, a nie od statystyk.
Wendrowiec użyj sam spoileru:
HTML:
 [SPOILER]Treść[/SPOILER]
 

DeletedUser8110

Guest
Wszystkich, nie tylko Wendrowca prosimy o używanie spoilerów :) Plus dodam prośbę o nie zamieszczanie postów, w których jedyne co widać to 'spoiler', ponieważ nie wiadomo wtedy czego post dotyczy. Zawsze można go opisać chociaż kilkoma słowami jak robią to niektórzy userzy.
Wtedy wszyscy będą zadowoleni :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser314

Guest
Skoro o Wielkanocy mowa to tutaj tez zaproszę do obejrzenia mojego filmu o ów Evencie :) :
[video=youtube;bjkvKSt1k88]https://www.youtube.com/watch?v=bjkvKSt1k88[/video]

- - - Zaktualizowano - - -

Taka oficjalna zapowiedź agresji, do czego ten świat zmierza ;)
A szkoda, że łotrów nie ma, szkoda.

mi na becie wylosowało ;D
 

DeletedUser

Guest
Z praktyki widzę, że Champion to tylko dla prestiżu będzie. Mieć Go tylko po to by mieć. Ale wieże sygnałowe po 50 jajek warte są.
 

DeletedUser4259

Guest
Ostatnio z tego co pamiętam wyglądało to inaczej :p
pisząc: "2 sloty wolne i 2 za diaxy, tak jak dotychczas" Madame miała zapewne na myśli wszystkie inne możliwości zdobycia kryjówki poza zeszłorocznym eventem wielkanocnym (chyba nie muszę wymieniać jakie?), w którym to kupiona kryjówka miała oczywiście 2 sloty dostępne od razu, 2 z możliwością odblokowania za pisanki i 5-ty odblokowywany tylko za diamenty :)

PS: :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry