Widok osób do plądrowania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18282
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie takiej pomocy

  • Tak

  • Nie

  • Nie bo na tym strace


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser16730

Guest
Czyli dzięki wyczyszczeniu tematu przeszło pomimo, że szału nie było.

//PablooS
Czyszczenie nie ma na to żadnego wpływu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
Czyszczenie nie ma na to żadnego wpływu.

To był sarkazm na żenujące zachowanie moderatora który usuwa we własnym temacie coś co się może komuś w grze przydać tylko dlatego, że ma guziczek do usuwania i jest megalomanem. Żeby mieć władzę, bez znaczenia jak dużą trzeba mieć do tego predyspozycje i dystans do samego siebie.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
To był sarkazm na żenujące zachowanie moderatora
Zamiast pisać sarkazmów, pisałbyś na temat.

moderatora który usuwa we własnym temacie
Autorem tematu jest supporter i nie usunął on
żadnego posta :)

tylko dlatego, że ma guziczek do usuwania i jest megalomanem
Bez komentarza.

W temacie zostały usunięte posty, które nie były na temat. Jest to robione w każdym wątku, bez względu na to kto jest jego autorem. Proszę wrócić do dyskusji na temat tego konkretnego pomysłu.
 

DeletedUser16730

Guest
Znowu usunąłeś? W kopaniu z koniem wygrywa zawsze koń, moje gratulacje. Dobrze się dyskutuje z kneblem w reku.

Proszę wrócić do dyskusji na temat tego konkretnego pomysłu.

Proszę bardzo, pomysł który w ankiecie przegrał znalazł uznanie u producenta. Takie ma producent doświadczenie w tej grze. Równie dobrze Wisłocka mogła pisać książki o fizyce kwantowej.
Pomysły które wygrywają nokautem leżą w szufladzie.
 

DeletedUser18282

Guest
@jan-maria-scyzoryk

Pomysł zyskał uznanie. A osoby, które głosowały na tak widzę zmieniły głosy na Nie gdyż pozwoliłem na zmianę decyzji. Jednak pomysł jest testowany i jestem z tego zadowolony. Pisałem, że jeżeli chcecie prowadzić rozmowy na temat Walki/obrony łotrami załóżcie do tego odpowiedni temat. I nie jest to bo spam w nieodpowiednim temacie. Ten temat zostanie kiedyś przeniesiony do tematów wprowadzonych. A informacje, o których pisaliście powinny być cały czas dostępne dla innych Graczy, a nie tylko dla tych co tu weszli. Za 2 lata ten temat będzie nieaktywny gdzieś leżał, a jak stworzycie Poradnik to na pewno każdy go znajdzie i będzie mógł korzystać. Pomysł według mnie jest świetny. Jednak Gracze nie chcą ułatwiać pracy swoim oprawcą bo przecież wybierają inny styl gry. Ale ta gra ma dwa style gry i dlaczego nie ułatwiać każdemu Graczowi gry?
 

DeletedUser16730

Guest
Pomysł zyskał uznanie.

Czyje? Gości którzy nie mają pojęcia o realiach gry? Tych samych którzy wycofali się z alternatyw dla "zbadaj technologię" w eventach?

A osoby, które głosowały na tak widzę zmieniły głosy na Nie gdyż pozwoliłem na zmianę decyzji.

Zmieniły decyzję bo przeczytały argumenty i przemyślały. To, że pozwoliłeś na zmianę nie świadczy o ich zrozumieniu, świadczy o tym, że to zrozumienie mogły wyrazić.


Pisałem, że jeżeli chcecie prowadzić rozmowy na temat Walki/obrony łotrami załóżcie do tego odpowiedni temat.

Trzeba było wydzielić i przenieść zamiast histeryzować! Nikt z nas nie ma takiej możliwości, a trudno raczej odtwarzać coś co jest już napisane i ewoluowało.


Pomysł według mnie jest świetny. Jednak Gracze nie chcą ułatwiać pracy swoim oprawcą bo przecież wybierają inny styl gry. Ale ta gra ma dwa style gry i dlaczego nie ułatwiać każdemu Graczowi gry?

Pomysł wg. mnie jest idiotyczny i napisałem dlaczego. To, że masz inny styl niż ja nie znaczy, że powinni Ci go ułatwiać. Masz inny to graj w inny i sobie radź.
 

DeletedUser14806

Guest
Scyzoryk z całym i ogromnym szacunkiem dla ciebie , ile byś ich nie wypunktował to wiesz kto zawsze będzie miał racje...
 

DeletedUser18282

Guest
@jan-maria-scyzoryk

Ja tylko napisałem byście wrócili do tematu. Ja nie mam mocy by usuwać w tematach wiadomości. Jak dobrze pisze pod moim nickiem Supporter, a nie Modernator. Zadaniem moderatorów jest nadzorowaniem kultury i poprawnej treści na Forum. A co do Graczy, którzy zostają w epokach to ich sprawa nie chcą iść dalej to niech nie idą tobie też nikt nie każe gnać z epoki do epoki. Jak by nie było jest to gra strategiczna. I ilu Graczy tyle strategi. Dojdziesz do końcowej epoki i będziesz dostawać sąsiadów, którzy mają kilka milionów punktów rankingowych to też będzie źle bo jak to możliwe dlaczego ty przecież on ma miliony , a ty zaledwie setki tysięcy. Ale oni grają od wielu lat i zawsze ktoś dostanie takiego sąsiada.
 

DeletedUser16730

Guest
A co do Graczy, którzy zostają w epokach to ich sprawa nie chcą iść dalej to niech nie idą tobie też nikt nie każe gnać z epoki do epoki. Jak by nie było jest to gra strategiczna.

Pisałem już w innym temacie. Ich sprawa, ale nie ich sprawa. Gra jest strategiczna, ale producent ma też swoją strategię uzyskania zysku i te dwie strategie dla producenta się często wykluczają nawzajem.

Dojdziesz do końcowej epoki i będziesz dostawać sąsiadów, którzy mają kilka milionów punktów rankingowych to też będzie źle bo jak to możliwe dlaczego ty przecież on ma miliony , a ty zaledwie setki tysięcy. Ale oni grają od wielu lat i zawsze ktoś dostanie takiego sąsiada.

Na H mam sąsiadów dokładnie takich jak opisujesz. Wic polega na tym, że startowaliśmy w ten sam dzień. Tyle, że jedni poszli w diaxy, a inni w pushing (tak przy okazji ciekawe jak się ma to do balansu).
Ale ok, mi to nie przeszkadza. Mam do tego stosunek ambiwalentny, niby fajnie być w TOPce, ale mam świadomość z czym to się wiąże i nie dążę do tego.

To tak w kwestii tego co napisałeś bo w sumie to nie mam pojęcia jaki to ma związek z tym, że

pomysł który w ankiecie przegrał znalazł uznanie u producenta.

i zupełnie nie rozumiem na jakiej podstawie wyciągnąłeś ten wniosek

Pomysł zyskał uznanie.

No chyba, że masz na myśli producenta, ale na to to ja akurat sam wpadłem. Bo u graczy to ja szału nie widzę.
 

DeletedUser18282

Guest
@jan-maria-scyzoryk

A teraz się zastanów dlaczego nie widzisz szału u Graczy. Większość Graczy, którzy dali w ankiecie na "NIE" To nie są gracze, którzy atakują innych. Są to osoby atakowane przez innych. Nie wiedzą jak się bronić nie postawią odpowiednich pereł. I dla nich oczywiste jest, że taki pomysł jest niefajny bo dzięki temu gracz atakujący będzie mógł szybciej sprawdzić osoby, które zaatakował bez robienia list nicków.
 

DeletedUser16730

Guest
A teraz się zastanów dlaczego nie widzisz szału u Graczy. Większość Graczy, którzy dali w ankiecie na "NIE" To nie są gracze, którzy atakują innych. Są to osoby atakowane przez innych.

No odkrywcze to to nie jest, że każdy chce mieć coś dla siebie. Tym bardziej jeśli większość nie atakuje to powinno się wprowadzać zmiany które są potrzebne większości, a nie odwrotnie. W normalnych ustrojach to większość stanowi o tym co jest dla nich lepsze, nawet jak to jest głupie.

Nie wiedzą jak się bronić nie postawią odpowiednich pereł.

Już ustalaliśmy, nie ma miasta którego nie można zdobyć bo algorytm obrony jest do bani. Można by o tym przeczytać gdyby nie było pousuwane.

Ale pomijając wszystkie te aspekty, takie perełki...
https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/czas-na-serwerze-zbiorka-rabunek.14904/
...powinny definitywnie wpłynąć na to, że ta zmiana nie powinna wejść w życie.

A tak jeszcze przy okazji.
Nie wiedzą jak się bronić

Może mnie nauczysz? Co tu mam zrobić?
b6f127512820f.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasia2389

Arcyksiążę
Nie wiedzą jak się bronić nie postawią odpowiednich pereł.
Pragnę zauważyć, że często jest to świadomy wybór albowiem nikt nie jest w stanie zrabować tyle, ile się traci zasobów na postawienie budynków obronnych, w tym zajmowane kratki miejsca nie są bez znaczenia.
Zaopatrzenie i monety - w miarę zaawansowani gracze produkuję tego tyle że rabunek to żadna strata, więcej tracimy na braku systematyczności w zbiorach
Towary - to może trochę zaboleć ale dla odpowiednio rozwiniętej gospodarki strata bez znaczenia.
PR - J.w. ale praktycznie cała produkcja PR jest nierabowalna przy odrobinie systematyczności

W dniu meczu poczujesz lekkie ukłucie. To odezwie się twoja silnie zdenerwowana ambicja. Olej ambicję! Ambicja tylko boli, a nigdy nie pomaga. Zwalcz ją w sobie. Bo za rok, kiedy będziesz się byczył na Karaibach, powiesz sobie: „Marsellus Wallace miał rację”.
To film Quentina więc Marcellus użył słów powszechnie uważanych za wulgarne.

Może mnie nauczysz? Co tu mam zrobić?
1.
Ustawić budzik
lub 2.
Trzeba z Żywymi naprzód iść,
Po życie sięgać nowe:
A nie w uwiędłych laurów liść
Z uporem stroić głowę!
lub 3.
Tumblr_m0egalidCM1r1j6wio7_500.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16730

Guest
Trzeba z Żywymi naprzód iść,
Po życie sięgać nowe:
A nie w uwiędłych laurów liść
Z uporem stroić głowę!

To wprawdzie było pytanie retoryczne, ale tak robię właśnie jeżeli dobrze rozumiem analogię. Tyle, że nie pushuję więc mam jak mam.
Wbrew pozorom mi nie przeszkadza, że mnie atakują, ba nawet rabunki młotków ze śmiechem na ustach znoszę. Zresztą gdyby było inaczej to bym zwariował.
216a78e4c5897.jpg

I to wszystko z epok 2-3 wyżej. Takie są realia na H kiedy starasz się grać i uczciwie i zgodnie z doktryną Inno.

Natomiast nadal jestem przeciwny temu żeby to ułatwiać. Niech sobie pushują, niech skaczą szybko do TOPki, a na koniec damy im światełko żeby rabować nie zapomnieli.
No i co jeszcze? Może pozwolić na haracz z diaxów? Albo niech zrabowany budynek niszczą żeby ego podładować? To dopiero by była radocha.
 

DeletedUser16730

Guest
No ale jak się jest w TOP 100 to trzeba się z tym liczyć

Wbrew pozorom mi nie przeszkadza, że mnie atakują, ba nawet rabunki młotków ze śmiechem na ustach znoszę.
To jeszcze dodam, że nawet nie spisuje na kartce kto atakuje tylko motywuje po kolei.

Liczę się z tym, przyjmuję na klatę, nie płaczę, jak ukradną to ukradną bo jestem osioł i nie dopilnowałem. No chyba, że pilnowałem tylko u innych się wcześniej pokazało, wtedy się wkurzam. Ale na błędy w grze, a nie na tych co ukradli.

Sens tego co piszę jest taki, że musi być logika. A logika jest taka, że nie zawsze mamy wpływ na to co się dzieje, dlatego nie możemy być za to karani. Gdyby nie było błędów, gdyby sąsiedztwa zawsze były równe, gdyby algorytm obrony był inny. Zresztą ten algorytm możemy nawet sobie darować gdybym mógł się zemścić, ale nie mogę bo system uważa, że spokojnie mogę mieć w sąsiedztwie takie miasta jakich nie jestem w stanie pokonać.
Teraz jeszcze dajmy do tego światełko żeby nie zapomnieli sobie wziąć i jest nielogiczny komplet.
 

DeletedUser17220

Guest
@jan-maria-scyzoryk

A teraz się zastanów dlaczego nie widzisz szału u Graczy. Większość Graczy, którzy dali w ankiecie na "NIE" To nie są gracze, którzy atakują innych. Są to osoby atakowane przez innych. Nie wiedzą jak się bronić nie postawią odpowiednich pereł. I dla nich oczywiste jest, że taki pomysł jest niefajny bo dzięki temu gracz atakujący będzie mógł szybciej sprawdzić osoby, które zaatakował bez robienia list nicków.

Nawet nie masz pojęcia jakie bzdury wypisujesz.
Jestem graczem systematycznie atakującym i plądrującym sąsiadów. Głosowałem oczywiście na NIE. Wg mnie ułatwiać powinno się działania dające korzyść obu stronom, a nie będące dla jednej ze stron ewidentną stratą. Jeśli ktoś chce żerować na innych (tak jak ja) to powinien włożyć w to minimum wysiłku i zaangażowania. A nie tylko bezmyślnie kliknąć autobitwa i potem co godzinę przeleć pasek sąsiadów z gotowymi znacznikami "Hej, mam coś dla Ciebie".
Ta ikonka to idiotyzm roku, a pomysłodawca powinien się leczyć na nogi.
Zamiast tego powinno się wprowadzić automatyczne motywowanie, bo wtedy na pewno więcej osób by to robiło. I obie strony odnosiłyby korzyści.
Uprzedzając jakieś sugestie - nie, nie jestem regularnie plądrowany. Moją obronę ostatnio pokonano jakieś 2 miesiące temu.
 

DeletedUser18282

Guest
@chudypiotrek

. A nie tylko bezmyślnie kliknąć autobitwa i potem co godzinę przeleć pasek sąsiadów z gotowymi znacznikami "Hej, mam coś dla Ciebie".
Ta ikonka to idiotyzm roku, a pomysłodawca powinien się leczyć na nogi..

Widać, że nie czytałeś pomysłu tylko wypowiedź innego gracza. Sama IKONKA, która nie mówi właśnie produkcja się skończyła możesz okradać. Tylko sama ikonka mówiąca tej osoby nie okradłeś. Jest różnica jest.

Zamiast tego powinno się wprowadzić automatyczne motywowanie, bo wtedy na pewno więcej osób by to robiło. I obie strony odnosiłyby korzyści

Chcesz motywować i być motywowanym wysil się. Poświęć chwilę czasu klikając motywuj, a nie chcesz iść na łatwiznę i wszystko jednym guzikiem załatwić.
 

DeletedUser17220

Guest
Ad.1 czytałem i wiem co ma oznaczać ikonka.
Ad.2 klikam, wysilam się, jestem motywowany. Jednocześnie wiem, że wielu graczy nie jest, bo ich sasiadom/znajomym szkoda czasu lub po prostu się nie chce bezmyślnie klikać.
A druga część twojej wypowiedzi świadczy o tym, że nie dotarł do Ciebie sens tego co napisałem.
 

DeletedUser18728

Guest
No tak, wielki ból bo dużo osób było na nie. Szkoda że większość z tych głosów należy do osób poszkodowanym przez wrednych sąsiadów. No tak... To faktycznie nie dziwię się że nie zostały one wzięte pod uwagę.
Swoją drogą, polskie forum nie jest jedynym pod które coś jest brane pod uwagę. Skoro jest pomysł na BETA znaczy że nie tylko z naszej strony pojawił się głos (takie mam przynajmniej wrażenie) w sprawie tych ikonek.

Super że przeszło do testów. ;)
To mam takie pytanie - coś się dzieje jak się kliknie w tą ikonkę plądrowania?
 

DeletedUser18282

Guest
@Kox Item
Jak klikniesz ikonkę plądrowania zostajesz przeniesiony do środka miasta danego Gracza. Jednak nie oznacza to, iż produkcje są tam skończone. Może się okazać, że odwiedzasz go, a tu niema nic do zrabowania. Jednak gdy będzie coś i zbierzesz ikonka automatycznie znika.

@chudypiotrek
To co piszesz za przeproszeniem bzdury typu "Hej mam coś dla ciebie". Z sensu tej wypowiedzi wynika jak by ta ikonka miała mówić ci z automatu. O popatrz tu masz do zebrania coś. Ikonka: PRODUKCJA MU SIĘ SKOŃCZYŁA NO ZBIERAJ ! :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry