Wersja 1.200 - komentarze

Suated

Szlachcic zagrodowy
Czy mi się wydaje czy po wprowadzeniu ostatniego patcha zniknęły informacje znad budynków które nie są podłączone do drogi? (zniknęły też informacje o gotowości do zbiorów znad budynków).
EDIT: Zamknięcie przeglądarki i uruchomienie jej ponownie rozwiązało problem.

PS. Zrezygnowaliście z flasha. Niby dobrze. Ale jaki flash był, taki był i na wolnych komputerach jakoś dawało się grać. Na HTMLu gra tak niemiłosiernie się ślimaczy że czasem odechciewa się grać. A na pewno na GPCh nie da rady sensownie atakować, bo wszystko działa kilka razy wolniej. Dziwne jest tylko to, że na WG aż takiego spowolnienia nie ma (jest też widoczne, ale w miarę można płynnie grać).
 
Ostatnia edycja:

kasia2389

Arcyksiążę
Obawiam się, ze z flaszem jest podobna sytuacja jak z Zedem, Flash jest martwy.

Jaki to, w/g twoich standardów jest wolniejszy komputer?
 

Suated

Szlachcic zagrodowy
Jaki to, w/g twoich standardów jest wolniejszy komputer?

1. Każdy nowy komputer posiadający max 2GB RAMu i mechaniczny dysk jest wolny.
2. Chodziło mi o komputer około 10-letni wyposażony w 4GB RAMu i dysk SSD, na którym można obrabiać zdjęcia w Photoshop'ie i Lightroom'ie (czyli nie jest dziadek taki zły), ale na którym GPCh zabija. Można tylko nabawić się nerwicy. Na flashu działało płynnie, ..., ale flash jest jak Zed - martwy. Tak na oko, to powiem że w tym samym czasie można zrobić 3x mniej ataków w wersji HTML niż na wersji flash'owej.
 
Kolejny etap psucia gry, dosłownie na ch...rę jest serwer beta. Czemu tak bardzo uprzykrzacie grę. Gvg działa coraz gorzej, a były czasy że jakoś to chodziło, ale nie trzeba psuć. Zadania powtarzalne z celowym opoznieniem, z ktorego wycofaliscie sie po zbyt wielkim negatywnym odzewie od graczy. Co dalej, co jeszcze zepsujecie
Rzecz w tym że pewnie sami nie wiedzą :)
Mieszali przy zdaniach, zepsuli GvG, wcześniej mieszali przy wyprawach i przy okazji zepsuli powiadomienia. Chyba ktoś bardzo chce mieć pewność zatrudnienia xD
 

smerfova

Baron
Czy mi się wydaje, czy zmieniło się coś w wyświetlaniu nagród za zadania powtarzalne? Chodzi mi o monety/zaopatrzenie. Coś mi w tych obrazkach nie pasuje, ale właśnie nie wiem co.
 

Borisel

Hrabia
GVG stalo się teraz upierdliwe - po kliknięciu na mapę epoki zamiast pokazać sektory mojej gildii wywala mnie na inny koniec mapy i muszę szukać tego . A to przeszkadza jak ktoś walczy na kilka epok i musi szybko przejść do jakiejś epoki by zbić obleg . Kocham takie naprawy
 

kasia2389

Arcyksiążę
Nowe kolory na mapie kampanii po zdobyciu sektorów:
1616014531949.png

Ciekawe co nawywijali w GPCh.


1616013290545.png

Mapy GvG bez drzew wyglądają dużo lepiej.

To jest po prostu niesłychane, co się dziele w zespole, zapomnieli o drzewach.
Wiem, że zapomnieli, bo je właśnie z powrotem dodali na testowym.

Aż strach, co będzie następne, a wy chcecie, żeby poprawiali GPCh.

Generalnie, to dobrze było by przed dodaniem lub zmianą czegoś na serwerach, najpierw to przetestować. Co by potem się nie tłumaczyć, że to nie błąd ale właściwość, a po kilku dniach ogłaszać, że jednak błąd.

NIESŁYCHANE. Normalnie jak w archeo, siostrzyczki.
 
Ostatnia edycja:

Dark Raider

Baronet
A co tak na GvG muli ? wczoraj wszystko śmigało a teraz nawet swojego sztabu nie można szybko zlokalizować . kolejna piękna aktualizacja znaczy się ?
 

Zopi

Szlachcic
Na GVG znów wrócił nieprawdziwy komunikat, że "sytuacja zmieniła się". No nie widomo czego dotyczy. Występuje przy próbie uwolnienia sektora. Zatrzymuje grę ale z pewnością nie dotyczy tego sektora. Ten błąd już był kiedyś naprawiony, niestety wrócił.
 

Dark Raider

Baronet
Żyleta proszę o wytłumaczenie dlaczego czasami jest takie opóźnienie w GPCh że póki my możemy bić to innej pseudo gildii lecą cały czas walki ?
 
Czy ktoś jeszcze ma ogromne opóźnienia w walkach na PCh? Nie da się teraz tam klikać... (tak, wyczyściłem ciasteczka)
 

Zopi

Szlachcic
Na GVG nie działa "wyśrodkuj na sztabie", nie zapamiętuje ostatniego położenia. Na polach na dzień dobry ustawia mapę w lewym górnym rogu. No napitolone na każdej mapie.
 
Ostatnia edycja:

Devine111

Baron
Czat można sobie dostosować co do wielkości, dotąd zapamiętywany był rozmiar podczas używania różnych funkcji, tak teraz na takim gpch już to nie działa.
Naprawiacie jedną CELOWO wprowadzoną zmianę psując tuzin innych.

Panie @Zyleta1991 wszelkie nieprawidłowości tutaj przytaczane w tym wątku to również niezamierzone błędy, które jak tylko możliwe postaramy się naprawić, ponieważ zależy nam na graczach ?
 
Ja się zapytam, po co sprawiono iż wygląda to teraz gorzej? https://prnt.sc/10pbc6s
PS. Sektor z monetami nad dwoma sektorami z młotkami jest zdobyty. Coś tam widać, ale ledwo.
PS.2 Czyżby liczba graczy nie płacąca była zbyt duża i serwery nie dają rady że chcecie się pozbyć zbyt licznej grupy graczy? Jeśłi tak, to jesteście na dobrej drodze.
 

-K.C.-

Szlachcic zagrodowy
w gvg to jakaś porażka żeby po wyjściu z mapy nie można było wrócić w to samo miejsce
nie wspominając o tym że jak się na nią wchodzi to nie na swój sztab tylko gdzieś cię wywali na zieloną łąkę
ale to nic nowego że po aktualizacjach które poprawiają poprzednie błędy trzeba sobie stworzyć nowe żeby znowu coś naprawiać kolejną aktualizacją!!
nie wiem czy kiedykolwiek się nauczycie nie psuć czegoś co już dobrze działa :(
ŻENADA...
 
Do góry