ullQuiorra Wita wszystkich =)

  • Rozpoczynający wątek ullQuiorra
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mikekun widzę, że jesteś dosyć obeznany w kwesti anime więc powiedź mi czy słyszałeś o stronach tego typu, gdzie przykładowo podajesz 10 tytułów które oglądałeś/lubisz i na podstawie tych tytułów dostajesz automatycznie propozycje tytułów tobie polecanych? Są tego typu strony ze zwykłymi filmami ale z anime sie nie spotkałem z czymś takim akurat może coś tobie wiadomo?;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja widziałam na forum z anime, była opcja żeby komputer dobrał i lepsza moim zdaniem opcja ty wypisujesz tytuły a inni podpowiadają co pasuje...
 

DeletedUser

Guest
No napewno ale chciałbym też skorzystać z podpowiedzi stron z anime jeśli wgl takie istnieją :)
 

DeletedUser8110

Guest
Mi zwyczajny filmweb podrzucił kilka anime, które ponoć mają mi przypaść do gustu ;) Inna sprawa, że nie wiem czy na filmwebie dużo anime jest wrzucone do bazy ;)
 

DeletedUser

Guest
No właśnie o coś podobnego do filmwebu mi chodziło ale tam nie za dużo jest w bazie anime z tego co mi wiadomo :/
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja na stronie z której korzystam mam takie cóś:
http://www.anime-shinden.info/top/index.php
Jest pare opcji głosy itd
Wiele topek już obejrzałam dzięki temu i się nie zawiodłam...
Czy jest takie coś jak filmweb dla anime... Tego nie wiem, ale na mojej stronie (dziwnie to brzmi) z anime wybierają najlepsze anime sezonu, z kategoriami jak w oskarach i jeszcze dorzucają najgorsze anime ;)
Tam jest też forum gdzie właśnie widzowie dobierają do twoich preferencji inne tytuły...
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Jakie tutaj zgromadzenie animoholików? :haha:

Damyan - oglądałem, polecam, jedno z lepszych które miałem szansę zobaczyć :) A 2 seria jest równie ciekawa, jeśli nie lepsza :D Na końcu się zobaczy i oceni :p

Przy okazji - gratulacje dla nowego kolorku UllQoiorra :)
 

DeletedUser

Guest
Dzięki chłopaki :)

Tego Sword Art Online chyba sobie zobacze ale że to "tasiemiec" to odłoże na późniejszy okres obecnie interesują mnie krótkie serie do 30 odcinków tak aby nie czekać 70epków na pierwszą porządna walke :p

Więc animoholicy co proponujecie? Chciałbym jakieś dobre walki wręcz ale pewnie nic w stylu DB nie ma co liczyć dlatego dobre walki na miecze mnie interesują. Nie chce anime z bronią palną czy przywoływaniem "czegoś" jak np w Naruto tylko normalne walki. Coś podobnego do Bleacha, ostatnio skończyłem Nurariyon no Mago więc w tym kierunku też mogą być tytuły.

Albo mówiąc krótko zwięźle i na temat, ma być po prostu powalające pod względem walk :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
eeee Fate Stay Night????
Tylko tych Fate było parę i nie pamiętam które pierwsze się ogląda, ja to widziałam i było oki ')


Kolejny normalny przeszedł na ciemną stronę mocy:(
Już normalny nie jesteś!

Najbardziej wygadani na forum to team pfff
 

DeletedUser

Guest
Wszystkie Fate ogladałem naprawde dobra seria :)

Jak to nie ja zawsze jestem i bede normalny! Widze, że po mału staje sie kolejną znienawidzoną duszyczką :p


Natalia a cos właśnie w stylu Fate, Claymore? Właśnie o takie walki mi chodzi jak tutaj są.
Aktualnie zabieram się za Sengoku Basara - co o tym myślisz? :]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hikari36

Polonista
Polonista
Claymore polecam, trochę krwawe, ale bardzo fajne :)
A Fate... może mi ktoś chronologię przedstawić? :D Bo już próbowałem oglądać i w końcu nie wiem, która seria jest pierwsza, a która ostatnia. Jedyny opis jaki znalazłem, to że możemy rozpocząć oglądać albo od dołu (wg wyświetlania kolejności na stronie), albo od góry :haha:
 

DeletedUser

Guest
Fate Zero potem Stay Night przynajmniej ja tak oglądałem :p

Claymore fakt bardzo dobre też mi sie podobało :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Wprowadzasz w błąd kolego!
Fate Stay Night
Typ serii: TV
Ilość odcinków: 24
Rok wydania: 2006

Fate/Zero
Typ serii: TV
Ilość odcinków: 25
Rok wydania: 2011

Tylko że Fate/Zero to prequel serii Fate/Stay Night
A w między czasie był film Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works z 2010r

Do tego sa następne tytuły Fate coś tam jednak to chyba nie jest ta sama seria...

- - - Zaktualizowano - - -

P.S.
Sengoku Basara Nie znam nie wypowiem się.

Oglądałam coś podobnego do Fate tylko troszkę więcej tam było magi i potworów, oraz więcej naparzanki ;)
Tylko tytuł... poszukam :)
 

DeletedUser

Guest
O to wybacz pomyliło mi sie :p

Sengoku Basara obejrzałem 2 odcinki i jakoś mnie nie przekonuje....póki co porzuciłem na rzecz innej serii Noragami. Po 1 odcinku mi sie spodobało :)

Jak sobie przypomnisz tytuł daj znać albo jak kojarzysz coś mocno podobnego właśnie do Fate czy Claymore albo np do K czy też Code Breaker to też chętnie zobacze :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Dobra, dzięki, chyba już wiem, w jakiej kolejności oglądać :)

Natalia, jak znajdziesz to też chętnie pooglądam :haha:
 

DeletedUser14

Guest
Tak źle?
Nie bądź dla siebie taka surowa:D


ps lubie anime!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry