Skandal

  • Rozpoczynający wątek Rachela
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser437

Guest
Również piszę to co uważam za słuszne. Każdy ma swoją rację więc powstaje kłótnia :). Zresztą temat główny zszedł na boczny tor a na pierwsze miejsce wplątała się kłótnia. Także najlepiej to zakończyć. Cieszmy się grą ;). Mniej nerwów więcej zabawy. Zdrówko ;).

O i takie podejście do sprawy popieram :D -,, ... Cieszmy się grą ;). Mniej nerwów więcej zabawy. ...''-
Za to nawet dzisiaj wypiję :D:D
 

DeletedUser

Guest
Nie chce mi się czytać wszystkich 51 postów dlatego nie będę komentował, a wrażę po prostu moje zdanie. Ten nick można uznać za nieetyczny i powinien być zmieniony.
 

DeletedUser1724

Guest
O i takie podejście do sprawy popieram :D -,, ... Cieszmy się grą ;). Mniej nerwów więcej zabawy. ...''-
Za to nawet dzisiaj wypiję :D:D

Ja już browca sącze ^^ Ten temat to troszkę nie ten teges bo przecież, można uznać iż to IG łamie zasady bowiem założone konta przechodzą na nich i Oni są właścicielami więc to ich powinniśmy pozwać do sądu za to, że nie pilnują nazw graczy ^^
 

DeletedUser426

Guest
Prawde mówiąc temat mnie rozbawił.
Równie dobrze moge załozyc konto "lubiePlacki" i to obrazi kogos kto lubi gofry.
"Skandal" na miare zwolenników PO.
Jesli taki nick jest obraxliwy ze względu na historie to idąc za twoim tokiem myślenia nawet nauka języka niemieckiego powinna być zakazana czy nawet zamknieta granica.
Tu nikt nie jest faworyzowany czy potępiany.Wstep jest wolny dla każdego jesli komuś cos sie nie podoba lub go obraza to wcale nie musi tutaj grać.
 

DeletedUser3

Guest
Żeby wyjaśnić... Rzeczywiste propagowanie niestosownego światopoglądu, jak nazizm, komunizm, faszyzm, nienawiść rasowa, etniczna, ze względu na przynależność narodową lub religię albo wyznanie (itd.), nie jest dopuszczalne w Forge of Empires. Nie jest tak, że "mamy jak mamy, a jak się nie podoba, to spadaj". Nigdy nie dopuścimy do czegoś takiego.

Natomiast tutaj... No trochę z igły widły :).
 

DeletedUser1724

Guest
Ja swoim nickiem propaguję koniec świata bowiem urodziny mam właśnie 21.12.2012r. gdzie tym nickiem posługiwałem się nie mając jeszcze pojęcia, że w ten dzień Świat się skończy :D Normalnie biba będzie taka wystrzałowa, że głowy pourywa :D
 

DeletedUser

Guest
Prawde mówiąc temat mnie rozbawił.
Równie dobrze moge załozyc konto "lubiePlacki" i to obrazi kogos kto lubi gofry.
"Skandal" na miare zwolenników PO.
Jesli taki nick jest obraxliwy ze względu na historie to idąc za twoim tokiem myślenia nawet nauka języka niemieckiego powinna być zakazana czy nawet zamknieta granica.
Tu nikt nie jest faworyzowany czy potępiany.Wstep jest wolny dla każdego jesli komuś cos sie nie podoba lub go obraza to wcale nie musi tutaj grać.

Jestem pod olbrzymim wrażeniem. Imponująca logika, druzgocące przykłady i jeszcze odniesienie do PO... Wszystko w jednym.
Największa głupota jak do tej pory. Dostajesz plusika do dzienniczka. Trzymaj tak dalej, a wysoko zajdziesz ponieważ w obecnym świecie tego typu "mądrość" jest premiowana (w PO także, ale w PiSie znacznie bardziej)

Żeby ci utrudnić równie ciętą jak poprzednio odpowiedź: nie jestem zwolennikiem ani PO ani PiSu (z innymi partiami też nie próbuj, bo się zmęczysz, a nie zgadniesz)

- - - Zaktualizowano - - -

Ja swoim nickiem propaguję koniec świata bowiem urodziny mam właśnie 21.12.2012r. gdzie tym nickiem posługiwałem się nie mając jeszcze pojęcia, że w ten dzień Świat się skończy :D Normalnie biba będzie taka wystrzałowa, że głowy pourywa :D


A ja myślałem, że "pożyczyłeś" z filmu...
 

DeletedUser3155

Guest
@Sromotnik
Po co Ty w ogóle odpisujesz do tego cytując jesli autor posta nie pisał do Ciebie tylko do założycielki tematu?
Sam w tym temacie nie napisałeś nic merytorycznego oprócz tego, że jesteś na "nie" co do tego typu nicków... reszta Twoich postów a jesteś w tym temacie najaktywniejszy to jakieś zrozumiałe tylko dla Ciebie metafory co do Norwegi (pewnie chodziło o Brevika choć nie widzę powiązania z tym "Skandalem" tutaj, jakieś ironiczne "jednozdaniówki" No i jeszcze jakiś post do mnie pełen pustosłowia i ogólników, który mnie tylko rozśmieszył. :)
Napisz coś wreszcie na temat na swoim "poziomie" i użyj "energii" - może ktoś sprosta i odpowie ;P

Powtarzam cytowany autor nie pisał tego do Ciebie a Ty jakieś ironie piszesz o dzienniczkach etc.
Egocentrykiem acan jesteś aż nadto ^^
Odpisz coś z sensem ... czy jemu czy ogólnie na temat argumentując wreszcie.
 

DeletedUser

Guest
@Sromotnik
.... .

Egocentryk to złe słowo, ale blisko jesteś. Przy was trudno nie być. Merytorycznie szkoda czasu. Teraz mam studium socjopatologii.

- - - Zaktualizowano - - -

A teraz ustosunkujcie się do słowa "żydkiewki". Też jest w porządku?
 

DeletedUser437

Guest
Ja swoim nickiem propaguję koniec świata bowiem urodziny mam właśnie 21.12.2012r. gdzie tym nickiem posługiwałem się nie mając jeszcze pojęcia, że w ten dzień Świat się skończy :D Normalnie biba będzie taka wystrzałowa, że głowy pourywa :D
Hehe , nie panikuj ;) :D jak dobrze policzę to przeżyłem już ze cztery daty końca świata i jakoś dalej się to ciągnie .
Jak to było u Szymona Majewskiego -,, końca nie widać, końca nie widać , nie widać...''- :D
 

DeletedUser3155

Guest
A teraz ustosunkujcie się do słowa "żydkiewki". Też jest w porządku?
Co to znaczy "w porządku" - jakie są kryteria "w porządku" ?
Kto ma poczucie tego rodzaju specyficznego "czarnego humoru" temu mogą się podobać takie dowcipy nawet Żydowi.
Trzeba mieć tylko dystans i umieć obrócić pewne rzeczy w żart ... dla niektórych to profanacja dla innych może się okazać terapią.
Nie można narzucać "poprawności" na siłę - podobno demokracja jest ze wszystkimi jej zaletami (sic).
Czy jakikolwiek dowcip typu "polak, niemiec i rusek" gdzie któraś z nacji zostaje zdeprecjonowana jest "w porządku" ?
Nie ... nie jest wg. kogoś kryterii czy subiektywnych odczuć ale nikt nie robi z tego "skandalu".

I trzeba (pisałem wcześniej) pewne rzeczy rozdzielić... "political correct" zostawmy politykom i mediom... w rozmowach maluczkich - realnych czy wirtualnych takie ramy "poprawności" są już pewnego rodzaju opresją i cenzurą.

Ale po co ja to pisze... przecież Ty i tak wiesz lepiej i "szkoda czasu" ...
Ja mam za to studium socjoignorancji i socjozniewolenia - sam swoją wolność ograniczasz i chcesz tego dla innych.
 

DeletedUser437

Guest
.... Nie można narzucać "poprawności" na siłę - podobno demokracja jest ze wszystkimi jej zaletami (sic). ...

Z tą demokracją i wolnością w demokracji to bym nie przesadzał. Spróbuj szerzyć w Polsce hasła komunistyczne to zobaczysz jak wolność ma się do demokracji. A Przecież masz zagwarantowane konstytucyjnie wolność słowa , wyznania i przynależności partyjnej . Tylko czemu nawet dziennikarzom w tej wolności i demokracji często próbuje się zamykać usta.
 

DeletedUser426

Guest
Polskie prawo gwarantuje wolnośc słowa , ale wolności po wypowiedzeniu tych słów juz nie :D
Apocalypto ma racje , jego nick wiąze sie z "końcem świata" to jakis zagorzały katolik moze sie przyczepić że jego nick wiąze sie z Biblijną Apokalipsa a to może uznac za profanacje.
Równiez mój , Strielok to jak dobrze pamiętam to była osoba , która na syberii doprowadzała grupy więźniów do miejsc pracy. To zaraz mnie ktoś może oskarzyc o wprowadzanie symbolów komunistycznych.

Jak powiedział Bryff , temat to tylko robienie problemu na siłe :)
 

DeletedUser3155

Guest
Misiek:
Z tą demokracją i wolnością w demokracji to bym nie przesadzał. Spróbuj szerzyć w Polsce hasła komunistyczne to zobaczysz jak wolność ma się do demokracji. (...)
Dlatego napisałem:
.... Nie można narzucać "poprawności" na siłę - podobno demokracja jest ze wszystkimi jej zaletami (sic). ...
Dobrze wiem jak zaczyna być z tą wolnością słowa w demokracji... jeśli będziemy nadal ulegać naciskom nasza wolność będzie się coraz bardziej kurczyć.
Dzisiaj już nie można w Polsce założyć koszulki z Che Guevara jutro nie będzie można dowcipów opowiadać o pewnych nacjach...
Wszystko zależy od demokratycznie wybranej opcji a raczej która opcja bardziej zmanipuluje wyborców.
Dzisiaj co zakazane może być jutro gloryfikowane i vice versa...
Wszystko jest relatywne... zależne od tego kto w danym momencie ma większość czy wpływy.

Jeśli dzisiaj założę sobie konto pod nazwą "ZabójcaDiabła" nikt nie będzie miał pretensji a nawet większości się to spodoba ... ale przecież może to urazić np. grupę mniejszościową satanistów.
Czyli co?
Zasady, etyka i zwroty "w porządku" są zarezerwowane tylko dla potrzeb większości czy wpływowych mniejszości. (?)
 

DeletedUser437

Guest
Bo z tym wszystkim to jest tak jak w rolnictwie. Jak pada to źle bo zboże gnije i nie można zbierać bo grzązko. Jak gorąco to źle bo susza i też nici ze zbiorów bo nie urośnie. Jak zimno to zmarznie itd. :):) I jakby nie patrzeć to i tak jest źle i tak :D
 

DeletedUser

Guest
Polskie prawo gwarantuje wolnośc słowa , ale wolności po wypowiedzeniu tych słów juz nie :D
Apocalypto ma racje , jego nick wiąze sie z "końcem świata" to jakis zagorzały katolik moze sie przyczepić że jego nick wiąze sie z Biblijną Apokalipsa a to może uznac za profanacje.
Równiez mój , Strielok to jak dobrze pamiętam to była osoba , która na syberii doprowadzała grupy więźniów do miejsc pracy. To zaraz mnie ktoś może oskarzyc o wprowadzanie symbolów komunistycznych.

Jak powiedział Bryff , temat to tylko robienie problemu na siłe :)

A Bryff nie powinien był tego mówić.
Striełok (polska pisownia) to po rosyjsku znaczy strzelec. Być może także niski stopień wojskowy w niektórych formacjach, ale nie mam doświadczenia w tej materii.
Większość prawodawców opowiada się za swobodami obywatelskimi i większość prawodawców daje możliwość ścigania z urzędu lub powództwa cywilnego naruszenia tychże swobód. W obie strony. Czuję się oburzony napadem na polskie prawo i domagam się satysfakcji.

Ad Memento...
Masz rację, wiem lepiej i szkoda czasu na twoje egocentryczne wypowiedzi.
Dodatkowo czuję się taki spętany i pragnę żeby inni byli jeszcze bardziej. Masz zadatki na diagnostę.
Zwróć uwagę, że "odszkodowałem" trochę czasu i coś do ciebie napisałem. Trochę ci lepiej?

A teraz, stosując waszą wagę, oddalę się zjeść pierogi, czym mam nadzieję wstrząsnę świadomością miłośników placków i czarnego humoru (bo będą to pierogi z BIAŁĄ śmietaną)
 

DeletedUser1724

Guest
Zastanawia mnie to czy ktoś w ogóle te brednie Wasze czyta bo ja osobiście olewam bo każdy stara się być najmądrzejszy odsuwając się od głównego nurtu w tym temacie....

Nie którzy to takie brednie piszą, że aż śmiem wątpić czy to człowiek czy chodząca Wikipedia ^^
 

DeletedUser314

Guest
@Apo, pisałem żeby zamknęli ten temat albo przenieśli.
Ale może admini chcą żeby jakiś ruch był na forum, w końcu taki flamewar go powoduje.
 

DeletedUser3155

Guest
Flaming czy zaczątek flame war to mamy w poście założycielki tematu.
Do niektórych nadal to nie chce dotrzeć ... "pojechała" po wszystkich w swoim pierwszym poście na forum a potem jeszcze wkleiła (edytowała) przywitanie z maila jaki się dostaje po rejestracji. Po co?
Co za pokrętne metody... ehh ... miało się komuś zrobić głupio? Miał współczuć?

Arogancja i obelgi nie zawsze przynoszą zamierzone efekty jak widać :)

Ja tutaj już wszystko napisałem w pierwszym poście... nigdzie nie napisałem, że pochwalam takiego rodzaju nicki.
Ale jeden z forumowiczów widzi świat w dwóch kolorach i pewnych rzeczy czy niuansów raczej nie pojmie.
Sili się na ironie, prowokuje poszczególnych forumowiczów właśnie do kłótni ... tylko dlatego dzisiaj jeszcze "zainterweniowałem", że tak to ujmę.

Ok ... dość "bredni" ... zamykajcie / przenoście ... róbta co chceta.

PS
Następnym razem dajcie "jeździć" po sobie co niektórzy ... przepraszajcie, przyznawajcie rację i korzcie się jak Was ktoś obraża i pośrednio obwinia.
Mentalność chłopa pańszczyźnianego ciągle żywa w "narodzie".
nq
 

DeletedUser1724

Guest
@Apo, pisałem żeby zamknęli ten temat albo przenieśli.
Ale może admini chcą żeby jakiś ruch był na forum, w końcu taki flamewar go powoduje.

Zróbmy sobie z tego tematu jakiś offtopic to go zamkną ^^ No chyba, że ktoś ma jakieś jeszcze mądrości do przekazania bo aż ciekaw jestem kto tam jeszcze jakieś wypracowanie napisze :D Może doktorat ktoś w tym kierunku zrobi :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry