Siorprajs - czyli kobieta ukryta za 'męskim' nickiem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9756

Guest
Życiowy cel? Wygryźć Bryffta z funkcji CMa ]:-> (żartuję oczywiście!! Bryfft na prezydenta!)

...
A czy ktoś w dzisiejszym świecie jest w stanie funkcjonować bez facebooka ? :)

Bryffta wygryźć :)? To ten życiowy cel Ci się nie powiedzie :p

Eeee... ja jestem w stanie :p?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
FB nie jest taki zły :) Jest bardzo przydatny w szybkiej komunikacji z innymi osobami :) I to tyle z jego funkcji :p

A życiowy cel poza dziabnięciem Bryffta ? ;)
 

DeletedUser9756

Guest
Napisała - odwiedzenie Australii i...Japonii?
Nie mówię, że zły :) Ja tylko po prostu nie korzystam :)
Uważaj bo powie, że poza dziabnięciem Bryffta chce dziabnąć Inno :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Napisała - odwiedzenie Australii i...Japonii?
Nie mówię, że zły :) Ja tylko po prostu nie korzystam :)
Uważaj bo powie, że poza dziabnięciem Bryffta chce dziabnąć Inno :)

Jak dziabnie Inno, to fajnie je dziabnie :p Może będziemy mieli więcej informacji zaszyfrowanych, coś w stylu reklamy Zakazanego Smaku ? :p
Powiedziała, nie zauważyłem :p
A cóż to być zwiedzić chciała w Australii i Japonii ? :haha:
 

DeletedUser9756

Guest
A najlepsi jej znajomi diamenty by dostali :haha:?

Hmmm... w każdym kraju jest dużo ciekawych rzeczy... ale mnie też ciekawi co by zwiedziła :)... dawaj siorpko :D
 

DeletedUser8110

Guest
Ej przecież napisąłam też, że moim celem życiowym jest znalezienie interesującej mnie pracy :p To jest mega ambitny cel przy dzisiejszym rynku pracy!!

Co do Japonii - mam nawet okazję jechać w 2015 roku na Światowy Zlot Skautów właśnie do tego kraju, ale obawiam się, że musiałabym nie jeść przez 2 lata, żeby mieć kasę na ten wyjazd... :D Chciałabym poznać z bliska ten kraj i kulturę, bo to co widzę 'w Internetach' jest dla mnie nie do ogarnięcia umysłem ;)

A Australia... No kurde kangury i misie koala!! :D I pustynia... I Ayers Rock... No i Wielka Rafa Koralowa... Tyyyyle rzeczy do obejrzenia :)
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
I milion rzeczy, które potencjalnie w tym kraju może zabić, z niepozornymi zwierzętami na czele xD

I pewnie nie tylko dla Ciebie Japonia jest nie do ogarnięcia po tym co się w internetach w związku z tym krajem napotyka, ja też ich nie ogarniam. A do tego ich język brzmi tak, jakby ciągle na Ciebie krzyczeli xD
 

DeletedUser8

Guest
Japonia jest bardzo podzielonym kulturowo krajem, a to co widzi się w Internecie to tylko jedna strona medalu. Fascynujący kraj i kultura, nawet język wyjątkowy bo Japończyk posługuje się jednocześnie pismem opartym na znakach chińskich i 2 rodzajami pisma sylabicznego, do tego mają opracowany zapis alfabetem łacińskim. To tak jakbyśmy my się od urodzenia uczyli polskiego, chińskiego i ruskiego (alfabet łaciński, "krzaczki" i cyrlica). :D
Niestety, tak jak pisała Ania - wycieczka do Japonii to bardzo konkretny i bolesny wydatek :(
 

DeletedUser9456

Guest
Japonia jest bardzo podzielonym kulturowo krajem, a to co widzi się w Internecie to tylko jedna strona medalu. Fascynujący kraj i kultura, nawet język wyjątkowy bo Japończyk posługuje się jednocześnie pismem opartym na znakach chińskich i 2 rodzajami pisma sylabicznego, do tego mają opracowany zapis alfabetem łacińskim. To tak jakbyśmy my się od urodzenia uczyli polskiego, chińskiego i ruskiego (alfabet łaciński, "krzaczki" i cyrlica). :D
Niestety, tak jak pisała Ania - wycieczka do Japonii to bardzo konkretny i bolesny wydatek :(

Ale za to Japonia jest ogarnięta kulturowo właśnie, nie to co Polska... Gdybym miał pieniądze i znał Japoński, to bym rozważył wyprowadzkę do Japonii...
 

DeletedUser

Guest
Japonia .... Ania pewnie pragnie popatrzeć na zapaśników sumo jak im te ciałka falują :D
 

DeletedUser8110

Guest
Interesująca czyli jaka ? Może pomożemy w poszukiwaniach :D

Interesująca praca to taka, do której z chęcią bym wstawała każdego ranka. Znaczy związana z tematyką moich studiów (geologia, ochrona środowiska, hydrologia i takie tam) bądź z innymi zainteresowaniami :D

A co do Japoni i walk sumo - tego sportu nigdy jakoś też nie rozumiałam... :D
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Interesująca praca to taka, do której z chęcią bym wstawała każdego ranka. Znaczy związana z tematyką moich studiów (geologia, ochrona środowiska, hydrologia i takie tam) bądź z innymi zainteresowaniami :D

A co do Japoni i walk sumo - tego sportu nigdy jakoś też nie rozumiałam... :D

Może na leśniczego/leśniczą pójdziesz ? :D
 

DeletedUser9756

Guest
A (chociaż wam nie płacą podobno...) to nie jest dla Ciebie dobra, wymarzona praca :)

W końcu możliwość pogadania z kimś takim jak jaaa... i innymi oczywiście :p

Nie no żartuję ;)
 

DeletedUser8110

Guest
@Hikari: Bycie leśniczówką zawsze spoko :p Tylko żeby było śmiesznie na stanowisko leśnika trzeba obecnie, albo mieć znajomości, albo skończone leśnictwo :D

@Vendralek: Gdyby bycie moderatorem nie było jakimś moim 'marzeniem' to bym nie miała tego zielonego znaczka pod nickiem :D
Szkoda, że ciężko znaleźć pracę z płacą w tak sympatycznym zespole :)
 

DeletedUser9756

Guest
To teraz jestem Vendralek :]?

Noooo oczywiście, ale wolałem się upewnić ;)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
To idź na leśnictwo :D Albo na sekretarkę do Nadleśnictwa :p

Vendral, jesteś Vendralkiem od zawsze :p
 

DeletedUser625

Guest
Hah teraz do wszystkiego trzeba mieć znajomości. Jak idziesz na sprzątanie też wybrzydzają i szukają nie wiadomo czego :p
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Hah teraz do wszystkiego trzeba mieć znajomości. Jak idziesz na sprzątanie też wybrzydzają i szukają nie wiadomo czego :p

Bo wiesz, technika operowania miotły, umiejętność mieszania płynów do mycia podłóg, odpowiednie kąty ustawienia mopa, testy z wyrzucania śmieci ... :D :D :D
 
Do góry