Siorprajs - czyli kobieta ukryta za 'męskim' nickiem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8110

Guest
Witam wszystkich :)
W FoE zaczęłam grać całkiem niedawno z winy współlokatorki, która już chyba od miesiąca "kampi wioskę"... Jakoś tak się złożyło, że w niedzielny wieczór skończyły mi się książki do czytania, stwierdziłam że warto sprawdzić cóż tak wciąga w tej grze... No i oto jestem :)

Nie jest to moja pierwsza gra przeglądarkową, chociaż pierwsza, która być może nie znudzi mi się po miesiącu ;) Zazwyczaj chowam się za nickiem 'siorprajs' lub 'sieperek', ale mam na imię Anna. Na forum zaglądnęłam z powodu konkursu, a później wciągnęłam się w czytanie poradników do gry., a później innych tematów.. i chyba już będę tu zaglądać regularnie ;)

Czuje się tutaj z jednej strony staro, bo mając 21 lat człowiek ma już wrażenie, że w takich grach większość to jednak gimnazjaliści (tak wiem, stereotypy to brzydka rzecz, przepraszam), a z drugiej strasznie młodo, bo gracz w epoce brązu jest tutaj jak raczkujący bobas ;)

Co mogę o sobie powiedzieć ciekawego? Studiuję na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie Inżynierię Środowiska, nw wolnym czasie kocham czytać książki - głównie fantastykę i lubię grać w planszówki ;)
No i gram w FoE... Dziś nawet doszło do takiego absurdu, że wybiegłyśmy z domu na autobus w ostatniej chwili, bo akurat brakuje minuty do zakończenia produkcji w tartaku, a przecież nie można ryzykować iż ktoś go splądruje... ;P To jeszcze chyba nie uzależnienie, ale już lekka przesada, prawda? ;)

Pozdrawiam !
 

Atli

Hrabia
Witam
Rozbawiłaś mnie niemiłosiernie tym "mając 21 lat człowiek ma już wrażenie, że w takich grach większość to jednak gimnazjaliści" :-D
I masz absolutnie rację, nigdy nie można pozwolić na splądrowanie tartaku, nie będzie rabuś naszych desek zabierał :-)
Powodzenia w grze!
 

DeletedUser

Guest
A już się martwiłam że tylko ja czasami biegnę na autobus bo muszę poczekać aż mi się produkcja skończy :) Dobrze wiedzieć że nie jestem 'sama' ;)

Oczywiście witam i życzę udanej gry!
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Witaj siorprajs.
Co do wieku to niekoniecznie gimnazjaliści bo np. ja mam w gildii dużo dorosłych osób (czasem zachowują się jakby nimi nie byli ale to już normalne na świecie :p).
21 lat rocznikowo? Jak tak to rok lub kilka miesięcy różnicy ;) (w grudniu już miałem oczko).

Witam na forum i życzę miłego spędzenia czasu i szybkich odpowiedzi w moim dziale :p
 

HuanMing

Książę
Cześć,
Gratuluję, sprawiłaś, że to ja poczułam się staro ;) Na szczęście gry przeglądarkowe przyciągają ludzi w każdym wieku więc nie będziesz zawyżać średniej.
Baw się dobrze i powodzenia.
 

DeletedUser8110

Guest
21 lat rocznikowo? Jak tak to rok lub kilka miesięcy różnicy ;) (w grudniu już miałem oczko).

21 w pełni zasłużonych lat, bo urodziny na dzień przed Walentynkami ;)

Oczywiście z tym wiekiem to żartowałam, bo wśród moich dwudziestoparoletnich (bynajmniej nie mentalnie) znajomych każdy w coś gra :D
A to LoL a to WoW a to takieś przeglądarkowe pochłaniacze czasu :D

Poczułam się bardzo miło powitana na forum, dzięki wszystkim ;)
 

DeletedUser8110

Guest
I proszę jaką karierę można zrobić w pół roku!! ^^
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Witam, witam :D
Tak odkopują tematy, że nawet nie wiedziałem, ze masz gdzieś swój :p
Gimnazjaliści sami nie grają, licealiści już tak :D
Fantastyka ? A co czytasz ? Może w bibliotece maja :D
A oprócz FoE i książek, jakieś hobby ? ;)
 

DeletedUser8110

Guest
Fantastyka ? A co czytasz ? Może w bibliotece maja :D
Sporo polskich i zagranicznych tytułów przewinęło się przez moje łapki. Ostatnio skończyłam czytać wszystkie już napisane tomy "Gry o tron" - dużo bardziej polecam książkę od serialu. Poza tym kocham serię "Świat Dysku" Terrego Pratchetta, aczkolwiek ma on meeega specyficzne poczucie humoru.
A obecnie próbuje się przekonać do powieści S. Kinga ;) Troszkę za straszne dla mnie, ale może dam radę :D

A oprócz FoE i książek, jakieś hobby ? ;)
Hobby, które pożera bardzo dużą część mojego życia - harcerstwo ;) Kolejną dużą część pożerają seriale...
A z takich dziwniejszych, to geologia we wszelkich odmianach.
 

DeletedUser7504

Guest
Ja też jestem gimnazjalistą.Witam

Krystian Stoosiem@
Skąd pochodzisz i w którym roku gimnazjum obecnie jesteś ?

Ja pochodzę z Mordarki i jestem obecnie w trzecim roku gimnazjum
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8996

Guest
Hobby, które pożera bardzo dużą część mojego życia - harcerstwo ;) Kolejną dużą część pożerają seriale...
A z takich dziwniejszych, to geologia we wszelkich odmianach.

Czyli lubisz szkołę przetrwania?
Witam bratnią duszę, polecam spływ kajakowy na conajmniej kilkanaście dni, najlepiej ze znajomymi albo z jakąś fajną grupą ;)
 

DeletedUser8110

Guest
Jeśli opieka nad 80 dzieciaków w trakcie obozu to szkoła przetrwania to tak :D Sam survival jakoś straaasznie mnie nie ciągnął, w tym sensie, że nie wybierałam się na biwaki/obozy poświęcone tylko sztuce przetrwania, chociaż wszelkie górskie wędrówki z dala od cywilizacji uwielbiam ;)

A spływ kajakowy na razie przeżyłam jedynie jednodniowy, a i tak moje biedne ramionka bardzo później cierpiały... Ale może kiedyś... :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A spływ kajakowy na razie przeżyłam jedynie jednodniowy, a i tak moje biedne ramionka bardzo później cierpiały... Ale może kiedyś... :)
My (prócz Bryffta i Dani) na zlocie 5h na kajakach byliśmy. Zabawa przednia, a najlepsza ostatnia godzina z Dominiką :D

A obecnie próbuje się przekonać do powieści S. Kinga ;) Troszkę za straszne dla mnie, ale może dam radę :D
Polecam kryminały Martiny Cole. Ostatnio po raz 3 lub 4 przeczytałem jej książkę "Uwikłani" - super książka.
Ewentualnie też jest fajny kryminał Jeffery'ego Deavera - "Mag".
Oczywiście od S. Kinga polecam zekranizowaną "Zielona Mila".
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Siorprajs, skoro ty z agiehu, to może masz jakieś dojścia do cytrynówki albo ice'ówki? xD
 

DeletedUser8110

Guest
Siorprajs, skoro ty z agiehu, to może masz jakieś dojścia do cytrynówki albo ice'ówki? xD

Nie mieszkam na akademikach (na szczęście), więc nie mam aż tylu dojść... Chociaż znam jednego gracza FoE, który zapewnia magazyn jednemu z twórców tych trunków ;) Ale wystarczy wejść na teren Miasteczka AGH i zapytać pierwsza lepszą osobę 'znasz kogoś kto robi...(tu wstaw pożądany trunek)' i 10 minut później powinno być już po transakcji :p
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Tak, ale kiedyś się naciąłem na cytrynówkę made by AGH i wolałbym po prostu w razie czego z poleconego źródła :)
 

DeletedUser3

Guest
Polecam jakiś sklep ;]. Wszystko inne jest niebezpieczne/nielegalne, więc nie warto.
 

DeletedUser

Guest
Polecam jakiś sklep ;]. Wszystko inne jest niebezpieczne/nielegalne, więc nie warto.

Wszystkiego w życiu trza spróbować lecz z umiarem i rozumem :) Ja tam bimbrem nie pogardzę, a tym bardziej dobrą miodówką :D Przy piciu bimbru najważniejsze jest wychylić wcześniej z dwie 50-tki czystej, a bimber wchodzi aż miło :D
 

DeletedUser8110

Guest
Czuje się trochę dziwnie jak w moim temacie powitalnym gadacie o bimbrze... :D

Nie ma ktoś jakichś pytań o coś innego niż alkohol DO MNIE ? :D
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Czuje się trochę dziwnie jak w moim temacie powitalnym gadacie o bimbrze... :D

Nie ma ktoś jakichś pytań o coś innego niż alkohol DO MNIE ? :D

To co pijasz ? ;) Nawiązując do alkoholu i pytań :p
A tak, to panno Anno, bo już pamiętam ;) , jest twoim życiowym celem lub marzeniem ? :)
 

DeletedUser8110

Guest
Pijam ogólnie niewiele (jak na studentkę :p). Czerwone wino, piwo, czasami szampana (taniego, ruskiego)... ;)

Życiowy cel? Wygryźć Bryffta z funkcji CMa ]:-> (żartuję oczywiście!! Bryfft na prezydenta!)

Lista moich życiowych celów i marzeń jest dłuuuuga i ciężko coś z niej konkretnego wybrać... Chciałabym kiedyś odwiedzić Australię i Japonię. Marzy mi się też wycieczka stopem do Hiszpanii...
A z celów życiowych - znaleźć pracę, którą będę lubić ;)

Masz konto na facebooku
A czy ktoś w dzisiejszym świecie jest w stanie funkcjonować bez facebooka ? :)
 
Do góry