Walentynki 2016 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

kasia2389

Arcyksiążę
Zapewne jak zawsze:
2 razy po 13 zadań.
Szpiegowanie, zwiad, zdobywanie sektora(ów) i prowincji.
A na koniec drzewko, a jak ktoś ma największe to puszka farby (oczywiście farbą można pomalować zupełnie inny budynek).

1 zadanie [cenzura prewencyjna]
Chłopcy dają zadania:
wykonaj n zadań id Kleopatry, wydaj 2 PR
Tyle wrażeń z testowego.
tam gdzie zawsze
brakuje tam 8 zadania:
opracuj technologie, wydaj 7 PR
Cleopatra

  1. Meet Cleopatra: "Pay 500 coins" and "Pay 500 supplies". [Random Reward]
  2. Audience: "Infiltrate 2 sectors". [Random Reward]
  3. Rug Roll: "Finish a 1-hour production 4 times". [Random Reward]
  4. Becoming Queen: "Acquire a sector without fighting" and "Gather 800 supplies". [Random Reward]
  5. Oh to be Queen: "Gain 69 happiness" and "Spend 14 Forge Points". [Random Reward]
  6. Rome, Sweet Rome "Build a residential building from your age or 2 from the previous age". [Random Reward]
  7. In Rome, do as the Romans!: "Finish a 15-minute-production 5 times" and "Motivate or polish 7 buildings". [Random Reward]
  8. opracuj technologie, wydaj 7 PR <-----brakujące
  9. Torn between Two: "Spend 11 Forge Points" and "Scout a province". [Random Reward]
  10. Face-To-Face: "Finish each of the 6 production options once". [Random Reward]
  11. Attraction of Power: "Gather 1200 coins" and "Acquire a province". [Random Reward]
  12. Serious Rumor: "Recruit 3 units" and "Gather 15 goods". [Random Reward]
  13. The Tree of Love: "Spend 16 Forge Points" and "Build a decoration". [Random Reward]

 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
To jak wspominaliśmy, event nie wart uwagi dla graczy posiadających najlepsze drzewko. Proszę przekazać do inno że ich świadomy wybór nie rozwijania budynku eventowego, właśnie nam się odbił i mamy focha na ich drzewko.

Niech spadają na drzewo!

Taki ładny feedback
 

DeletedUser14459

Guest
Natalia z jednej strony masz rację - Takie budynki eventowe to swego rodzaje prestiż, ale bądźmy szczerzy... nikt każdego budynku eventowego nie będzie rozwijał w nieskończoność. Osobiście nawet mi się wydaje, że nie będzie nowej (ponad legendarnej) ciastkarni czy cmentarza w tym roku. No bo w sumie i po co? Moim zdaniem Twórcy powinni iść o krok dalej. Stworzyć coś nowego. Coś co będzie wyróżniać misje czy budynki od obecnych. To tylko moje skromne zdanie :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Natalia z jednej strony masz rację - Takie budynki eventowe to swego rodzaje prestiż, ale bądźmy szczerzy... nikt każdego budynku eventowego nie będzie rozwijał w nieskończoność. Osobiście nawet mi się wydaje, że nie będzie nowej (ponad legendarnej) ciastkarni czy cmentarza w tym roku. No bo w sumie i po co? Moim zdaniem Twórcy powinni iść o krok dalej. Stworzyć coś nowego. Coś co będzie wyróżniać misje czy budynki od obecnych. To tylko moje skromne zdanie :)

Może po to by właśnie stworzyć coś nowego? Jak można dać pędzel i tyle...
Tak właśnie więc, zamiast nowych budynków dostaniemy pędzle teraz? Koniec, meta, fin gry mam rozumieć? Może dajmy też pędzle na budynki po co nowe tworzyć ;)
 

HuanMing

Książę
Natalia z jednej strony masz rację - Takie budynki eventowe to swego rodzaje prestiż, ale bądźmy szczerzy... nikt każdego budynku eventowego nie będzie rozwijał w nieskończoność. Osobiście nawet mi się wydaje, że nie będzie nowej (ponad legendarnej) ciastkarni czy cmentarza w tym roku. No bo w sumie i po co? Moim zdaniem Twórcy powinni iść o krok dalej. Stworzyć coś nowego. Coś co będzie wyróżniać misje czy budynki od obecnych. To tylko moje skromne zdanie :)

Oczywiście, że nikt nie oczekiwał, że będą rozwijać takie budynki w nieskończoność, szczególnie, że sami pozbawili się takiej możliwości przechodząc szybko do "legendarnych". Ale odkąd gram w FoE, a to już kaaaaaawał czasu, event walentynkowy wyróżniał się tym, że dostawało się coś specjalnego, niemożliwego do dostania poza eventem, dodatkowo, im dłużej się grało, tym ta rzeczy była bardziej specjalna.
Co ja na to poradzę, że lubię pierdółki eventowe i wyjątkowe ozdóbki do mojego miasta? Rozumiem chęć koncentrowania się na przyciąganiu nowych graczy, ale co z tymi "wiernymi" klikającymi tu od kilku lat? Najwyraźniej najłatwiej było nas zbyć pędzlem.
Do tej pory cieszyłam się z każdego eventu, nawet tych drobnych, i nigdy nie krytykowałam, bo każde urozmaicenie jest pozytywne. Po raz pierwszy w trakcie mojej przygody z FoE nie wyglądam niecierpliwie eventu.
 

DeletedUser4614

Guest
jestem załamany .... nie bede miał LEGENDARNEGO drzewa wielkiej miłosci... jakos to przezyje :)
 

DeletedUser14610

Guest
Od razy czknęło mi się wielkimi, legendarnymi ciastkarniami. Deja vu?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Powodzenia w zdobyciu pędzla... ;/
Dobrze ze odczekiwanie dzienne, nie będzie płaczu że w 2 min zrobione.
 

DeletedUser14757

Guest
A aplikacji mobilnej polityczna poprawność do kwadratu :)
Oba zadania zadaje MLK :D
 

DeletedUser11629

Guest
Jesli tu pasuje komentarz do wersji mobilnej, to go wpisze - jesli nie, to tez go wpisze :)

Otoz tworcy gry stworzyli perpetum mobile: aktualizacja naprawiajaca bledy przynosi bledy. Nobla im!

Secundo, ta ekipa, co w kolko zmienia wyglad gwiazdek i skrzyneczek, jest stanowczo przeplacana. Taki feedback ode mnie, zeby wywalic ich do innego dzialu. Moze niech okna w siedzibie Inno myja? Tez powtarzalna robota, w dodatku pozyteczna.

Znajomi to pozyteczna funkcja, kolejny dodatek do gildii takoz - brawo!

Uprzejmie uprasza sie przekazac dalej, skoro wyzej nie mozna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7261

Guest
Tak już jest od dawna, więc nic nowego
Jesli tu pasuje komentarz do wersji mobilnej, to go wpisze - jesli nie, to tez go wpisze :)

Otoz tworcy gry stworzyli perpetum mobile: aktualizacja naprawiajaca bledy przynosi bledy. Nobla im!

Secundo, ta ekipa, co w kolko zmienia wyglad gwiazdek i skrzyneczek, jest stanowczo przeplacana. Taki feedback ode mnie, zeby wywalic ich do innego dzialu. Moze niech okna w siedzibie Inno myja? Tez powtarzalna robota, w dodatku pozyteczna.
:)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja tam się ciesze że mobilką coś się popsuło, tak Inno o nich dbało odkąd mobilki weszły, w końcu jesteście tacy jak MY! Doceniani po równo :haha:
 

kasia2389

Arcyksiążę
Przyznam się, ze flustrują mnie zadnia:
przejmij 1-2 sektory walką lub bez walki;
zdobądź prowincję;
odkryj prowincję.

Gdy takich ewentów było kilka w roku to nie był wielki problem, ale gdy teraz są co drugi miesiąc, a nawet częściej (historyczne) zmusza to graczy do wyboru albo nie robimy zadań, albo na siłę zdobywamy mapę.
Wiem, ze problem nie dotyczy graczy ze zdobytymi całkowicie mapami, ale zapewne i oni nie maja ich zdobytych na wszystkich światach.
 

DeletedUser13596

Guest
BTW nie zrobienie nowego drzewka to wielka klapa! Przyzwyczailiście nas do nowych domków, a tutaj tylko zestaw do renowacji? Słaaaabo :(
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Przyznam się, ze flustrują mnie zadnia:
przejmij 1-2 sektory walką lub bez walki;
zdobądź prowincję;
odkryj prowincję.

Gdy takich ewentów było kilka w roku to nie był wielki problem, ale gdy teraz są co drugi miesiąc, a nawet częściej (historyczne) zmusza to graczy do wyboru albo nie robimy zadań, albo na siłę zdobywamy mapę.
Wiem, ze problem nie dotyczy graczy ze zdobytymi całkowicie mapami, ale zapewne i oni nie maja ich zdobytych na wszystkich światach.

A te cały rozwój po to, żeby stanąć na końcu i patrzeć jak reszta nas goni, tak samo z gvg i lvl gildii.
Jak gra nie ma zamiaru się rozwijać, to nie wiem po co ta gonitwa również...

BTW nie zrobienie nowego drzewka to wielka klapa! Przyzwyczailiście nas do nowych domków, a tutaj tylko zestaw do renowacji? Słaaaabo :(
Jak widzisz, zrobienie nowego drzewka nie miało sensu było decyzją wyżej, bo ile można rozwijać budynek, za to poprawka kolejna wyglądu budynków z brązu to genialny pomysł!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13596

Guest
Jak widzisz, zrobienie nowego drzewka nie miało sensu było decyzją wyżej, bo ile można rozwijać budynek, za to poprawka kolejna wyglądu budynków z brązu to genialny pomysł!

Otóż to, teraz zapewne priorytetem nie są medale czy poziomy gildii, tylko odnowienie wyglądu budynków z żelaza. Gramy w bardzo piękną grę, bez wątpienia, tylko szkoda że coraz bardziej niegrywalną :)
 

DeletedUser11629

Guest
Jesli tu pasuje komentarz do wersji mobilnej, to go wpisze - jesli nie, to tez go wpisze :)

No i czywiscie, ze nie pasuje, mialo pojsc do komentarzy nt. aktualizacji. Jestem jak programisci Inno, wprowadzam bledy tam, gdzie ich nie bylo...

Ja tam się ciesze że mobilką coś się popsuło, tak Inno o nich dbało odkąd mobilki weszły, w końcu jesteście tacy jak MY! Doceniani po równo :haha:

My po prostu sie nie skarzymy, ze nas wywala z apki po 50 razy dziennie, bo uslyszymy, ze to wina sprzetu, ze gra nie smiga... Poza tym nie mamy GvG ;)
 
Do góry