Tawerna znajomych - personalizacja - dyskusja

DeletedUser

Guest
Fakt jest taki, że płacąc możesz z tego skorzystać w każdej chwili, ułamek sekundy po tej czynności. Jak kupisz mikser to też przy zapłacie nie dostajesz soku który był robiony wcześniej tylko musisz sobie go samemu włączyć. Każdej rzeczy możesz używać od momentu zapłaty, nie masz profitów sprzed tego faktu.
łoooo matko ! ale ciężkim adwersarzem jesteś w dyskusji :?
na papierosach też masz ostrzeżenie że ... sralis mazgalis itd :p to tu też można rozjaśnić graczowi oferte , tak czy nie ?
 

DeletedUser16730

Guest
łoooo matko ! ale ciężkim adwersarzem jesteś w dyskusji
Lekcy są tacy którzy dają się przekonać?

Ja rozumiem, że byłeś rozczarowany bo oczekiwałeś czego innego, ale to nie jest wina systemu (notabene bardziej korzystnego dla graczy) tylko Twojej percepcji. To nie są papierosy jak sam wspomniałeś i ich ciężar gatunkowy żeby robić dodatkowe ostrzeżenia bo idąc tym tropem praktycznie trzeba by ostrzegać przy każdej informacji dla tych którzy z rzeczoną percepcją mają problemy.
Nadal nie rozebrałeś zdania/nie dałeś fragmentu który jak twierdzisz wprowadził Cię w błąd. Piszesz, że po prostu informacja jest zła i tyle. Pokaż jeden fragment, jedno słowo gdzie jest informacja, że działa to wstecz i przestanę przekonywać.
 

DeletedUser

Guest
Lekcy są tacy którzy dają się przekonać?

Ja rozumiem, że byłeś rozczarowany bo oczekiwałeś czego innego, ale to nie jest wina systemu (notabene bardziej korzystnego dla graczy) tylko Twojej percepcji. To nie są papierosy jak sam wspomniałeś i ich ciężar gatunkowy żeby robić dodatkowe ostrzeżenia bo idąc tym tropem praktycznie trzeba by ostrzegać przy każdej informacji dla tych którzy z rzeczoną percepcją mają problemy.
Nadal nie rozebrałeś zdania/nie dałeś fragmentu który jak twierdzisz wprowadził Cię w błąd. Piszesz, że po prostu informacja jest zła i tyle. Pokaż jeden fragment, jedno słowo gdzie jest informacja, że działa to wstecz i przestanę przekonywać.
napisałem już wszystko , agrumentów z mojej strony brak
ty idź z tym mikserami przetestować percepcje sprzedawców :?
 

DeletedUser8110

Guest
@yakiii - jeśli masz konkretny pomysł jak konkretnie poprawić wspomniany fragment tekstu, możesz jak najbardziej się z nami tym pomysłem podzielić. :)
 

DeletedUser

Guest
@yakiii - jeśli masz konkretny pomysł jak konkretnie poprawić wspomniany fragment tekstu, możesz jak najbardziej się z nami tym pomysłem podzielić. :)
kurcze , przecież napisałem że powinna być klarowna informacja że bonus nie obejmuje aktualnie prowadzonej produkcji / rekrutacji
niby detal ale zupełnie jasny dla wszystkich graczy
jeśli można uniknąć w perspektywie jakiś nieporozumień to dlaczego tego nie zrobić już ? ;)
 

DeletedUser

Guest
kurcze , przecież napisałem że powinna być klarowna informacja że bonus nie obejmuje aktualnie prowadzonej produkcji / rekrutacji
niby detal ale zupełnie jasny dla wszystkich graczy
jeśli można uniknąć w perspektywie jakiś nieporozumień to dlaczego tego nie zrobić już ? ;)

P.S.
pisaliśmy o tym w gildii , zdania były podzielone co do precyzji określenia tej oferty , więc jak sądzę jest bardzo duża grupa graczy , którzy podobnie jak ja sądzili kupując ten bonus , gdzie się okazało że owszem działa ale na nowo uruchominej rekrutacji
mi nie chodzi o srebrniki , tylko o uproszczenie / ułatwienie poprzez doprecyzowanie
 

DeletedUser14757

Guest
Jak dla mnie to powinna być informacja, że nie działa na Alcatraz ;)
 

DeletedUser16730

Guest
Jak dla mnie to powinna być informacja, że nie działa na Alcatraz

Wręcz przeciwnie, nie powinno być takiej informacji tylko powinno działać (jeśli nie działa). Alcatraz szkoli jednostki wojskowe, a przez zbieranie wyszkolonych rozpoczynamy kolejną rekrutację. Czyli spełnione są wszystkie warunki bonusu.
 

DeletedUser

Guest
Wręcz przeciwnie, nie powinno być takiej informacji tylko powinno działać (jeśli nie działa). Alcatraz szkoli jednostki wojskowe, a przez zbieranie wyszkolonych rozpoczynamy kolejną rekrutację. Czyli spełnione są wszystkie warunki bonusu.
perły to co innego a budynki w mieście to co innego , nie wprowadzaj zamieszania bo zwariujemy fantazjując :? zaraz pojawią się głosy że oferta sklepu tawerny "podbijająca" młotki powinna działać na notre , V 1 itd ..
to tak jakbyś przyniósł ten mikser do domu a okazało się że tylko skarpetki można w nim wyprać :haha:
 

DeletedUser16730

Guest
Masz komunikat

"O 25% przyspiesza szkolenie jednostek które rozpocznie się w ciągu następnych 24 godzin"

Widzisz tutaj, że powinno działać wstecz, a jednocześnie wiesz, że nie powinno działać na perłę.

Yakiii, nie wiem jakie są Twoje procesy myślowe i trochę boję się tej informacji...
 

DeletedUser

Guest
Masz komunikat

"O 25% przyspiesza szkolenie jednostek które rozpocznie się w ciągu następnych 24 godzin"

Widzisz tutaj, że powinno działać wstecz, a jednocześnie wiesz, że nie powinno działać na perłę.

Yakiii, nie wiem jakie są Twoje procesy myślowe i trochę boję się tej informacji...
podawałem ci przykład oferty dodatkowej szansy ? też wyskoczyłeś jak diabeł z pudełka że to nie tak a potem kota ogonem cyk ! że nooo niby tak ale to synonim
 

DeletedUser16730

Guest
Poddaje się. Na koniec tylko taki cytat z Puchatka który nie wiedzieć czemu akurat mi się przypomniał.


– Widziałem dziś słonia, Prosiaczku
– I ja też widziałem słonia, tylko nie wiem, czy to był słoń.
 

jick

Szlachcic
Powinieneś dostać bana na forum na 3 miesiące , na ochłonięcie. Inno tylko Cie oszukuje i okrada. Nie prościej zrezygnować z tej gry??
 

DeletedUser

Guest
jakoś bonus czasowy za poziom Gildii działa na Alcatraz :p jak i na wszystkie inne budynki wojskowe
no to widzisz sam , że nie są doprecyzowane oferty sklepu tawerny , bo bonusy są praktycznie identyczne , ten wynikający z poziomu gildii z tym oferowanym w sklepie
ja właśnie domagam się doprecyzowania tych ofert , żeby było to jasne

P.S.
identyczne w sensie funkcji
 

DeletedUser8110

Guest
Bonus z Tawerny działa tylko na budynki militarne. Bonus z gildii działa również na Alcatraz. :) W tym przypadku mogę faktycznie do bonusu pierwszego dopisać, że chodzi o budynki militarne.
 

DeletedUser

Guest
Bonus z Tawerny działa tylko na budynki militarne. Bonus z gildii działa również na Alcatraz. :) W tym przypadku mogę faktycznie do bonusu pierwszego dopisać, że chodzi o budynki militarne.
no taka subtelność , jednak zdecydowanie ucina spekulacje ;)

P.S.
czy będzie dopisek o nie objęciu ofertą skróconego czasu aktualnie prowadzonej rekrutacji ?
 

DeletedUser8110

Guest
Taka informacja już się w opisie znajduje. Wyraźnie jest napisane, iż bonus dotyczy szkolenia, które rozpocznie się w ciągu następnym 24h od włączenia premii:
O 15% przyspiesza szkolenie jednostek, które rozpocznie się w ciągu następnych 24 godzin w budynkach militarnych.
 

DeletedUser8110

Guest
Wszystkie premie mają opisy sformułowane w taki sam sposób. Informują o tym co się stanie, po ich włączeniu. :)
I tak podobnie w przypadku bonusów militarnych działają one przez na przykład 30 minut od włączenia premii, nie zaś od momentu przeczytania opisu.
 
Do góry