Widok osób do plądrowania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18282
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie takiej pomocy

  • Tak

  • Nie

  • Nie bo na tym strace


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser17220

Guest
Jednak czytanie ze zrozumieniem jest Ci obce.
Z mojej strony EOT
 

DeletedUser18000

Guest
To jeszcze dodam, że nawet nie spisuje na kartce kto atakuje tylko motywuje po kolei.
Ja zawsze zanim zacznę plądrować, oddaję wsparcie wszystkim z listy aktualnych wydarzeń....
Może warto by było wprowadzić taki pomysł że nie wolno atakować gracza, który dał ci wsparcie w ciągu ostatnich 24h
 

DeletedUser18000

Guest
Dziwi mnie że ten temat budzi tyle emocji.
Dla mnie sprawa jest prosta. Jeśli zaatakowałem sąsiada i udało mi się pokonać jego armię to mam prawo splądrować jeden jego budynek (szkoda ze tylko 1 a nie wszystkie) i mam na to 24h.
Niektórzy by chcieli żeby plądrować można było tylko bezpośrednio po ataku, ale proponuję żebyście założyli własny temat, a nie trolowali w tym, bo tu dyskusja dotyczy zupełnie czegoś innego.
 

DeletedUser16730

Guest
Może warto by było wprowadzić taki pomysł że nie wolno atakować gracza, który dał ci wsparcie w ciągu ostatnich 24h

Dla tych którym nie chce się atakować sąsiadów i jednocześnie nie chcą wspierać tych co atakują, a pisanie kartek uważają za idiotyzm wystarczyłby znaczek na liście, że wpierający gracz w ciągu kilku dni nas atakował.

Niektórzy by chcieli żeby plądrować można było tylko bezpośrednio po ataku, ale proponuję żebyście założyli własny temat, a nie trolowali w tym, bo tu dyskusja dotyczy zupełnie czegoś innego.

Darowałbym sobie takie wtręty na Twoim miejscu, szczególnie w świetle ilości bzdur jakie jesteś w stanie wysmarować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry