Walentynki 2016 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
eeee dostałam portret 2 facetów! Tego się nie spodziewałam, się nie dziwie że nie wyryli C+A na drzewie ;)
Jeszcze tekst "Żadna kobieta nie powinna stanąć na drodze przyjaźni dwóch mężczyzn"

I:haha:
 

bartekmod

Książę
Męska przyjaźń powinna być uczczona ja wiem... może tawerną/oberżą ? ale nie drzewem miłości na litość Boską !!! Toż to wynaturzenie...

Można było dać tą dodatkową nagrodę za wydalenie Cleo, a drzewko zasadzić na pamiątkę jej wizyty :)
 

Fatherland

Książę
Witajcie w świecie sztucznej tolerancji narzuconej przez poprawność tzw zachodu ;) kolejny event z podtekstami... Już się boję co będzie w kolejnym evencie.
 

DeletedUser6586

Guest
Śliczne zakończenie eventu walentynkowego. Za rok spodziewam się portretu kobiety z brodą, lub coś w tym stylu.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
może będzie Jaś i Małgosia , Hanka co niemca nie chciała albo Bolek i Lolek ? :haha:
 

DeletedUser

Guest
Z tego wszystkiego żeby nie było zbyt karygodnie to Hanka co niemca nie chciała pasuje ;)
żeby było trendy to o Beacie co Ageli nie chciała :haha: i będzie gut ! ;)

już widzę zakończenie takiego eventu z tymi bohaterkami :haha:
obie biegną z rozwianymi włosami po polu minowym a na wieżyczce siedzi przewodniczący co dziadka miał w wermachcie i gra na ckm-ie melodię z 'ojca chrzestnego" :haha:

już widzę zakończenie takiego eventu z tymi bohaterkami :haha:
obie biegną z rozwianymi włosami po polu minowym a na wieżyczce siedzi przewodniczący co dziadka miał w wermachcie i gra na ckm-ie melodię z 'ojca chrzestnego" :haha:
P.S.
wszystkie dane personalne bohaterów zostały zmienione , a scenariusz został oparty na faktach :haha:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Za rok, nagrodą za event będzie Wielkie Drzewo Miłości co zajmuje 9 pól i daje...8> 20 pt zadowolenia.
Motywacja będzie się odbywać za pomocą 1000 diamentów i będzie trwać godzinę. Ponowna motywacja, czy
precyzyjniej odrestaurowanie, będzie już kosztować 2000 diaxów. Piszę to dlatego, że miałem na Cirgardzie
drzewko dające>>>>UWAGA! 380 pt zadowolenia w >>>jesieni średniowiecza.:o
380... Wzrok was nie myli !
Drzewo zdobyłem w evencie
sprzed 3 lat. Teraz na East-Nagach mam konto i jestem
w epoce kolonialnej, a drzewko daje >>>UWAGA! >>> 370 pt zadowolenia.:haha:Tendencja jest jasna. Decyzyjni i support
ściągają grę na dziady, na psy. Stale i ustawicznie pogarszają warunki gry. Dlatego nie zdziwcie się jeśli w następne
Walentynki będzie , jak opisałem powyżej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry