Punkty za kolejne poziomy pereł

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11683
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8110

Guest
Dwójka Graczy, o których rozmawiacie jest idealnym przykładem na to, co można osiągnąć w FoE, jeśli tylko chce się współpracować z innymi ;) Oboje nawzajem "nakręcają" swoje Perły, namawiają innych do wrzucania PR, wymieniają towary na PR... Interes się kręci :)
W tej chwili nawet nie muszą inwestować Diamentów w rozwój Pereł, ponieważ na tak wysokich poziomach nagrody za pierwsze miejsce są OGROMNE ;)
 

DeletedUser11683

Guest
W tej chwili nawet nie muszą inwestować Diamentów w rozwój Pereł
A plany spadają im z nieba (podobnie jak plany na poprzednie poziomy)... :haha:
Wracając do meritum - kiedy dowiemy się oficjalnie jaka jest punktacja za wysokie poziomy pereł? Oraz - czy pozostanie ona taka jaka jest, czy będzie zmieniona?
 

DeletedUser8110

Guest
Ilość planów z nagród za inwestycje przy tak wysokich poziomach dochodzi do 15 dla pierwszego z inwestorów... Co jednak daje sporą możliwość odblokowywania kolejnych poziomów :)

Nie planujemy umieszczać dokładnej punktacji za wysokie poziomy Pereł.
Na chwilę obecną jest ona taka, a nie inna, jednak jak ze wszystkim w FoE - być może zostanie kiedyś zmieniona.
 

DeletedUser11683

Guest
Nie planujemy umieszczać dokładnej punktacji za wysokie poziomy Pereł.
Nie mogę się oprzeć pytaniom - dlaczego?
Dlaczego robicie tajemnicę z rzeczy, które powinny być jasne i przejrzyste? Dlaczego nie pozwalacie żeby każdy wybrał odpowiednią dla siebie strategię - uwzględniając także irracjonalnie wysoką punktację za wysokie poziomy pereł?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
My nie robimy z tego tajemnicy, bo nie ma powodu.
Po prostu nikt nam tych danych nie podaje, tylko sami musimy poświęcić swój czas i na koncie testowym wszystko sprawdzać czy obliczać, a wyobrażasz sobie sprawdzanie punktacji tego?

Myślę, że największą tutaj przeszkodą jest ogromność tego (ilość pereł + rozbudowa ich co poziom i sprawdzanie ile dały punktów) i czas jaki trzeba na to poświęcić.
Jednej czy dwóch pereł nikt nie będzie sprawdzał, bo byłoby to niekompletne.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11683

Guest
My nie robimy z tego tajemnicy, bo nie ma powodu.
Po prostu nikt nam tych danych nie podaje
OK, to zmienia postać rzeczy.
A mogę jeszcze dopytać? Prosiliście o tę informację Centralę?
tylko sami musimy poświęcić swój czas i na koncie testowym wszystko sprawdzać czy obliczać, a wyobrażasz sobie sprawdzanie punktacji tego?
Oczywiście, w takiej sytuacji nie oczekuję, że to SAMI sprawdzicie i opiszecie.
Tym niemniej KTOŚ tę wiedzę posiada, bo jeden ktosiek wymyślił algorytm punktacji a inny ktosiek go zaimplementował.
I wracamy do poprzedniego pytanie - czy próbowaliście te informacje wydobyć z Centrali, czy po prostu uznaliście, że skoro nikt ich nie podał to nie będziecie świnie i nie będziecie się prosić? :)
Jednej czy dwóch pereł nikt nie będzie sprawdzał, bo byłoby to niekompletne.
Zgadzam się w 100%. Wartością byłaby możliwość sprawdzenia, np. czy bardziej opłaca się budować 30 poziom Castel czy 25 poziom Alcatraz. Jeśli lista pereł miałaby być niekompletna, to takiej weryfikacji i tak się nie da zrobić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Dwójka Graczy, o których rozmawiacie jest idealnym przykładem na to, co można osiągnąć w FoE, jeśli tylko chce się współpracować z innymi ;) Oboje nawzajem "nakręcają" swoje Perły, namawiają innych do wrzucania PR, wymieniają towary na PR... Interes się kręci :)
W tej chwili nawet nie muszą inwestować Diamentów w rozwój Pereł, ponieważ na tak wysokich poziomach nagrody za pierwsze miejsce są OGROMNE ;)

Proszę nas OGROMNIE nie rozśmieszać :haha:
Współpraca współpracą, jednak jak by było tak jak opisujesz to każdy by miał te miliony, tryliardy czy tam więcej...
NIE MA czegoś takiego jak nie inwestowanie diamentów, diamenty nawet jak zdobyte w evencie są diamentami, może nie kupują ale na BANK stosują diamenty.
Bardziej uwierzę w to ze siedzą namiętnie na grze i budowali masę młotków i monet, potem przeszli na wymianę do pereł które dają PR gdy ma się przychód 100 dziennie to w od 4 do 8 dni robi się 10 lvl każdej perły, idziemy na wymianę i leci.
Dodatkowo gracze widzą 15 lvl w inwestycji to sami dają pr żeby dostać plany, Tyle historii, niby nie jest to trudne ale jakoś nie wszystkim idzie to z taka łatwością jak innym, wiec jakiś hamulec musi być, jeżeli nie ma hamulca to jest nitro :haha:
 

DeletedUser625

Guest
Brawo!!! Mamy zwycięzcę. Już wiemy kto w polskiej społeczności FoE kupuje najwięcej diamentów. :) Wyprzedził nawet chopina i jego 36 lv. On ma aż 49 lv Alcatraz. :p

A tu dwa obrazki, że nie kłamię. :)

Miasto:

Miastopng_wrqwrwx.png


Ranking (1.182.964.462 pkt):

Rankingpn_wrqwrwq.png
 

DeletedUser11123

Guest
na podstawie tego co wcześniej pisano, to pewnie 80 (albo z lekką "górką")
 

DeletedUser625

Guest
A to ten stary screen co już był na forum czy przed chwilą nowy zrobiony?
 

DeletedUser625

Guest
Wow prawie 5000 PR na następny poziom, a mówili, że nieznacznie będzie się zwiększać ilość PR. :D
 

DeletedUser4614

Guest
Nie ma co sie jarać tak tymi punktami :) przeciez wiadomo że to jest specjalny hłyt marketingowy w celu chwilowego ożywienia rozgrywki dla graczy z dużym stażem gry.

Moim zdaniem tą punktację zmienią bo jest bezsensowna... kij ma dwa końce... jesli jedni sie fajnie bawią budując wysokie alcatraz to drudzą co tego nei praktukuja sie poddają ..

Pamietam jak był balans punktacji domków , co rozmieszylo mnie ... co to dało?! jak za walki do wiezy targało sie w ówczesnych czasach znacznie niebotyczne punkty do rankingu :)

poszukałem i znalazłem .. spójrzcie http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=5086&highlight=zmiana+punktacji

a kończąc wypowiedz czekam az pomysłodawca tego bubla z punkatmi za poziomy pereł wprowadzi w miare proporcjonalną punktacje względem innych możliwości zdobywania punktów do rankingu ogólnego (czyt. zbieranie monet, zaopatrzenia, walki, etc.)
 

DeletedUser3876

Guest
(...) Moim zdaniem tą punktację zmienią bo jest bezsensowna... kij ma dwa końce... jesli jedni sie fajnie bawią budując wysokie alcatraz to drudzą co tego nei praktukuja sie poddają (...)
Też stawiam na to, że może się to zmienić (prywatne zdanie) bo to co się teraz dzieje, to nie da się jednym logicznym słowem opisać...
 

DeletedUser9517

Guest
A jak już zdecydują się na zmianę punktacji, to chętnie przyjmę z powrotem pieniążki, które wydałem na PR'y :). I proszę nie nawiązywać do tego, że już zmieniali punktacje domków, galerii sław czy zamku z deal bo to trochę inny kaliber :)

Ktoś bardzo to ładnie ujął w rozmowie ze mną. To tak jakby kupić 300 konne auto i po pół roku producent zakłada Ci kaganiec na 90km/h :)
 

DeletedUser6771

Guest
Tylko w przypadku takiego auta nie podpisujesz umowy przez którą producent może to zrobić. Tutaj praktycznie mogą Ci nawet konto usunąć, ot tak i żadnego zwrotu nie dostaniesz :)
 

DeletedUser625

Guest
Widzę nasz rekordzista zainteresował się tematem. :D Bardzo śmieszny przykład, ale jakże prawdziwy bo niestety zdarzają się takie przypadki przez błędy produkcyjne. Nawet gdzieś o takim czytałem. :)

PS: Staraj się dalej, bo Riddick Ci ucieka. :D Już ma ponad 6 biliardów. :D
 

DeletedUser3220

Guest
A jak już zdecydują się na zmianę punktacji, to chętnie przyjmę z powrotem pieniążki, które wydałem na PR'y :). I proszę nie nawiązywać do tego, że już zmieniali punktacje domków, galerii sław czy zamku z deal bo to trochę inny kaliber :)

Ktoś bardzo to ładnie ujął w rozmowie ze mną. To tak jakby kupić 300 konne auto i po pół roku producent zakłada Ci kaganiec na 90km/h :)

Tak czasem dobrze przeczytać coś, co się podpisuje :)

1.4 InnoGames zastrzega sobie prawo do zmian OWH oraz innych warunków ze skutkiem na przyszłość. InnoGames dokona tych zmian tylko w przypadkach uzasadnionych, w szczególności związanych z rozwojem technicznym, rozszerzeniem oferty InnoGames, zmianami w prawie lub w orzecznictwie, lub w innych równie istotnych przypadkach.

8.14 W ramach aktualizacji Gier zgodnie z § 7.2 i § 7.3 niniejszych OWH, InnoGames zastrzega sobie przyszłe prawo do wprowadzania nowych, jak również zmiany i usuwania dotychczasowych Usług Premium, Przedmiotów lub walut. W przypadku takich zmian lub przerwania Usług, InnoGames pozostawi Użytkownikowi ustalony wcześniej okres czasu na wykorzystanie punktów Premium, zakupionych Przedmiotów i walut. Ponadto InnoGames zastrzega sobie prawo do zaproponowania Użytkownikowi zamiany punktów Premium, zakupionych Przedmiotów i walut na bony, które można wykorzystać w inny sposób. W przypadku usunięcia danej Gry, Użytkownik ma prawo do zamiany odpłatnie nabytych punktów Premium, zakupionych Przedmiotów i walut (po faktycznym usunięciu danej Gry) na bony, które można wykorzystać w innych Grach. Użytkownik nie ma prawa do dalszych roszczeń.
źródło: Ogólne Warunki Handlowe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9517

Guest
Zmieniając znacznie punktacje INNO zrezygnuje z dużych przelewów :) więc na znaczną zmianę punktacji bym nie liczył.
 

DeletedUser9517

Guest
Nie wiem do czego się odnosisz, ale mam nadzieję, że jak przeczytasz jeszcze raz to co napisałaś to tego nie skasujesz po raz kolejny :).

Mowa tutaj nie była o mnie tylko o tych bardziej chętnych na diamenty ;)

Mi również nie podoba się fakt, że o punktacji poziomów pereł dowiedziałem się tak późno. Jak można wprowadzić coś o czym nie można w normalny sposób poinformować przeciętnego gracza? Odnoszę się tutaj do braku jakichkolwiek informacji na temat pkt, które dostajemy na poszczególnych poziomach. Dowiedziałem się o tym bardzo późno. Ale trzeba było dostosować się do sytuacji i tyle.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3220

Guest
Nie wiem do czego się odnosisz, ale mam nadzieję, że jak przeczytasz jeszcze raz to co napisałaś to tego nie skasujesz po raz kolejny :).

Mowa tutaj nie była o mnie tylko o tych bardziej chętnych na diamenty ;)

No to zmienia postać rzeczy jeśli nie mówisz o sobie, aczkolwiek naprawdę warto czytać to, co jest w OWH bo tam i takie sytuacje są przewidziane :)
 

DeletedUser9517

Guest
Wiem jakie sytuację są przewidziane, nie musisz tego powtarzać. Wiem również że gra została zrobiona po to, żeby przynosiła zysk :)
 
Do góry