Wersja 1.180 - komentarze

hddk

Hrabia
A czego oczekujesz od supportu? Jedyne co mogą Ci odpisać to "Dziękujemy, błąd został zgłoszony, pracujemy nad naprawą". Czyli to co od dawna już wiesz.
 

kapcio

Szlachcic zagrodowy
ale ciekawostka:
pojawiła się wiadomość "Rekrutacja do Zespołu Forge of Empires" - i czywiście ikonka z pertą migała. Pomyślałem - naprawione :)
widać zamigali tą kopertą - bo była ich wiadomość.
A póki co - ikonka nadal nie działa!!!!!
 

DeletedUser18253

Guest
U mnie w dalszym ciągu koperta z wiadomościami nie miga :(
 

Evort01

Baronet
Co jak co ja slyszalem ze to nie blad a celowy zabieg-nic z tym nie robia bo podobno skarg ani nic nie ma-nie oszukujmy sie kazdy wie ze ekipa cos... no ten tego
 

Rafal.77

Rycerz
Co jak co ja slyszalem ze to nie blad a celowy zabieg-nic z tym nie robia bo podobno skarg ani nic nie ma-nie oszukujmy sie kazdy wie ze ekipa cos... no ten tego

Jak to nie robią? Na becie w piątek wprowadzili poprawkę, która eliminuje ten błąd, czyli na serwery powinna wejść razem z aktualizacją w przyszłym tygodniu.
 

DeletedUser20519

Guest
Błąd skutecznie zniechęca do gry, widać to nie tylko po aktywności w Polach Chwały, motywacjach,.. dla FoE zmniejszenie liczby graczy to mniejsze wpływy, a to jest już poważny problem.
 

KrowaQ

Szlachcic zagrodowy
A ja nie mogę budować, zamiast menu budowy mam tylko okienko ni to do wpisywania, nie przewijania...
Bez tytułu.jpg
 
Do góry