Walki powietrzne

  • Rozpoczynający wątek jacek1j
  • Data rozpoczęcia

co o tym sądzisz?

  • fajny pomysł

    Głosy: 21 48,8%
  • do dopracowania

    Głosy: 7 16,3%
  • nie potrzebny dodatek

    Głosy: 15 34,9%

  • W sumie głosujących
    43
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Epoka przemysłowa jest w latach 1880-1930 więc jest już dość nowoczesna. Można by do walki wprowadzić samoloty. Po jednym na epoke. Nowych epok będzie więcej więc za jakiś czas będzie można wprowadzić bitwy powietrzne w których będziemy walczyć tylko samolotami
 

DeletedUser314

Guest
Aeroplanów się zachciało? :>
Nie będzie ich jeszcze, dopiero po progresywnej ma nastąpić jakaś zmiana z tym związana tak przynajmniej mówił Anwar pół roku temu :>
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Wątpie w takie modyfikacje aktualnej epoki ale w przyszłej, kto wie, może się coś takiego pojawi :)
 

DeletedUser2097

Guest
Nie tyko samoloty jeszcze działa przeciwlotnicze trzeba by wprowadzić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zostały by wprowadzone samoloty które atakowały by wszystkie jednostki. Można będzie je zastrzelić jednostkami krótkiego i długiego zasięgu i działami przeciwlotniczymy. Działa przeciw lotnicze to był by nowy typ jednostek który strzelał by do samolotów i do jednostek naziemnych
 

DeletedUser4744

Guest
Działa PLOT powinny strzelać tylko do powietrznych a długodystansowce tylko do naziemnych, bo nikomu nie opłacało by się budować dwóch skoro jedna działa jak obie...
 

DeletedUser

Guest
Działa PLOT powinny strzelać tylko do powietrznych a długodystansowce tylko do naziemnych, bo nikomu nie opłacało by się budować dwóch skoro jedna działa jak obie...
Mogło by tak być lub tak jak ja wcześniej pisałem z tym że jednostki dalekiego zasięgu zadawały by jednostkom powietrznym małe obrażenia a jednostkom naziemnym duże obrażenia. Działa przeciwlotnicze zadawały by duże obrażenia jednostkom powietrznym a małe obrażenia jednostkom naziemnym
 

DeletedUser

Guest
fajny pomysł. Następna epoka to będzie era postępowa (chyba 1900-1920) więc samoloty by się przydały. Do epoki przemysłowej też można by było je jakoś wcisnąć.
 

DeletedUser6263

Guest
a nie lepiej poczekać chwile do następnej epoki i wtedy zrobić jednostke powietrzną
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
fajny pomysł. Następna epoka to będzie era postępowa (chyba 1900-1920) więc samoloty by się przydały. Do epoki przemysłowej też można by było je jakoś wcisnąć.

Raczej myślę że będzie to przedział czasowy z konkursu (skoro perły mają być w tym przedziale czasowym do max 1930 to epoka też taka będzie).
 

DeletedUser2097

Guest
A jeszcze zapomniałem dodać, samoloty trzeba by podzielić na bombowce i myśliwce. Choć można by się pokusić o zwiadowcze. Myśliwce na przykład Sopidwith Camel, Sopidwith Snipe (przykłady angielskich samolotów okresu I wojny czy Pfalz i inne (myśliwce niemieckie I wojny). Bombowców i zwiadowczych nie wymieniam, bo tego było trochę.
 

DeletedUser

Guest
Na początku były by jakieś proste samoloty. W późniejszych epokach można by je urozmaicić
 

DeletedUser426

Guest
Samoloty do walki turowej ? To raczej nie przejdzie . .
Znacznie więcej osób cieszyłoby sie z jednostek morskich
 

DeletedUser

Guest
o bitwach morskich pisałem w innym pomyśle. możliwe że zostaną wprowadzone ale trzeba poczekać
 

DeletedUser426

Guest
O bitwach morskich pisał Cossak zanim jeszcze usłyszałes o tej grze :)
 

DeletedUser

Guest
ja też miałem temat o tych bitwach i nowtm kontynencie ale ten temat dotyczy czego innego
 

DeletedUser

Guest
Statki, samoloty, czołgi, rakiety....Możecie wymyślać kolejne jednostki, z kolejnymi właściwościami, powstaną nowe avatarki, nowe budynki; ale to wszystko będzie nowym opakowaniem dla istniejącej struktury. Problem w tym, że w obecnym kształcie

WOJNY NA FoE SĄ NUDNIEJSZE OD FLAKÓW Z OLEJEM

A udział w PvP to w zasadzie odrabianie pańszczyzny. Klikanie na "atak" nie budzi żadnych emocji i ucieka czas na klikaniu dla z góry przewidywalnego rezultatu...
 

DeletedUser426

Guest
Przeczytaj jeszcze raz co napisał Batman i wtedy napisz.
On mówi ze nawet z nowymi jednostkami bitwy zostają tak samo nudne a ty ze po dodaniu nowych jednostek bitwy będą ciekawsze xd
I jeszcze go popierasz ze ma racje a jednoczesnie zaprzeczasz. Czytanie ze zrozumieniem chyba boli :D
 

DeletedUser8631

Guest
a ja popieram jacek1j. walki sa za nudne a te jednostki może to zmienią, zresztą ludzie walczą samolotami to dlaczego w foe ma tego nie byc?
 

DeletedUser

Guest
w kolejnych epokach gdy będzie już więcej jednostek powietrznych można by wprowadzić bitwy powietrzne w których będą brały udział tylko samoloty
 

DeletedUser7504

Guest
w kolejnych epokach gdy będzie już więcej jednostek powietrznych można by wprowadzić bitwy powietrzne w których będą brały udział tylko samoloty
możliwe ale jedynie w epoce współczesnej a obecnie nie ma jej w planach
 

DeletedUser8631

Guest
z eventu rocznicowego można było się dowiedzieć że w przyszłości będą samoloty w grze dlatego chyba najlepiej byłoby zgłosić ten pomysł. Dzięki temu może samoloty będą wprowadzone wcześniej i twórcy gry skorzystają z tego pomysłu na wprowadzenie poprawek żeby walki powietrzne były lepsze
 

DeletedUser426

Guest
z eventu rocznicowego można było się dowiedzieć że w przyszłości będą samoloty w grze dlatego chyba najlepiej byłoby zgłosić ten pomysł. Dzięki temu może samoloty będą wprowadzone wcześniej i twórcy gry skorzystają z tego pomysłu na wprowadzenie poprawek żeby walki powietrzne były lepsze

Ty chyba nie wierzysz w to co piszesz i nie masz pojęcia jak wszystko funkcjonuje
 
Status
Zamknięty.
Do góry