Wersja 1.180 - komentarze

DeletedUser17606

Guest
Jak zwykle mało znaczące zmiany. Gdzie wyprawy ze zmienionym 4tym poziomem gdzie będzie można zdobyć ulepszenia budynków z wypraw?? Gdzie droga do zwycięstwa ??
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
i dlaczego nie wprowadzą jakiejś zmiany z towarami np żeby mniej było wymagane albo łatwiej było je zdobyć . Nawet po postawieniu wieży babel i latarni z faros mam ich mało :(
 

Mirko69

Rycerz
W każdych negocjacjach powinny być młotki i pieniądze. Byłyby wreszcie wykorzystywane i obniżyłyby koszt surowców. Ale jeśli zostałoby to wprowadzone to ilości jak do tej pory. Bo znając realia zaraz ktoś z FoE skorzysta z okazji i zwiększy ilość młotków i pieniędzy w negocjacjach.
 

DeletedUser22277

Guest
i dlaczego nie wprowadzą jakiejś zmiany z towarami np żeby mniej było wymagane albo łatwiej było je zdobyć . Nawet po postawieniu wieży babel i latarni z faros mam ich mało :(

Autorzy gry nie będą wprowadzać takich zmian tylko dlatego że strategia jest ci obca (a to jest gra strategiczna), no i myślę że powinieneś bardziej skupić się na swoich simsach, tam chyba nie będziesz miał takich problemów.
 

Sarumana

Zespół FoE
Supporter
i dlaczego nie wprowadzą jakiejś zmiany z towarami np żeby mniej było wymagane albo łatwiej było je zdobyć . Nawet po postawieniu wieży babel i latarni z faros mam ich mało :(

Pamiętam, też miałem takie problemy na początku. Ale z biegiem czasu, jak rozwinąłem Perły i postawiłem budynki dające towary, dzięki czemu teraz mam spory zapas i na WG i na PCh.
Rozwijaj sobie Faros jak najszybciej, a będzie coraz lepiej
 

DomLuk

Wójt
Gdzie zbilansowanie jednostek z nowej epoki ?
Jak to jest ze ciężkozbrojne są zabijane bez obrażeń strzeleckimi ?
Jednostki ciężkozbrojne i lekkozbrojne są jednostkami zostającymi z przodu, iż są tragiczne w ataku nie ma gdzie łotrów zbywać.
Chodz nie mam budynku dawno w inwentarzu to dostaje je wszędzie.
 

DeletedUser17606

Guest
Gdzie zbilansowanie jednostek z nowej epoki ?
Jak to jest ze ciężkozbrojne są zabijane bez obrażeń strzeleckimi ?
Jednostki ciężkozbrojne i lekkozbrojne są jednostkami zostającymi z przodu, iż są tragiczne w ataku nie ma gdzie łotrów zbywać.
Chodz nie mam budynku dawno w inwentarzu to dostaje je wszędzie.
A takim sposobem, że strzelecka kryje się i ma zasięg ataku 16 kratek a ciężka ma zasięg 1 kratkę ot co cała filozofia.
 

DomLuk

Wójt
A takim sposobem, że strzelecka kryje się i ma zasięg ataku 16 kratek a ciężka ma zasięg 1 kratkę ot co cała filozofia.

Ja to wiem tylko zapominasz ze ciężkozbrojne mają bonus do strzeleckich i mają je z łatwością pokonywać, a nie odwrotnie.
Chodzi o to ze zachowana równowaga tu nie działa i jednostki jedne są dobre a pozostałe zostano razem z tobą do końca gry.
 

Margo Margo

Szlachcic zagrodowy
Dlaczego wprowadza się aktualizację ze znanym już błędem? Ten solidnie utrudnia grę, komunikacja siada całkowicie, chyba, że ktoś ma czas siedzieć i klikać w kopertę, żeby sprawdzać, czy ktoś czegoś nie potrzebuje.
Pytanie najważniejsze: czy można spodziewać się naprawy wkrótce, czy za kilka tygodni?
 

*BIAŁA-GWIAZDA*

Baronet
Ex-Team
Czy aktualizacja popsuła wiadomości? nie świeci się koperta jak ktoś coś napisze xD czy to jakiś bug?

O widzę Margo, hddk że mamy to samo, nie jestem sam ;)

Ekstra teraz co chwila wypada klikać w wiadomość żeby wiedzieć czy ktoś czegoś nie napisał....
 

Markiz.

Książę
Masakra. Wprowadzają bzdurne "poprawki", których i tak nikt nie zauważa, a psują podstawowe rzeczy, żeby utrudnić ludziom grę
 

hddk

Hrabia
Na razie zmienili nieco wygląd, ale nowe przedmioty na IV poziomie jeszcze się nie pojawiły, nie wzrósł też stopień trudności.
 

Sarumana

Zespół FoE
Supporter
Czy aktualizacja popsuła wiadomości? nie świeci się koperta jak ktoś coś napisze xD czy to jakiś bug?

O widzę Margo, hddk że mamy to samo, nie jestem sam ;)

Ekstra teraz co chwila wypada klikać w wiadomość żeby wiedzieć czy ktoś czegoś nie napisał....

U mnie na telefonie przy kopercie pojawia się wykrzyknik jak coś napisał, a w przeglądarce podświetla mi się cały przycisk. Może inna przeglądarka pomoże, ale usunięcie plików cookies?

EDIT: w przeglądarce też pojawił się ten błąd.


Tylko ja mam problemy z walkami na firefoxie? Nie pojawia sie okno wyboru armii

Spróbuj na innej przeglądarce. Ja korzystając z Microsoft Edge (nowy laptop) miałem problemy grać w FoE, a na innej przeglądarce już bez problemu śmiga
 
Ostatnia edycja:
Do góry