Saga Gothic

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser388
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9456

Guest
Nie dawno był wywiad z Sashą z PB w skrócie.

Narazie nie dla nowego Fothica, bo gdyby się za niego zabrali... To były by spore oczekiwania, a trudno się temu dziwić po ZB i Arcanii.

Sasha nie uznaje całkowicie ZB i Arcanii.

Wspomniał też, że mają inny niezapowiedziany projekt nad którym pracują. Nie wiadomo czy to Risen czy coś nowego.
 

DeletedUser388

Guest
Ja bardziej pogrywam teraz w G1: Czas Zapłaty. Jest to podobno największy i najbardziej ambitny ze wszystkich projektów modderskich do gier z serii Gothic. Powstawał też najdłużej - jego historia korzeniami sięga pierwszych dni moddingu Gothica 1. W razie czego, daję link:

http://czaszaplaty.bo.pl/
 

DeletedUser9456

Guest
Ja bardziej pogrywam teraz w G1: Czas Zapłaty. Jest to podobno największy i najbardziej ambitny ze wszystkich projektów modderskich do gier z serii Gothic. Powstawał też najdłużej - jego historia korzeniami sięga pierwszych dni moddingu Gothica 1. W razie czego, daję link:

http://czaszaplaty.bo.pl/

Projekt był kilkakrotnie porzucany i reaktywowany, ale końcu go wydali bo za dużo zrobili jakby nie patrzeć. A ta strona od paru lat aktualizowana nie była, więc nie doszukamy się tu aktualnych informacji.

Obecnie bardziej oczekuje na Złote Wrota i Dzieje Khorinis, bo w obu tych ekipach są ogarnięci ludzie, w przeciwieństwie do TheModders. Kto czytał forum TM, ten wie o co chodzi.
 

DeletedUser11165

Guest
We wszystkie części grałem najlepsze g2nk+the returning ogromna modyfikacja wprowadzająća myśliwych,bractwo śniącego,gilde zabójców,7 rozdział z inwazją orków itp itd.

Są jeszcze obie części Risen utworzone po rozwiązaniu wspolpracy miedzy Joowod i Piranha Bytes o ile sie nie myle i tez byly w miare dobre,zwlaszcza druga czesc.Nie ten sam mroczny klimat ale dla fanów dobry smaczek
 

DeletedUser9456

Guest
Coraz częściej mówi się o powrocie Gothica, ale z czym problem? Że narazie to są tylko spekulacje na temat G5 Aeternus.
 

DeletedUser388

Guest
Ja bym wolał widzieć Gothica 5 jako tę cześć serii, w którym sterujemy tym Bezimiennym/Rhobarem III, zanim się dostał do Kolonii Górniczej w Khorinis. :)
 

DeletedUser9456

Guest
Ja bym wolał widzieć Gothica 5 jako tę cześć serii, w którym sterujemy tym Bezimiennym/Rhobarem III, zanim się dostał do Kolonii Górniczej w Khorinis. :)

Ja bym wolał, że skoro PB nie uznaje Arcanii i Zmierzchu Bogów... By uznać za kanoniczne zakończenie Innosa lub Beliara i wszyscy byliby happy tak myślę. I co do samego G5 Aeternus, ja bym wolał wydarzenia z Jarkendaru przed jego upadkiem.
 

DeletedUser9456

Guest
Końcu zostały wydane Złote Wrota, po sześciu latach oczekiwania!

Jeden z dwóch konkretnych modów do G2NK bo ja jeszcze oczekuje na Dzieje Khorinis.
 

DeletedUser4257

Guest
Ja grałem we wszystkie części aż do 3. Najbardziej polubiłem 1 i 3.
 

DeletedUser5192

Guest
Przeszedłem 1 i 3, po ukończeniu 3 w którą grałem najpierw stwierdziłem że wypadałoby zagrać w całą sage od początku. Przeszedłem 1, teraz babram się w 2. Miałem buga w quescie o Jarkendarze i nie mogłem posunąć gry dalej, potem odinstalowałem Noc Kruka i gram od początku, ale to nie to samo co za pierwszym razem więc rzadko gram.
 

DeletedUser15092

Guest
Jak dla mnie najlepsza jest dwójka oczywiście z nocą kruka.
Gothic 3 z Quest Packiem jest też super.
Jedynka też spoko.
Zmierzch Bugów to masakra.
A arkania to już nie gothic :p
 
Do góry