[Handel] Uczciwy handel - przelicznik

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5506
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci sie propozycja?


  • W sumie głosujących
    42

DeletedUser4257

Guest
Jestem na nie dla mnie to nie problem zapamiętać te stosunki towarów między epokami.
 

DeletedUser5506

Guest
Jestem na nie dla mnie to nie problem zapamiętać te stosunki towarów między epokami.

Trudno mi w to uwierzyc :)
Ale skoro juz Ty jestes tak uzdolniony to pomysl o gorszych tego swiata (np. o mnie) i zaglosuj na tak bo ja nie pamietam ;/
OOOOOOoooooOOOoo, co ja znajduje w Twoich tematach, fiu fiu:
http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=3178&highlight=
Pamiec sie polepszyla i juz wszystko jestes w stanie zapamietac, co nie?;d

Ja nie rozumiem, na prawde musi byc ze mnie wielki taboret, ze nie rozumiem ludzi przeciw. No ktos mowi ze to nie jest problem sie nauczyc tego, no a jaki problem jest gdy to bedzie w grze? Kurde, wszyscy nagle sobie przypomnieli o Kononowiczu i o hasle "Niech nie bedzie niczego"? Co jest kurde grane ze wszyscy hejtami rzucaja na tym forum...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Jestem na tak. Dla mnie to w tej chwili żaden problem, ale niewiele epok mam do przeliczania. Nie wiem, jak będzie później. ;) Opcja nie będzie obligatoryjna, więc komu może ona przeszkadzać?
 

DeletedUser5506

Guest
Jestem na tak. Dla mnie to w tej chwili żaden problem, ale niewiele epok mam do przeliczania. Nie wiem, jak będzie później. ;) Opcja nie będzie obligatoryjna, więc komu może ona przeszkadzać?

Ohhh... Wkoncu ktos z moim tokiem myslenia ! :)
Dziekuje za pozytywny glos ;*
 

DeletedUser8110

Guest
Troszkę postów pokasowałam, jako że poziom dyskusji pozostawiał wiele do życzenia, w niektórych momentach...

Tak podsumowując całą tą argumentację "za" i "przeciw" - chciałbyś po prostu dodać kalkulator, który policzy za Ciebie ile towaru musisz dać, jeżeli chcesz uzyskać "XXX" innego towaru po określonym (podanym przez Ciebie, lub tym "uczciwym") przeliczniku?
Ech to lenistwo w dzisiejszych czasach... Już teraz dzieciaki z podstawówce zapominają czym jest tabliczka mnożenia...
 

DeletedUser5506

Guest
Troszkę postów pokasowałam, jako że poziom dyskusji pozostawiał wiele do życzenia, w niektórych momentach...

Tak podsumowując całą tą argumentację "za" i "przeciw" - chciałbyś po prostu dodać kalkulator, który policzy za Ciebie ile towaru musisz dać, jeżeli chcesz uzyskać "XXX" innego towaru po określonym (podanym przez Ciebie, lub tym "uczciwym") przeliczniku?
Ech to lenistwo w dzisiejszych czasach... Już teraz dzieciaki z podstawówce zapominają czym jest tabliczka mnożenia...

Tak, bylby to Foe'owski kalkulator ktory by po wpisaniu przez nas przelicznika (juz nie wazne czy uczciwego czy nie) przeliczalby ile powinnismy dostac towarow na podstawie wpisanej ilosci oferowanych towarow albo ile powinnismy dac danego towaru jesli chcemy iles tam oczekiwanego tak jak Ty to napisalas :)
W pierwszym poscie pisalem tez o opcji ktora automatycznie przelicza na tyle ile trzeba ale zeby nie "ograniczac" nikomu handlu to niech zostanie ze bedzie sie wpisywac przelicznik (dowolny) a ofka bedzie sie tworzyc na podstawie tego co wpisalismy, ewentualnie mozna by tez dodac obie opcje, jedna ulatwi zycie wszystkim, a druga tylko tym uczciwym ;]
 

DeletedUser13723

Guest
Wolał bym żeby handel był w ogóle uwolniony a nie jak za czasów komuny marża na towar była ustalana centralnie. Ci starsi gracze to na pewno pamiętają jeśli prowadzili jaką kol wiek działalność gospodarczą w tamtych czasach :D
ale "lepszy rydz niż nic" jestem na TAK
 

DeletedUser18000

Guest
Kto powiedział że przeliczniki z forum są uczciwe, a inne nie?
 
Do góry