Walentynki 2016 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11629

Guest
O to już by był koniec, co 15 osoba z dostępem do mapy, a sprzętu wina oczywiście jest zawsze, chociaż jest takie powiedzenie że licza się umiejętności ;)
Mowia tez "it's not a bug..." i ja mysle, ze to bedzie ten przypadek.
 

DeletedUser3

Guest
Ale ile razy tak trzeba reinstalować i pobierać później od nowa pół internetu? Przy każdej aktualizacji?
Problem będzie naprawiony w aplikacji, ale w mamy też tymczasowe rozwiązanie, którego możesz użyć samodzielnie jeżeli nadal jakieś grafiki są uszkodzone:

1. Podłącz się do WiFi.
2. Wyłącz aplikację i włącz (dla pewności można zrestartować urządzenie).
3. Po ponownym zalogowaniu powinny pobrać się nowe grafiki i wszystko będzie OK!

W razie dalszych problemów, zapraszamy do supportu.
 

DeletedUser3220

Guest
Problem będzie naprawiony w aplikacji, ale w mamy też tymczasowe rozwiązanie, którego możesz użyć samodzielnie jeżeli nadal jakieś grafiki są uszkodzone:

1. Podłącz się do WiFi.
2. Wyłącz aplikację i włącz (dla pewności można zrestartować urządzenie).
3. Po ponownym zalogowaniu powinny pobrać się nowe grafiki i wszystko będzie OK!

W razie dalszych problemów, zapraszamy do supportu.
Z całym szacunkiem, pośrodku niczego w samochodzie (co mi się ostatnio zdarzyło), a chciałam tylko zebrać produkcje, aktualizacja zażyczyła sobie tu i teraz pobranie a potem aplikacja wypięła się na mnie i na moje zbiory. Pobrać nie szło, WiFi nie zostało cudownie zesłane i tyle w temacie...
 

DeletedUser15643

Guest
u mnie pomogło dopiero odinstalowanie gry i pobranie wszystkiego od nowa, czyli jak to ładnie ujęła Ann: reinstalacja :)
 

DeletedUser14862

Guest
Przyznam się, ze flustrują mnie zadnia:
przejmij 1-2 sektory walką lub bez walki;
zdobądź prowincję;
odkryj prowincję.
Gdy takich ewentów było kilka w roku to nie był wielki problem, ale gdy teraz są co drugi miesiąc, a nawet częściej (historyczne) zmusza to graczy do wyboru albo nie robimy zadań, albo na siłę zdobywamy mapę.
Wiem, ze problem nie dotyczy graczy ze zdobytymi całkowicie mapami, ale zapewne i oni nie maja ich zdobytych na wszystkich światach.
Jak widzę te zadania w spoilerze to kolejność wygląda tak:
Zajmij sektor, Odkryj prowincję (zajmij najpierw tę w której jesteś żeby odkryć nową), Zdobądź Prowincję (Zajmij wszystkie sektory kolejnej prowincji).
Znowu pech bo koniec mapy (dodatkowe szlaki stracone w poprzednim evencie).
Jak by zadania nie mogły być w automacie dopasowane indywidualnie do sytuacji na mapie (zachowana kolejność) ;<

To jak wspominaliśmy, event nie wart uwagi dla graczy posiadających najlepsze drzewko. Proszę przekazać do inno że ich świadomy wybór nie rozwijania budynku eventowego, właśnie nam się odbił i mamy focha na ich drzewko.
Niech spadają na drzewo!
Taki ładny feedback
Natalia z jednej strony masz rację - Takie budynki eventowe to swego rodzaje prestiż, ale bądźmy szczerzy... nikt każdego budynku eventowego nie będzie rozwijał w nieskończoność. Osobiście nawet mi się wydaje, że nie będzie nowej (ponad legendarnej) ciastkarni czy cmentarza w tym roku. No bo w sumie i po co? Moim zdaniem Twórcy powinni iść o krok dalej. Stworzyć coś nowego. Coś co będzie wyróżniać misje czy budynki od obecnych. To tylko moje skromne zdanie :)
Za kilka lat byłby krzyk że za małe miasto, Cmentarz i Drzewo zajmują cały teren i nie ma gdzie już wcisnąć Kolargola czy Śnieżnej kuli :D
 

DeletedUser13591

Guest
Jak widzę te zadania w spoilerze to kolejność wygląda tak:
Zajmij sektor, Odkryj prowincję (zajmij najpierw tę w której jesteś żeby odkryć nową), Zdobądź Prowincję (Zajmij wszystkie sektory kolejnej prowincji).
Znowu pech bo koniec mapy (dodatkowe szlaki stracone w poprzednim evencie).
To tak jak u mnie. Została ostatnia prowincja w jutrze....
 

DeletedUser11629

Guest
Gorzej, kolejnosc jest nastepujaca: 2 razy szpiegowanie, wykup sektora, zwiad, zajecie prowincji. I nigdy nie zrozumiem, dlaczego zwiad nie nastepuje pierwszy... Sztuczne utrudnienie.
 

DeletedUser13591

Guest
Gorzej, kolejnosc jest nastepujaca: 2 razy szpiegowanie, wykup sektora, zwiad, zajecie prowincji. I nigdy nie zrozumiem, dlaczego zwiad nie nastepuje pierwszy... Sztuczne utrudnienie.

Najgorsze jest to, że najpierw trzeba wskoczyć na statek/ufo czy co tam będzie w kolejności. A potem dopiero zwiad prowincji.
 

DeletedUser11629

Guest
Najgorsze jest to, że najpierw trzeba wskoczyć na statek/ufo czy co tam będzie w kolejności. A potem dopiero zwiad prowincji.
Racja, zapomnialam o przeskoku miedzy kontynentami! Ile ja na to diamentow zmarnowalam... bo w jednym evencie na 2 swiatach jednoczesnie szalupa swiat oplywalam. Grr.
 

DeletedUser14685

Guest
Za kilka lat byłby krzyk że za małe miasto, Cmentarz i Drzewo zajmują cały teren i nie ma gdzie już wcisnąć Kolargola czy Śnieżnej kuli :D

Przeciez Legendarna Ciastkarnia zajmuje tyle samo miejsca, co Wielka Ciastkarnia, wiec nie widze problemu, zeby zrobic cmentarz, czy drzewko takiej samej wielkosci, co poprzednie, ale troszke lepsze :)
 

DeletedUser12029

Guest
W końcu jakiś awatar kobiety nie przypominający transwestyty.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Za kilka lat byłby krzyk że za małe miasto, Cmentarz i Drzewo zajmują cały teren i nie ma gdzie już wcisnąć Kolargola czy Śnieżnej kuli :D
Budynki między epokami też rosną, naprawdę nie wymagałam wiele, pisałam o tym w zamkniętym temacie, dodać gałązkę inicjały 200 zadowolenia i tyle. Ważne ze nowe lepsze i że nagroda, a tak oto dorzucę pędzel do moich pędzli, gracz z gorszym drzewkiem w ep będzie miał to samo co ja zdobyłam rok temu. Jak bym wiedziała ze ma być po równo jak w pewnym ustroju, to bym się nie ścigała, w rankingu, walkach, budynkach. Zróbmy po równo i tyle.
 

DeletedUser

Guest
Zdaje się , że Kleopatra Wielka była ostatnią królową (a nie księżniczką) hellenistycznego Egiptu , równie dobrze mogliście nazwać Cezara królowcem ;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie wiem dlaczego ale historia Kleopatry zawsze dla mnie była przerysowaną opowiastką o tym że kobieta też może. Taka propaganda, jak to ze ona budowała piramidy ;)
 

DeletedUser15227

Guest
Nie wiem dlaczego ale historia Kleopatry zawsze dla mnie była przerysowaną opowiastką o tym że kobieta też może. Taka propaganda, jak to ze ona budowała piramidy ;)

A kto uprawia taka propagandę, że Kleopatra budowała piramidy...bo pierwsze słyszę.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja nie mówię co zrobiła. Tylko ta propaganda, nawet w bajkach Asterix i Obelix, po prostu, osobiście uważam ze to propaganda zniszczyła ją w moich oczach jako "tą władczynie wybrana"
 

DeletedUser15227

Guest
Ja nie mówię co zrobiła. Tylko ta propaganda, nawet w bajkach Asterix i Obelix, po prostu, osobiście uważam ze to propaganda zniszczyła ją w moich oczach jako "tą władczynie wybrana"

A w bajkach. Teraz rozumiem.
 

DeletedUser14610

Guest
Łuk triumfalny!!!!! Nagroda tygodnia. Co z tym zrobić? Wolałabym 10 młotków, lub 10 złota, byłoby pożyteczniej.
 

DeletedUser12062

Guest
Łuk triumfalny!!!!! Nagroda tygodnia. Co z tym zrobić? Wolałabym 10 młotków, lub 10 złota, byłoby pożyteczniej.

Tak jak w poprzednich Eventach jest to nagroda symboliczna mająca niewątpliwie związek z samą historią prezentowaną podczas tej zabawy. Akurat pierwsze łuki triumfalne budowane były w starożytnym Rzymie na wzór ozdobnych bram wznoszonych przez Etrusków. Drobna symboliczna nagroda a taki problem...
 

DeletedUser15227

Guest
Tak jak w poprzednich Eventach jest to nagroda symboliczna mająca niewątpliwie związek z samą historią prezentowaną podczas tej zabawy. Akurat pierwsze łuki triumfalne budowane były w starożytnym Rzymie na wzór ozdobnych bram wznoszonych przez Etrusków. Drobna symboliczna nagroda a taki problem...

Wyczuwam Wikipedię :p

Nie zmienia to faktu, że do tego łuku mogliście dodać 10 diamentów. Jak świętować to świętować :)
 
Do góry