Wersja 1.231 - komentarze

Johnny McBride

Wicehrabia
Bardzo cieszą te kosmetyczne zmiany, bo widać że firma dba o grę, ale kiedy wreszcie zostaną naprawione pola chwały ? Te zmiany które wprowadzacie bocznymi drzwiami niewiele dają i dalej opóznienia które występują na GPC są tragiczne i uniemożliwiają uczciwą rywalizację. Jak możecie tego nie widzieć ? Jak możecie wysługiwać się graczami, żądając od nich wysyłania całych filmików które miałyby dowodzić błędów na GPC? Serio nie widzicie jaka jest różnica w walkach na sekundę na komputerach i androidzie? Czy może pola chwały na urządzeniach mobilnych to kolejne wasze testy A/B, gdzie jedni biją szybko a reszta wolno w ramach jakichś testów? Jak to możliwe, że na tym samym urządzeniu pola chwały biło się ekspresowo, a potem po zmianach, okazało się że na komputerach bije się tak samo jak wczesniej, a na telefonach robi się jedną walkę na minutę? teraz , po zmianach te proporcje wynoszą mniej więcej 1/5 czyli użytkownik androida zrobi jedną walkę względem zombie komputerowego, o ile ma szczęście bo kiedy serwery są przeciążone, to te proporcje się rozjeżdżają i kto jest poszkodowany ? oczywiście użytkownicy aplikacji mobilnej
 

Martti

Szlachcic zagrodowy
Czy można gdzieś otrzymać informacje nad jakimi zmianami pracuje producent gry które zostaną wprowadzanie w najbliższych tygodniach?
 

Martti

Szlachcic zagrodowy
Dzięki :)

Te zmiany w tym wątku, nie napawają świetlana przyszłością gre. Autonegocjacje czy multiwsparcie nie są to zmiany które wprowadza wielkie zmiany, to są bardziej zmiany kosmetyczne. Liczyłem że może w planach jest zmiana rankingu gildii nie na podstawie gvg a może gpc? Ale to są tematy które były poruszane przez graczy a od strony producenta gry jest cisza
 
Ostatnia edycja:
Dzięki :)

Te zmiany w tym wątku, nie napawają świetlana przyszłością gre. Autonegocjacje czy multiwsparcie nie są to zmiany które wprowadza wielkie zmiany, to są bardziej zmiany kosmetyczne. Liczyłem że może w planach jest zmiana rankingu gildii nie na podstawie gvg a może gpc? Ale to są tematy które były poruszane przez graczy a od strony producenta gry jest cisza
Dla mnie to ogromne zmiany. Klikać pół godziny na wszystkich światach motywację to męczące.
 

anaconda8

Baron
Nie wiem czy to nowa wersja software'u czy co ale nie mogę się w ogóle zalogować do gry.

ETA jakoś to zgłosiłam :)
 

Feandil

Wójt
Jakiś update był niedawno, mnie też wywaliło na chwilę.

A teraz... przy Tawernie pojawiło się coś takiego:

tawerna temp.png

Po wejściu do Tawerny mam:

tawerna temp1.png

To jakaś próbka późniejszej płatnej opcji? Albo okresowo bezpłatnej? Jest przycisk "aktywuj", ale nic nie mogę zrobić. Pewnie dlatego, że aktywne... ale w sumie to nie aktywowałem (celowo), nic nie zrobiłem poza wbiciem w Tawernę... o co kaman? xD
Na liście zmian nic takiego nie widzę. Zgłupiałem ;D
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Widzę że nic firmy nie nauczyła sytuacja z zadaniami dziennymi, i po raz kolejny daje dostęp do nowej funkcjonalności wybranym osobom.

D8uIPc1XsAASAUZ.jpg





PORAZ KOLEJNY PYTAM : W JAKI SPOSÓB WYBIERANE SĄ UPRZYWILEJOWANE OSOBY ?! po raz kolejny te same osoby mają dostęp do nowości przed innymi. Żarty sobie robicie z graczy ? Moja znajoma ma dostęp do automatycznej motywki, wcześniej miała dostęp do podmiany wyzwań a jeszcze wcześniej do kupowania PR przed innymi, więc bajki o tym że wybieracie ludzi losowo możecie opowiadać swoim dzieciom na dobranoc.
 

Feandil

Wójt

aza III

Wójt
Mam tylko reklamy w tawernie. Motywki nie mam. Tylko na co mi te premie w poniedziałek w który w tej grze nic się nie dzieje
Przydałoby się jakieś info od Inno...ale w sumie jak ma się pojawić Żyleta ze swoimi mądrościami to może lepiej jak milczą.
 

Feandil

Wójt
Mimo posiadania INNych nowości, nie mam reklam w Tawernie. Ufff...
Choć jeśli są tylko w Tawernie i podejrzewam, że jakoś do ominięcia lub jakieś klikacze dla chętnych - to czemu nie. Ciężko mi się tu wypowiedzieć - bo nie mam.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Do niektórych tawern przyjechali grajkowie, jak sie ich kopnie to graja przez 4 godziny wtedy sa aktywne te bonusy. potem trzeba ich znowu pobudzić do grania.
 

Feandil

Wójt
A jak ich pobudzić? Zalane pały, leżące pokotem gdzieś pod stołem lub za wychodkiem? Kuflem trunku prosto w pysk, czy sakiewką? A może nowa ekipa ich kopnie przypadkiem, potykając się o zwłoki?
Wszystko źle, nie dadzą odespać...
 

aza III

Wójt
Ok, mam również masową motywkę i....beznadzieja. Najpierw długa reklama po czym następuje powolne odliczanie wskazujące postęp motywowania. Byłoby ok gdyby jednocześnie poza motywka odwiedzało tawerny. A tak to po obejrzeniu reklamy muszę włączyć listę znajomych i ręcznie odwiedzać tawerny, gdzie kiedyś robiłem motywke i taweryn jednocześnie. Jak dla mnie podwójna strata czasu.
 

Feandil

Wójt
Też pomyślałem od razu o Tawernach, jak już robi się auto-motywkę. Ale mimo wszystko - lepsze to i ewentualnie Tawerny osobno, niż WSZYSTKO - łącznie z gildią i siąsiadami ręcznie.
A to, że odlicza po kolei... mi tam spoko. W tym czasie można robić coś innego.
Zastanawiałem się, kiedy zaczną się pierwsze marudzenia i czego będą dotyczyć xD
Jak dla mnie - <3 !

Jak dla mnie podwójna strata czasu.
Raczej połowa czasu do przodu ;]

I wciąż nie wiem, o jakie reklamy chodzi. A nie mam nawet AdBlocka w przeglądarce, której używam do FoE...
 

aza III

Wójt
A po co motywować gildię i sąsiadów? Skoro nie są wśród moich znajomych to nie zasługują na taką łaskę;)

Nie narzekam tylko wyrażam swoją opinię;). Skoro odwiedzam tawerny to mogę przy okazji klikać motywkę niż odwiedzać tawerny a potem jeszcze oglądać reklamy. Pomysł świetny, wykonanie jak zawsze.
 
Do góry