Problemy

  • Rozpoczynający wątek pawel556
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witajcie.
Zgoda , że gra jest nowa i wymaga wiele pracy - fakt.
Ale rwanie komunikacji z serwerem co 30 sekund plus nieprzekazywanie monet i zaopatrzenia na konto to przesada;<;<
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problemy

Nie przesadzaj.nie tylko ty jeden tak masz a skoro grasz na becie to musisz sie z tym godzic.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problemy

dokładnie- zgadzam się z tym
jest to beta więc to zrozumiałe, że są błędy w samej grze- ale rwanie połączenia z serwerem- to kwestia odpowiednich serwerów- żenada
to podstawowy element gry- nikt nie bedzie grał w nawet najlepszą grę , jeśli będzie mu bez przerwy przerywało połączenie i po kilkunastu sek znów okazuje się , że coś tam nie jest klikniete- sama walka w takich warunkach raz u mnie trwała z 25 min- stale traciłem połączenie
błędy ( bugi) błędami , ale jak ktoś tworzy gre najpierw dba o serwery- powiem , że coraz bardziej jestem wqrzony tym ciągłym klikaniem tego samego w kółko po kilka razy

edit:
mike- co ty gadasz?- nie przesadzaj?
po to jest to forum ,zeby zwracać uwagę na takie rzeczy- jak ktos napisze- nie przesadzajmy , wszyscy tak mamy , w sumie to nie jest źle- to twórcy pomyślą- ok to mały problem- weźniemy się za niego na końcu
pomyśl chłopie troche

PRZESTAŃMY W KOŃCU PISAĆ W TEMATACH O PROBLEMACH- TO TYLKO BETA !!!!!!

to jest beta- ale jak do każdego tematu z problemem pojawia się wpis- oj tam , nic się nie stało- to nie ma sensu- mamy zgłaszać błędy - a nie usprawiedliwiać twórców- co wy qrde diamenty dostajecie za to czy jak?
jak jest opis problemu, następne wpisy powinny być- mam tak samo itp
jak oni zaczną poprawiac błędy , coś co nam graczom przeszkadza , jak zaraz pojawia się ktos , komu to nie przeszkadza?
mike tobie to nie przeszkadza wcale , że tracisz połączenie kilka razy pod rząd?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Problemy

Na angielskim forum piszą że mają problemy z logowaniem więc my to też mamy do miast nie można sie zalogować i co chwila zrywają połączenie "Login Issues
Hello Players and Forum Goers,

We have noticed a increase in threads that have to do with login issues. We are aware of this, and once it has been resolved..we will let you know, so please avoid creating threads, we have a few too many already.

We apologize for this setback, and will have things working as soon as possible.

Regards,
Archangel Snail"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problemy

72 przerwanie dostępu do serwera w ciągu 2 minut :) nawet zebrac nic nie moge :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problemy

Na angielskim forum piszą że mają problemy z logowaniem więc my to też mamy do miast nie można sie zalogować i co chwila zrywają połączenie "Login Issues
Hello Players and Forum Goers,

We have noticed a increase in threads that have to do with login issues. We are aware of this, and once it has been resolved..we will let you know, so please avoid creating threads, we have a few too many already.

We apologize for this setback, and will have things working as soon as possible.

Regards,
Archangel Snail"


W wolnym tlumaczeniu :

Zauwazylismy wzrost zgloszen odnosnie problemow z logowaniem.Wiemy o tym i jak tylko problem zostanie usuniety poinformujemy wszsytkich odnosnie tego.

Prosimy nie zakladac nowych postow i nie zglaszac tego problemu do supportu.

Przepraszamy za niedogodnosci

oczywiscie w wolnym tlumaczeniu:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problemy

Nie przesadzaj.nie tylko ty jeden tak masz a skoro grasz na becie to musisz sie z tym godzic.



Nie ma problemy z godzeniem się. Wystarczyłby mały komunikat na stronie głównej "Przepraszamy trwają prace serwisowe [lub inny powód]. Zapraszamy ponownie o godz xx:yy".
Ile to wymagałoby roboty od deweloperów/administratorów gry? 2 minuty?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problemy

hehe- zanim zdążyłem zrobić edit postu ( nie chciałem dublować) już doszło kilka nowych
i o to chodzi !!!
trzeba ich zasypywać postami na forach , że coś działa do niczego , a nie tłumaczyć ich , że to beta
może zrozumieją co jest do szybkiej zmiany , a nie bawić się w poprawianie piedółek , gdy poważne rzeczy nie chodzą jak należy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problemy

Połączenia z serwerem to tragedia,jak na razie to przerywam grę.
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Problemy

coraz wiecej tych bledow ;p wlasnie ledwo sie zalogowalem, 30 minut nie moge nic zrobic bo resetuje ;p wiadomo , beta, ale przeciez gra chodzila normalnie ;p moim zdaniem to wyglada tak: naprawiaja inne bledy, ulepszaja gre, dodaja nowe opcje, ale narazie odbywa sie to kosztem stabilnosci gry, wszystko zmieni sie przy patchu, zawsze po patchu wszystko stabilne i plynne bylo ;) miejmy nadzieje ze sie dzis odbedzie :D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problemy

Spokój tam! Każdemu przerywa jakoś od godziny 9.00 , widocznie wprowadzają zmiany/poprawki. Przez 2 godziny bez gry nie umrzecie chyba right ? Wszystko wraca/wróciło już do normy więc się nie napinajcie. ( :
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Problemy

ja sie nie denerwuje ;D denerwuja mnie bardziej ludzie, ktorzy narzekaja na niestablinosc tej wersji beta.. ;p ale tez zauwazylem ze juz chyba po kłopotach, płynniej chodzi i nie wywala :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problemy

Wyglada ,ze juz naprawili problem i juz jest calkiem niezle:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problemy

dalej wywala
loc- prosze, nie pisz ,że jest ok jak nie jest- przestańmy szukać usprawiedliwień- to zahacza o fanboizm :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problemy

mi się pojawia co chwile że połączenie z serwerem zostało przerwane :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problemy

Działa tak samo jak wczoraj:p.. czyli cały czas wywala...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problemy

Właśnie 10 walk bez punktów,bo po zakończeniu walki wywaliło mni.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problemy

U mnie:
Przerwano połączenie z serwerem co jakieś pół minuty,
Gra ładuje się ponad 5 minut i czasem stoi na 70%,
Nawet jeśli klikam "Zaloguj" nie chce się logować!

Odkąd jest wersja z 10 maja, z grą są same problemy.
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Problemy

zaraz po wejsciu patcha 10 maja, gra do wczoraj trzymała sie kupy, wiec nie opowiadaj ;p byla bardzo stabilna

niewiem na co wy narzekacie. gracie w bete. ilez razy mozna powtarzac, ze mozna sie tego spodziewac, ze takie bledy beda ;p

na dobra sprawe, jestescie zarowno graczami teraz, jak i testerami ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problemy

Jak nie postawią lepszych serwerów to problem z ciągłym zrywaniem połączenia nie zniknie.
W skrócie za dużo graczy naraz siedzi,aż strach pomyśleć co by było jakby ta większość nieaktywnych grała,pewnie nawet byśmy się nie zalogowali bo serwer by nie wyrabiał.
Też mnie irytuje że muszę tą samą czynność często kilka razy powtarzać,najgorzej jak się nam to trafi podczas walki, wtedy może się nam to przeciągnąć nawet do 30 min.

Najprościej będzie dać poprostu pojemniejsze serwery,obecne nie wyrabiają przy większej liczbie graczy w tym samym czasie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry