Wersja 1.200 - komentarze

kasia2389

Arcyksiążę
  • Występował rzadki błąd, po dwukrotnym kliknięciu przycisku "Kontynuuj" przy przejściu do nowego miasta w evencie z okazji Dnia Św. Patryka. Błąd ten został naprawiony.
No nareszcie. Na przyszły rok będzie jak znalazł.

  • Na podstawie Waszej opinii, usunęliśmy przybliżenie po nastawieniu produkcji.
I było denerwować graczy nieprzetestowaną poprawką, warto było?
Gracz po powrocie zazwyczaj chciałby być tam skąd ruszył. Dotyczy to wszelkich działań i okien.
  • Wraz z tą aktualizacją kończymy wsparcie dla wersji Flash gry - gra będzie dostępna, na przeglądarce, wyłącznie w wersji HTML5. Gracze, którzy wciąż korzystają z wersji Flash i których to dotyczy, zostaną przekierowani do naszego supportu, abyśmy mogli pomóc im w przejściu na wersję HTML5.
A Bill Gates już kilka tygodni temu wywalił błyska z okien.

1615739393657.png
  • Wprowadziliśmy kilka poprawek tekstów i zadań w ramach eventu wiosennego, aby mieć pewność że jest on przygotowany na pojawienie się już 25 marca!
Super, będzie ewent bez błędów, i ja to popieram.

Aby uprzedzić pytania o niewprowadzenie tego i owego, to zapytam:
A te rzeczy co nie zostały wprowadzone, to będą wprowadzone? I kiedy?
Oczywiście, że nie oczekuję odpowiedzi, wiadomo przecież, że gdy będą gotowe, to zostaną wprowadzone.
Co ciekawe, często niegotowe rzeczy są wprowadzane.
 
Ostatnia edycja:
Czy można prosić o rozwinięcie "Naprawiliśmy błąd pozwalający generowanie w nieskończoność monet i zaopatrzenia."?
Mało szczegółowo jest to opisane, a możliwości wiele.
 

asdasdsad2

Szlachcic
A naprawnienie podobno "błędu" z waszej strony z zadaniami powtarzalnymi ? Bo przeczytałem patchnotes i chyba mi to umknęło a miało być to naprawione
 

Devine111

Baron
A naprawnienie podobno "błędu" z waszej strony z zadaniami powtarzalnymi ? Bo przeczytałem patchnotes i chyba mi to umknęło a miało być to naprawione
Moze za 1,2 wersje doczekamy się wycofania CELOWO wprowadzonego utrudnienia. Po co się przyznać, że to co dodaliśmy z własnej woli spotkało się z krytyką graczy, gdy można napisać, że to błąd który postaramy się jak szybko to możliwe naprawić, co nie Panie @Zyleta1991 . Ta zmiana jest tak nieudolnie wykonana, że zadania się zacinają (przestają pojawiać) i konieczny jest restart gry.
 
Ostatnia edycja:

wofikohim

Szlachcic zagrodowy
Dzięki za wyłączenie tego przybliżenia po nastawieniu produkcji

A kiedy w końcu będzie można sprawdzić kto zamknął sektor w Polach Chwały?

Funkcja ta nie koniecznie powinna być wdrożona moim skromnym zdaniem. Grajcie z ludźmi, którym ufacie lub trzeba ich ściągnąć z pokładu. Gramy for fun a nie o złote kalesony
 

Arvin

Szlachcic zagrodowy
Doczekacie się szybciej, wycofania tego niezamierzonego błędu :)
Jak to jest, że polskie community informuje o tym że jest to niezamierzony błąd, a na angielskiej wersji jest jasno napisane że jest błąd na wskutek wprowadzenia aktualizacji która sprawdza przerywanie zadań powtarzalny

To provide some context, for transparency purposes, we have been collecting feedback on quest abort exploits, and trying to figure out a way to tackle this. This week, we moved forward with an update that sets a limit on Quest Aborts to prevent this exploit, and the impact it has on our servers.

Unfortunately, as a byproduct, there was a technical issue that caused a slowdown during reoccurring quests. Due to unexpected circumstances, this then led to many players believing this was an intended feature.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
@Arvin
Może ja czegoś nie rozumiem, ale nie wprowadzamy celowo błędów (wówczas nie można by mówić o błędach, a zwyczajnie o nieudanych zmianach).
Informowaliśmy również tutaj, z jakiego powodu powstał ten błąd.
 

kasia2389

Arcyksiążę
To nie jest błąd tylko nie udane zmiany padłem nie wstanę ze śmiechu.
Ale dokładnie tak właśnie jest. Zmiana została wprowadzona celowo i nie była wynikiem błędu, czego dowodem jest wypowiedź CM-a z Testowego.
Dopiero stanowcza postawa naszej społeczności, doprowadziła do wycofania się programistów z tej zmiany, gdyby gracze nie protestowali to opóźnienia zostało by na zawsze.
To właśnie wszelkie tłumaczenia typu, nie chcieliśmy tego, to Piotrek pokręcił coś w kodzie, a my tego nie wyłapaliśmy, są śmieszne.
Chcieli i wprowadzili. Spieszyło się ze zmianą, to nawet nie mieli czasu testować tylko od razu na produkcję.

Należy zauważyć, że takie opóźnienie zawsze było, około 0,2 sekundy, zostało zwiększone o pół sekundy, myśleli, że nie zauważymy, ale mleko się wylało.

I mam nadzieję, że wracamy do normalności, tak jak z tym strzałem po oczach po nastawieniu produkcji, jak można wpaść na taki głupi pomysł i myśleć, że to się spodoba graczom, a wszelkie pomysły "usprawniające grę" będą testowane na testowym, a nie tu.
 

Azzie

Baron
Dziś coś mieszali, ale to akurat nie zniknęło, a nie mogę na razie namierzyć jakiegoś nowego niezamierzonego błędu :p;)
 

Devine111

Baron
Poznikały niektóre grafiki, nie można już przejść do danego sektora klikając w historii zdarzeń, nie zapamiętuje ostatniej pozycji na mapie, po wyjściu z niej.

Kolejny etap psucia gry, dosłownie na ch...rę jest serwer beta. Czemu tak bardzo uprzykrzacie grę. Gvg działa coraz gorzej, a były czasy że jakoś to chodziło, ale nie trzeba psuć. Zadania powtarzalne z celowym opoznieniem, z ktorego wycofaliscie sie po zbyt wielkim negatywnym odzewie od graczy. Co dalej, co jeszcze zepsujecie
 
Do góry