Siorprajs - czyli kobieta ukryta za 'męskim' nickiem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8110

Guest
Sio do spania moi drodzy spamerzy :D Bo już faktycznie wyjątkowe głupotki piszecie :)
 

DeletedUser9756

Guest
Tutaj chyba mogą offtopować :p?

>>> Vendralku, ależ oczywiście że możesz ^^ -Sior

Tutaj taka zabawa a mnie nie było :(...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
EKHEM :D
Ale może jednak wymyślcie mi jakiś zawód, w którym bedę mogła zachować trochę szacunku do samej siebie ? :p
 

Hikari36

Polonista
Polonista
EKHEM :D
Ale może jednak wymyślcie mi jakiś zawód, w którym bedę mogła zachować trochę szacunku do samej siebie ? :p

Może być ... sprzedawca ? Kontakt z ludźmi, stałe miejsce pracy, wygodny fotelik :D :haha:
Albo w polityka :haha: Nic nie robisz, masz dużo czasu na grę, i do tego dużoo forsy :D :D :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser9756

Guest
EKHEM :D
Ale może jednak wymyślcie mi jakiś zawód, w którym bedę mogła zachować trochę szacunku do samej siebie ? :p

Kopanie rowów :haha:?

Dzięęęękuję za pozwolenie :)

Polecił bym Ci rolę prezydenta ale panuje jak widać na forum hasło 'Bryfft na prezydenta!' :p
 

DeletedUser9756

Guest
Widzę na grafikach google już 5 zdjęcie z okienkiem naszego czatu, na którym jest siorpka :p
 

DeletedUser8110

Guest
Nie jestem pewna czy chce wiedzieć skąd na google grafika są takie okienka z czatu :>
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A ja powiem tak zeby zadowolić wszystkich!!!!
Uwaga:

ALOHA!

Dla tych co nie rozumieją, lub sa zbyt leniwi żeby szukać tłumacze
Uwaga:
To słowo znaczy dzień dobry, witam, na razie, żegnam, do widzenia itd

koniec uwag :D
 

DeletedUser10762

Guest
Wita Cię herko22,mam 67 wiosenek,od 2008 gram w KNIGHT FIGHT serwer1-szy,znalazłem odskocznię od tamtej gry,która już mnie męczy,ale ta nie lepsza 3-cia nocka nieprzespana,nie mniej jednak wciągnęła mnie ta gierka.POWODZENIA.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Nowa ranga czy tylko zieleń straciła swój blask? :p
I dobry wieczór w tym dawno zapomnianym temacie :D
 

DeletedUser8110

Guest
Gdzieś zniknęła na chwilkę zieleń przy kombinowaniach Dani z forum, ale wszystko już jest na miejscu :D
Ale nigdzie się nie wybieram z forum, spokojnie :D
 
Do góry