ullQuiorra Wita wszystkich =)

  • Rozpoczynający wątek ullQuiorra
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
A no dostałem :)
Teraz też jestem złym smerfem.... i co najważniejsze.... jako nadal szukający żony heh :p
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Bajki były dziwne (teraz już szkoda o tych nowych gadać) - jedna smerfetka na całą wioskę smerfów, bolek i lolek adorowali się jedną dziewczyną itd. itp. :p
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Bo smerfetkę Gargamel stworzył!

Ale jak się wcześniej smerfy rozmnażały to nie wiem... Po Za Tym oni mieszkali w grzybkach i byli niebiescy ;)
 

DeletedUser10373

Guest
A to nie była ich siostra? Czy tam jakaś rodzina?

Smerfetkę stworzył Gargamel i na początku była tą złą. Ale do tej pory się zastanawiam skąd tyle smerfików się nagle pojawiło. I każde charakterem podobne do innego smerfa. A co do Toli z "Bolka i Lolka" słyszałam różne wersje raz, że to ich kuzynka, zaś drugim razem, że to koleżanka.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ok, a teraz powiedzcie mi dlaczego Goofy mówi a Pluto nie ^^
Dlaczego Donald jak się kąpał to zakładał ręcznik na kufer a tak to śmigał w samym podkoszulku ^^
Moze omówmy jeszcze drużynę R tam to nigdy nie wiedziałam jakie są rodzinne powiązania ^^
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Mało tego, Donald śmiga w marynaskim wdzianku, ale gdyby mu go zdjąć, to pojawiały się u niego wspaniałe rumieńce i zasłaniał sobie krocze, które, jak sama powiedziałaś, normalnie zawsze miał na widoku ^^ co nie zmienia faktu, że Donalda chętnie czytuję i oglądam do dziś ;))
 

DeletedUser3220

Guest
Szukanie sensu w tym wszystkim mija się z celem :p
To tak jak mnie kiedyś synek zapytał, oglądając Pingwiny z Madagaskaru, czemu Julian jest zdziwiony jak się rodzi Mort (ogólnie ssak), skoro w jakimś tam innym odcinku jest wspomniane, że Julian odbierał poród Morta :D
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Jako dziecko nie zwracałam na to nigdy uwagi, po prostu się śmiała, gdy zginęło ukochane marynarskie wdzianko Donalda. Nie zastanawiało mnie dlaczego oni tam wszyscy noszą białe rękawiczki (Mickey, Goofy itp). Nie zastanawiało mnie to również w miarę dorastania, wtedy za to z zachwytem odkrywałam, że wiele postaci, nazw miast, bohaterów, wydarzeń itp jest zaczerpniętych z życia realnego, jak choćby Kwakerfeller :D A teraz w dobie internetów wszędzie tylko obrazki z cyklu "to zniszczy twoje dzieciństwo" i jakieś przypadkowo wycięte sceny z bajek, księżniczki Disney'a srzelające sobie 'selfie', czy właśnie rozmyślanie nad pojawiającym się wstydem Donalda ;)
 

DeletedUser3220

Guest
Jako dziecko nie zwracałam na to nigdy uwagi, po prostu się śmiała, gdy zginęło ukochane marynarskie wdzianko Donalda. Nie zastanawiało mnie dlaczego oni tam wszyscy noszą białe rękawiczki (Mickey, Goofy itp). Nie zastanawiało mnie to również w miarę dorastania, wtedy za to z zachwytem odkrywałam, że wiele postaci, nazw miast, bohaterów, wydarzeń itp jest zaczerpniętych z życia realnego, jak choćby Kwakerfeller :D A teraz w dobie internetów wszędzie tylko obrazki z cyklu "to zniszczy twoje dzieciństwo" i jakieś przypadkowo wycięte sceny z bajek, księżniczki Disney'a srzelające sobie 'selfie', czy właśnie rozmyślanie nad pojawiającym się wstydem Donalda ;)

Hehe :p
1326552442_by_knur82_500.jpg
 

DeletedUser

Guest
Już nie taki młody ale chyba młody mąż lepszy od starego ? :D
No chyba ze tamten kasiasty to co innego :p

Z bajkami tak to jest, kiedyś za dziecka były fajne i nikt sie raczej nie dopatrywał takich rzeczy a jak już człowiek jest starszy to wszystko widzi inaczej. Kolejny przykład to świetna baja Tabaluga i "Jakubie zrób mi loda" :D
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
21 lat - młodziutki i to jak ;) Co nie znaczy, że starszy koniecznie będzie miał w głowie lepiej poukładane :p

No właśnie, przykład z Tabalugi... ja tylko wtedy marzyłam o tych pysznych lodach, a głupich myśli jakoś się nie miało.
 

DeletedUser

Guest
Za miesiąc 22 więc stary koń ze mnie :(
Kiedyś człowiek nawet by nie pomyslał o innych znaczeniach pewnych wypowiedzi itd a jeszcze jak sie przegląda te wszystkie kwejki, demoty itd to pojawiają sie tam obrazki na zasadzie "zepsuć komuś dzieciństwo" i właśnie podkreślają tego typu dwuznaczne sytuacje :p

Przykład:
c0b11adbcf6081657eef5c7a4ff542f1_original.jpg
 

DeletedUser9456

Guest
[video=youtube;b5RjH-lC8sA]http://www.youtube.com/watch?v=b5RjH-lC8sA[/video]

Gdyby dało się zrespawnić, to byłby najlepszy prezent urodzinowy ever.
 
Do góry