Problemy techniczne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14806
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15227

Guest
Napisalam, ze po. iOS kumam, mam iPoda :D ale na nim niestety nie pogram :D

Jak wiesz Safari nie odtwarza flasha. Dlatego potrzebowałem przeglądarki na iPhona. Photon browser działa na zasadzie zdalnego pulpitu. Czyli to co włączam w przeglądarce jest przesyłane (obraz i dźwięk) mi internetem z normalnego komputera. Dzięki temu działa flash (a raczej jego działanie jest mi streamowane do telefonu).
iMac - komputer Apple
MacOs - system operacyjny komputera Apple
 

DeletedUser11629

Guest
Jak wiesz Safari nie odtwarza flasha. Dlatego potrzebowałem przeglądarki na iPhona. Photon browser działa na zasadzie zdalnego pulpitu. Czyli to co włączam w przeglądarce jest przesyłane (obraz i dźwięk) mi internetem z normalnego komputera. Dzięki temu działa flash (a raczej jego działanie jest mi streamowane do telefonu).
iMac - komputer Apple
MacOs - system operacyjny komputera Apple
Dzieki za wyjasnienie. A to sprytna bestia, ten Photon. Moze kiedys wyprobuje to - ale to tylko z Maca na iPhone/iPad dziala? Ja sie Puffinem ratuje, nie ukrywam, ale... z niego tez mnie czasem wywala :D
 

DeletedUser15227

Guest
Dzieki za wyjasnienie. A to sprytna bestia, ten Photon. Moze kiedys wyprobuje to - ale to tylko z Maca na iPhone/iPad dziala? Ja sie Puffinem ratuje, nie ukrywam, ale... z niego tez mnie czasem wywala :D

Photon to jest to samo co Puffin...obie przeglądarki działają na zasadzie zdalnego pulpitu ograniczonego oczywiście do przeglądarki.
 

DeletedUser11629

Guest
Aha, czyli ja swoim Puffinem moge zrobic moim Acerem na moim Alcatelu to samo...?

Bo przyznam, ze ja Acera e ogole nie wkladam do tego rownania i to dziala... czy dziala dlatego, ze to Android, a nie iOS?
 

DeletedUser4614

Guest
mam pytanie ,, dlaczego ŚWIAT C własnie teraz jest nieplanowo aktualizowany i niedostępny, a w miare dziala ... a taki ŚWIAT DINDEGU juz od kilku dni nie ma możliwości zalogowania się , i trzeba czekać na patch codwutygodniowy...?
 

DeletedUser3

Guest
Są to poprawki w konfiguracji sprzętu związane właśnie z problemami wydajnościowymi. Mam nadzieję, że to poprawi sytuację :).
I sorry za niedostępność.
 

DeletedUser4614

Guest
a to fajnie . Widze ze CM czuwa i odpowiada. To się chwali :))) a na D tez pykniecie konfa?
 

DeletedUser3

Guest
Na D już jest zrobione. C zajmuje chwilę dłużej niż planowano :/.
 

DeletedUser

Guest
Brawo geniusze ! :haha:
Dziękujemy za wprowadzanie dużej aktualizacji w dzień :mad:

al1984 - Tak jak sobie przypominam, to aktualizacje zazwyczaj są w ciągu dnia.... Chyba że piszemy tutaj o jakiejś innej grze. Zresztą długo to nie trwało nie przesadzajmy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4614

Guest
i jeszcze pytanie... dlaczego nie dajecie "łapówek" swoim wyznawcom graczom fanom ? :) Za niegodogodności np. inne firmy dają w grach jakies skromne prezenty premium , to na prawde naprawia stosunki, niektórzy tu bulą niezłą kase... polityka w firmie Inno do przedyskutowania.... :)
 

DeletedUser

Guest
i jeszcze pytanie... dlaczego nie dajecie "łapówek" swoim wyznawcom graczom fanom ? :) Za niegodogodności np. inne firmy dają w grach jakies skromne prezenty premium , to na prawde naprawia stosunki, niektórzy tu bulą niezłą kase... polityka w firmie Inno do przedyskutowania.... :)
dostaniemy ananasy ;)
czyli oni zawiną kasę ananas "tyłek" wypną :haha:
 

DeletedUser15227

Guest
i jeszcze pytanie... dlaczego nie dajecie "łapówek" swoim wyznawcom graczom fanom ? :) Za niegodogodności np. inne firmy dają w grach jakies skromne prezenty premium , to na prawde naprawia stosunki, niektórzy tu bulą niezłą kase... polityka w firmie Inno do przedyskutowania.... :)

Pewnie dlatego, ze nie ma w grze czegoś takiego jak konto premium.
 

DeletedUser

Guest
a nie można tego robić nocą ? w zasadzie są takie trędy nocnej pracy :haha:
wg nowego systemu punktacji rankingowej będzie on robiony o ile pamiętam ok 4tej w nocy ?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
a nie można tego robić nocą ? w zasadzie są takie trędy nocnej pracy :haha:
wg nowego systemu punktacji rankingowej będzie on robiony o ile pamiętam ok 4tej w nocy ?
Jest różnica między ludźmi którzy dokonują aktualizacji serwerów, a skryptem który przelicza coś w nocy ;)
 

DeletedUser

Guest
a tak zupełnie poważnie , aktualizacje planowane to rozumiem , co dwa tygodnie ale takie "dzikie" jak ta dzisiejsza mogły by być zapowiedziane nieco wcześniej na globalu ! tak by nakazywał dobry obyczaj , nieprawdaż ? w trakcie tej aktualizacji miałem zbiory i dobrze się stało że żaden sąsiad nie wpadł mi do wiochy zostawić piorunek :haha: a gdyby tak było , to oddalibyście wartość splądrowanego budynku ? bo to ewidentna wasza wina , że takie coś robicie bez zapowiedzi
 

DeletedUser15227

Guest
a tak zupełnie poważnie , aktualizacje planowane to rozumiem , co dwa tygodnie ale takie "dzikie" jak ta dzisiejsza mogły by być zapowiedziane nieco wcześniej na globalu ! tak by nakazywał dobry obyczaj , nieprawdaż ? w trakcie tej aktualizacji miałem zbiory i dobrze się stało że żaden sąsiad nie wpadł mi do wiochy zostawić piorunek :haha: a gdyby tak było , to oddalibyście wartość splądrowanego budynku ? bo to ewidentna wasza wina , że takie coś robicie bez zapowiedzi
Zamiast cieszyć sie ze coś naprawiają to marudzisz :D. W każdej grze aktualizacja odbywa sie w godzinach pracy. Jeszcze jakieś zwroty chcesz za brak możliwości splądrowania? :p
 

DeletedUser8110

Guest
Trochę się tu już zrobił śmietnik i nie bardzo można odnaleźć posty na temat. W związku z tym proszę:
1) Konkretne błędy zgłaszać do Supportu. Tam nie zaginą pod toną innych postów.
2) Jeśli nie do Suppotru, to chociaż w temacie dotyczącym najnowszej aktualizacji lub aplikacji mobilnej.

Utrzymywanie porządku naprawdę pomaga nam przyspieszyć problem wyłapywania i zgłaszania błedów. :)
W przypadku kolejnych problemów technicznych prosimy o założenie nowego tematu i oczywiście pisanie do Supportu. Ten konkretny temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry