Walki powietrzne

  • Rozpoczynający wątek jacek1j
  • Data rozpoczęcia

co o tym sądzisz?

  • fajny pomysł

    Głosy: 21 48,8%
  • do dopracowania

    Głosy: 7 16,3%
  • nie potrzebny dodatek

    Głosy: 15 34,9%

  • W sumie głosujących
    43
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
luke43 ma racje. Samoloty mają być wprowadzone i znowu nie rozumie o co chodzi Strielokowi.
 

DeletedUser8110

Guest
luke43 ma racje. Samoloty mają być wprowadzone i znowu nie rozumie o co chodzi Strielokowi.

A ja wiem o co mu chodzi :) O to, że bez sensy pisać "najlepiej byłoby zgłosić ten pomysł. Dzięki temu może samoloty będą wprowadzone wcześniej i twórcy gry skorzystają z tego pomysłu na wprowadzenie poprawek żeby walki powietrzne były lepsze"
Bo jeśli jest już planowane ich wprowadzenie, to znaczy że jest też zaplanowane kiedy wejdą i NIE WEJDĄ wcześniej, bo i czemu miałyby wejść?

Ja co prawda pierwsze słyszę o tym, że faktycznie walki powietrzne mają zostać wprowadzone, ale jeżeli tak jest to równie dobrze ktoś z Teamu może zamknąć ten temat :)
 

DeletedUser

Guest
w jednej z misji z eventu rocznicowego faktycznie jest napisane że będą samoloty
 

DeletedUser426

Guest
A ja wiem o co mu chodzi :) O to, że bez sensy pisać "najlepiej byłoby zgłosić ten pomysł. Dzięki temu może samoloty będą wprowadzone wcześniej i twórcy gry skorzystają z tego pomysłu na wprowadzenie poprawek żeby walki powietrzne były lepsze"
Bo jeśli jest już planowane ich wprowadzenie, to znaczy że jest też zaplanowane kiedy wejdą i NIE WEJDĄ wcześniej, bo i czemu miałyby wejść?

Ja co prawda pierwsze słyszę o tym, że faktycznie walki powietrzne mają zostać wprowadzone, ale jeżeli tak jest to równie dobrze ktoś z Teamu może zamknąć ten temat :)

Mój cżłowiek :D Nieliczna z rozumnych ze powtarzanie pomysłow i pisanie jakie są świetne nic nie zmieni :)
 

riko17526

Wicehrabia
Mam pomysł były by 3 klasy jednostek ziemne morski i powietrzne (w epoce rozwoju oczywiscie).
Powietrzne-
lekkozbrojne- UH-60 Black Hawck
Zasięgowe-B-52
Ciężkozbrojne- F/A-18 Super Hornet
Szybkie- SR-71 Black Bird
Dalekozasięgowe- CZEKAM NA SUGESTiĘ
 

DeletedUser7504

Guest
Mam pomysł były by 3 klasy jednostek ziemne morski i powietrzne (w epoce rozwoju oczywiscie).
Powietrzne-
lekkozbrojne- UH-60 Black Hawck
Zasięgowe-B-52
Ciężkozbrojne- F/A-18 Super Hornet
Szybkie- SR-71 Black Bird
Dalekozasięgowe- Działo artyleryjne

Działo artyleryjne atak 30 obrona 14 zasięg 16 ruch 8 bonus do ataku +15 przeciw ciężkozbrojne , bonus do obrony +15 przeciw ciężkozbrojne , terenowy bonus do ataku +12 na wzgórzach
 

DeletedUser426

Guest
Mam pomysł były by 3 klasy jednostek ziemne morski i powietrzne (w epoce rozwoju oczywiscie).
Powietrzne-
lekkozbrojne- UH-60 Black Hawck
Zasięgowe-B-52
Ciężkozbrojne- F/A-18 Super Hornet
Szybkie- SR-71 Black Bird
Dalekozasięgowe- CZEKAM NA SUGESTiĘ

Epoka jest w trakcie tworzenia więc swój pomysł mozesz sobie powiesić nad ściana :)

Naprawde , zanim cos napiszecie poczytajcie sobie tu http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=3975 :)
Piąta wytyczna
 

DeletedUser426

Guest
No tak ale Działo artyleryjne nie jest jednostką powietrzną
Ale może AC-130 by wszedł na to miejsce

Nie wiem czy niektórzy sa tak tępi czy tylko udają :D jest wyszczególnione :p
"*Nowa epoka, zmiana już istniejących epok, nowa jednostka - czyli napiszmy grę od nowa.
Pomysły zmieniające założenia gry, wymagające dużych modyfikacji lub znacznie wpływające na elementy już istniejące mają małe szanse na wprowadzenie. Kolejność i wstępny zarys nowych epok są już przez twórców gry zaplanowane."
 

DeletedUser8

Guest
Po pierwsze, kasuje parę ostatnich postów gdzie już poleciał totalny offtop.

Po drugie, wyjaśnijmy coś sobie: Spis pomysłów zgłoszonych powstał po to, żeby nie powstawały tony tematów pod tytułem "Dodajmy nową jednostkę do epoki żelaza". Gra ma swój kształt, swój styl, koncepcje na rozwój i to, że ktoś chce dodać magicznego jednorożca albo wywrócić podział jednostek do góry nogami nie jest pomysłem na ulepszenie tylko na nową grę - nie potrzebujemy tego.
Natomiast pomysły, które mają ręce i nogi, wpasowują się w istniejący już system i mają szansę na wprowadzenie (a może nawet są już od dawna planowane), nawet jeśli dotyczą już istniejących elementów gry, mają swoje szanse, np ten pomysł: http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=5723. Dotyczy on umiejętności, które jak wiadomo zostały już wprowadzone WSTECZ dla istniejących jednostek i nie mam nic przeciw, żeby zgłosić nasze propozycje. To nie znaczy, że którakolwiek z nich zostanie wprowadzona, może tylko zainspiruje deweloperów do stworzenia nowych umiejętności.
Problem polega na tym, że większość użytkowników nie orientuje się jak działa gra, nie przegląda istniejących/zgłoszonych pomysłów i dlatego całkowitą samowolkę w tym dziale trzeba było ograniczyć regulaminem i spisem. To nie znaczy, że każdy pomysł zmieniający grę należy zdusić w zarodku! Chodzi jedynie o to, żeby nie kolidowały z tym co już jest. Nie zakładajcie z góry, że wszystko co się wiąże ze zmianami, zostanie odrzucone, bo wtedy ten dział faktycznie nie będzie miał sensu. Ocenę tego czy coś ma szansę czy nie zostawcie mnie, od tego tu jestem.

Co do pomysłu: Znane są pomysły jednostek latających oraz bitew morskich/powietrznych, jeśli zostaną faktycznie dodane i będzie potrzebna pomoc przy wymyślaniu jednostek, to damy znać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry