ullQuiorra Wita wszystkich =)

  • Rozpoczynający wątek ullQuiorra
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Cześć wszystkim :)
Grałem tutaj kiedyś na (wtedy jedynym serwerze) Arvahal i postanowiłem powrócić do tej gry. Miło popatrzeć ile się tu zmieniło i mam nadzieje na dobrą zabawe;)
Nazywam się Mateusz pochodze z okolic Zielonej Góry dokładnie tam gdzie stoi rzekomo największy pomnik jezusa na świecie... studiuje informatyke, z zawodu jestem technikiem informatykiem i uwielbiam oglądac anime, a takze dobre seriale i filmy. Ksiazki takze lubie poczytac :p
Jak sie pewnie domyslacie luuuubie grac i jeszcze raz grac:D

Starczy tego dobrego :p Milo wszystkich poznac i ponownie przywitac sie z coniektorymi osobami ;)
 

DeletedUser14

Guest
Witaj.
Fajnie, że powróciłeś do Forge of Empires :)
Jaki kierunek w informatyce Cię interesuje?
Ulubione anime?
Ulubiona książka?
 

DeletedUser

Guest
Też sie ciesze a już nie bede mówił kto maczał palce w moim powrocie hehe


Jaki kierunek? Oczywiście programowanie, do wyboru mamy 3 specjalizacje ale tamte jakoś do mnie nie przemawiają, a programowanie to coś co mnie fascynuje i staram sie w tym kierunku rozwijać :)

Anime ciężko powiedzieć ponieważ mam 3 tytuły na równi z czego na dwóch z nich się wychowałem otóz Dragon Ball, Rycerze Zodiaku (Saint Seyia) a trzecie to Bleach. Jest wiele innych jak Death Note, Claymore itd które mi się podobały jednak te 3 tytuły są u mnie top 1 ;)

Ksiazka? Mam swoje 2 tytuly jest to seria Wladcy Pierscieni oraz Piesni Lodu i Ognia R.R.Martina i jestem w trakcie czytania.
 

DeletedUser3220

Guest
Witaj witaj :D
Widzę od razu coś znajomego, anime, Tolkien :p Ładnie ^^

P.S. A kto "maczał palce" w powrocie? :D
 

DeletedUser

Guest
No w końcu Tolkien to klasyka wśród gatunku :)

Niewiem czy wypada sie przyznawac ale to Silverek ;)
 

DeletedUser

Guest
O prosze to ciekawy temat na magisterke a jaki kierunek z ciekawosci?
Silverek niech sie cieszy bo chciałem go udusić za to że do znajomych nie chciał mnie dodać :p
 

DeletedUser3220

Guest
O prosze to ciekawy temat na magisterke a jaki kierunek z ciekawosci?
Silverek niech sie cieszy bo chciałem go udusić za to że do znajomych nie chciał mnie dodać :p

Jak pisałam licencjat to miałam temat Mit podróży w świecie fikcji Tolkiena. Magisterkę już miałam z porównania tłumaczeń na j.polski. A ogólnie filologia angielska :p
 

DeletedUser

Guest
O prosze 2 kierunki widze :)
To temat ciekawy mnie meczy moja praca ktora dopiero niedlugo bd musial wybrac ale kompletnie niewiem jeszcze czym moglbym sie zajac...

Grasz w cos poza FoE ? :p
 

DeletedUser3220

Guest
O prosze 2 kierunki widze :)
To temat ciekawy mnie meczy moja praca ktora dopiero niedlugo bd musial wybrac ale kompletnie niewiem jeszcze czym moglbym sie zajac...

Grasz w cos poza FoE ? :p

Nie tyle dwa kierunki, co podzieliłam sobie na licencjat pedagogikę i magisterkę translatorykę :D

To Twój temat^^ Mówmy o Tobie :p
 

DeletedUser

Guest
No witaj jaki tam nalogowiec skromne 1,5k punktow mam dopiero :p
 

DeletedUser8110

Guest
Hejo, milo poznać! :D
Grasz jeszcze w jakieś inne gry internetowe? :>
Dobrze, że Silverek nam takich interesujących ludzi nawraca :D
 

DeletedUser

Guest
Czesc :D Heh prawde mowiac nawracal mnie juz dawno ale dopiero teraz mu sie udalo :p
Obecnie gram w jedna via GoblinKeeper (wrazie jakby to byla reklama to usuncie :p) ale i tak nie polecam nikomu bo gra jest na wymarciu mimo ze staraja sie dodawac jakies nowosci to robia wiecej bugow niz dobrego ;/
Gralem kiedys sporo w 2 gry Inno, plemiona i bitefight ale od dawna o nich zapomnialem... znudzily mnie a FoE to byl przeblysk jak tu 1 raz zajrzalem :D
 

DeletedUser14

Guest
Czesc :D Heh prawde mowiac nawracal mnie juz dawno ale dopiero teraz mu sie udalo :p
Obecnie gram w jedna via GoblinKeeper (wrazie jakby to byla reklama to usuncie :p) ale i tak nie polecam nikomu bo gra jest na wymarciu mimo ze staraja sie dodawac jakies nowosci to robia wiecej bugow niz dobrego ;/
Gralem kiedys sporo w 2 gry Inno, plemiona i bitefight ale od dawna o nich zapomnialem... znudzily mnie a FoE to byl przeblysk jak tu 1 raz zajrzalem :D

W Goblin Keeper grałem, lecz znudziła mnie po jakimś czasie.
Plemiona są od Innogames, ale Bitefight(przylazłem z niego do FoE) nie był i nie będzie:p
 

DeletedUser9

Guest
Ja maczałem :? przecież to ja się dopiero dowiedziałem :p ściemniaczu :p
Witaj ponownie :p czemu zmieniłeś nick Mateuszu :D?
 

DeletedUser

Guest
W Goblin Keeper grałem, lecz znudziła mnie po jakimś czasie.
Plemiona są od Innogames, ale Bitefight(przylazłem z niego do FoE) nie był i nie będzie:p
Kurde no to ładnie sie koplem :p Co do GK powiem ci ze gra wymaga sporego pomyslunku i dobrych strategi na poczatku jest nuda ale jak juz dojdziesz do pewnego momentu to robisz istny terror na kontynencie :p Niedlugo top3 bede podszkole troche armie i biore sie za gostka top2 :pP

Silverek i kto tu sciemnia hehe :haha: Czemu nick zmienilem? No bo przeciez nie pamietalem danych do starego konta jak to robilem a od dawna uzywam obecny nick wiec do tamtego brzydkiego nie chce wracac :p
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ostatnio pierwszy raz kolo tego Jezusa przejeżdżałam! Mimo że mam blisko:)

muszę przyznać że widziałam tylko tył ale wrażenie robi, brakuje my miecza albo rakietnicy a porządek na dzielni by był :p

Witamy, w grze jak i na forum...
 

DeletedUser

Guest
Hehe ogolnie to zadnego szalu z nim nie ma ale wysoki jest bylem kilka razy pod nim to bolu karku idzie dostac :p
Porzadek to jest pod jezuskiem, pomnik dla wierzacych swiety a obok bar xD
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
W pobliżu są tez "nimfy leśne" dla chętnych pielgrzymów:D

mimo to przyznam ze się pozmieniało w tych rejonach, autostrada, obwodnica, ekspresówka, Jezus... Aż przyjemnie się jedzie.

P.S. mogę ci podrzucić lapka do naprawy ???;>
 

DeletedUser

Guest
No pozmienialo sie pozmienialo, caly czas cos w tym miescie teraz buduja mnie tu kupe czasu nie bylo i nie poznaje miasta :p
Zapraszam do jezuska na "nimfy lesne" i do baru zaraz obok wejscia na pomnik xD
A co ci z tym lapkiem ? Moj tez kurde w serwisie na gwarancji teraz lezy i uzywam starego zloma ;<
 

kasia2389

Arcyksiążę
Porzadek to jest pod jezuskiem, pomnik dla wierzacych swiety a obok bar xD
Ten Bar to akurat nic dziwnego, że przypomnę słynną opowieść o Kanie Galilejskiej.
Najnowsze badania dowodzą że rzeczywiście zdarzenie takie miało miejsce, z tym, że Jezus z uczniami swymi nie wodę w wino a wino w wodę tam zamienił.
A w tym akurat następców mu nie brakuje.
 
Do góry