Tawerna znajomych - personalizacja - dyskusja

DeletedUser15149

Guest
ale jest też stały bonus w postaci zwiększonych zbiorów srebrników z własnego stołu i tego też nie nalicza. Pomimo, że wczoraj działało dobrze.

a co do samej personalizacji to byłaby ona wtedy, gdyby można było wybrać tylko jedną opcję z ulepszeń, a nie wszystkie. tak myślałem, że będzie to rozwiązane. nie narzekam - fajnie, że można rozwijać tawernę tylko, że nadal jest ona mało przydatna, a tak jak było pisane personalizacja nie jest personalizacją tylko ulepszeniem.

tawerna - kolejny zbytek, dobrze, że poza miastem to miejsca nie zajmuje
 

DeletedUser14757

Guest
Źle rozumujesz. 5 srebrników jest za najgorszą podłogę, za kolejne jest coraz więcej.
 

krzysw

Wicehrabia
Beaz sensu jest to że za każdym razem trzeba ustawiać wystrój ponownie żeby bonusy działały - to jest błąd czy celowe działanie?
 

DeletedUser

Guest
Beaz sensu jest to że za każdym razem trzeba ustawiać wystrój ponownie żeby bonusy działały - to jest błąd czy celowe działanie?
bład , którego nikt nam łaskawie nie wytłumaczy ! na becie o dziwo , serwerze testowym wszystko robi normalnie , to w końcu gdzie jest serwer testowy ?

P.S.
przepraszam , na becie też bonusy nie działają , rano było ok , gdy teraz odświerzyłem bonusów brak , no ale tam to normalne że tak ma prawo się robić , a tu ? .... amatorszczyzna level master
 

adaskowr

Szlachcic zagrodowy
Tak, polega na tym czy bonus związany z wystrojem zadziała czy nie.

Spotyka mnie dziwne zachowanie tawerny, na stole leży Stone Tray (zielona) a nie ma dodatku do wpłat graczy,
Na podłodze kamienna posadzka a ja dostaje 5 srebrników za wizytę, trzeba zmienić wystrój i ponownie zmienić aby bonusy zadziałały.

U mnie identyczna sytuacja.
Brak działających bonusów.
Należy powrócić do podstawowego wystroju i ponownie włączyć "ulepszacz" - wtedy wszystko wraca do normy :) - niestety trzeba to zrobić na każdy bonus oddzielnie :(
 

DeletedUser16965

Guest
po ponownym ustawieniu dekoracji wszystko wróciło do normy, ale chyba sobie jaja robią jesli ma to tak wyglądać codziennie!!
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Czy za każdym razem po zalogowaniu trzeba będzie "odnawiać" bonusy, czy wystarczy raz dziennie? :p
 

DeletedUser16965

Guest
problem został poruszony na tym forum o 6.56, ciekawe że do tej pory nikt z suportu nie raczył zabrać głosu w tej sprawie:mad:
 

DeletedUser16845

Guest
Też mam ten problem. Wczoraj nie występował. Kilkukrotnie uruchamiałam komputer i bonusy działały bez problemu. Dziś rano po zalogowaniu musiałam ustawiać od nowa.
 

DeletedUser

Guest
może tez tak z perłami zrobią ? że jak nie "odklikniesz" to bonusów nie uświadczysz :haha:
 

DeletedUser17098

Guest
Raz działa raz nie. Zauważyłem pewną prawidłowość, gdy gra zaczyna mulić to bonusy się resetują i trzeba je ustawiać od nowa. Nikt nie powiedział że trzymanie własnego interesu to lekka robota;p
 

DeletedUser

Guest
to co się dzieje jest tak głupie że aż nie wytłumaczalne :haha: to wszystko działa jak chce , bez jakiegoś logicznego uzasadnienia , na niektórych światach musze "klikać" w te głupie tacki , szmatki żeby przywrócić bonusy , na innych światach wystarczy stonę odświerzyć i robi normalnie (chyba?)
 

DeletedUser7795

Guest
Dobrze, że nie trzeba kolejny raz wykupywać tych tac, obrusów i podłogi, bo wtedy to byłby istny koszmar.
 

DeletedUser15836

Guest
Oczywiście, że działa, tylko losowość powoduje, że nikt PR nie dostał.
Dostałem, więc działa ;)

ale jest też stały bonus w postaci zwiększonych zbiorów srebrników z własnego stołu i tego też nie nalicza. Pomimo, że wczoraj działało dobrze.

a co do samej personalizacji to byłaby ona wtedy, gdyby można było wybrać tylko jedną opcję z ulepszeń, a nie wszystkie. tak myślałem, że będzie to rozwiązane. nie narzekam - fajnie, że można rozwijać tawernę tylko, że nadal jest ona mało przydatna, a tak jak było pisane personalizacja nie jest personalizacją tylko ulepszeniem.
U mnie o dziwo takich błędów, jak macie, nie ma - wszystko działa ok ;)

Co do personalizacji - zgoda, powinien być wybór i brak "kar bonusu", jeśli mamy coś odblokowane... Z jednej strony obecne działanie ma sens, z drugiej - to faktycznie to ulepszacze ;)
 

DeletedUser16730

Guest
Dostałem, więc działa ;)

Ja też i to nawet 3.

Na drugi dzień rano faktycznie musiałem wszystko ustawić od nowa, ale od tej pory hula.

Co do personalizacji... nie wiem jaki sens był tak to nazywać. Jak będziemy na psa mówić kot to nie zacznie miauczeć. No, ale to tylko nomenklatura w sumie bez większego znaczenia imo.
 

DeletedUser8110

Guest
Faktycznie w piątek mieliśmy drobne kłopoty z bonusami, ale wszystko zostało dość szybko naprawione. Przepraszamy za kłopoty!
 

DeletedUser17359

Guest
Gralem w rozne gry ale rynek w foe to jest komuna jakas zeby ktos decydowal o tym po ile mam sprzedawac albo kupowac, wiem ze zdarzaja sie naduzycia ale bez przesady zeby sie wolnosci w imie tego wyrzekac, a tawerna i jej premie dla bardziej doswiadczonych graczy to kpina taki ozdobnik na mapce
 

DeletedUser17359

Guest
tylko dlatego ze gram juz jakis czas troche szkoda mi odejsc ale mysle powoli o rozwijaniu jakiejs innej gry
 

DeletedUser6543

Guest
Kolejna niespodzianka i ukłon w stronę graczy:

DEtakxg.png

Nie dość, że bonus tylko do ataku (obrony już nie) na nic się nie zdał, to na przetestowanie kolejnego badziewia trzeba wydać 50 niebieskich... albo poczekać 24 h

Żart?
 

DeletedUser

Guest
Kolejna niespodzianka i ukłon w stronę graczy:

View attachment 2620

Nie dość, że bonus tylko do ataku (obrony już nie) na nic się nie zdał, to na przetestowanie kolejnego badziewia trzeba wydać 50 niebieskich... albo poczekać 24 h

Żart?
już dawno przewijał się wątek braku przydatności oferty sklepu tawerny dla graczy dobrze rozwiniętych , cóż z tego że można dokupić +30% w ataku gdy brak oferty obronnej dla atakującego wojska , obrona jest piętą achillesową każdego atakującego , i tak na raz ciężko wyeliminować daną jednostkę (czasami się to udaje za pośrednictwem AO ale to oczywiście marginalne przypadki) ewidentnie i z premedytacją gracze rozwinięci są pomijani ! tak jaby twórczy gry na podstawie analizy sprzedaży diamentów doszli do wniosku , że najwięcej diaxów kupują ci co gonią rozwój , ci którzy mają już "ukształtowaną" pozycję nie chętnie kupują diaxy więc .... wypad ! zrobimy wam balans jednostek wojskowych i budynków to sobie przypomnicie jak się diaxy kupuje ? ;)
 

DeletedUser15643

Guest
Kolejna niespodzianka i ukłon w stronę graczy:

View attachment 2620

Nie dość, że bonus tylko do ataku (obrony już nie) na nic się nie zdał, to na przetestowanie kolejnego badziewia trzeba wydać 50 niebieskich... albo poczekać 24 h

Żart?

najlepszy w tym wszystkim jest brak informacji o tym, że po wybuleniu diamentów na odblokowanie kolejnego slota będzie on czynny dopóty, dopóki trwa bonus ze slota pierwszego... chcąc ponownie wykupić drugą premię trzeba znowu sięgnąć do kieszeni :haha:

nabijanie w butelkę, naciaganie, czy po prostu zwykłe oszustwo?
 

DeletedUser8110

Guest
W okienku wyraźnie jest podana informacja o tym, iż zostanie aktywowana druga premia. Nie ma nic na temat tego, iż miałby to być odblokowane miejsce na drugą premię. :) Jeśli macie pomysły na to, jak lepiej sformułować komunikat - z chęcią je poznam.
Prosta sprawa - posiadanie dwóch aktywnych premii na raz daje znaczne korzyści, więc trzeba za te korzyści odpowiednio zapłacić.
 

DeletedUser

Guest
mam pyanie , kiedy asortyment oferty sklepu tawerny zostanie rozszerzony ?
dokładniej rzecz ujmując chodzi mi o bonus obronny dla wojsk atakujących , czy taki jest brany pod uwagę ?

w chwili obecnej bardzo dużo graczy posiada tawernę w wersji "max" zbierają srebrniki jednak ascetyczna oferta sklepu nie zachęca do wydawania ich , tu mam na myśli graczy zaawansowanych technologicznie , posiadających zacne bonusy uzyskane z rozwoju swojego miasta a w szególności pereł
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry