Problemy techniczne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14806
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jedyna rzecz, która działa mi poprawnie to zakup diamentów :) Tu nic nie muli :)
To jest osobny system i będzie tak, że on będzie działał, a gra nie, albo odwrotnie co już bywało i wtedy wszyscy mieli przez jakiś krótki czas 0 diamentów.

Co do serwerów, już naprawiają, więc przepraszamy za wszelkie niedogodności, czekajmy aż zacznie działać.
 

DeletedUser14806

Guest
jest 22 na C niemozna nawet dobrze w perły wejsc zeby wrzucic pr...o mapie gvg nie wspomne
 

DeletedUser15227

Guest
Jest 22.13. Właśnie odpaliłem w telefonie przeglądarkę photon browser, która poprzez internet streamuje flashowe gry. Wszystko działa.
 

DeletedUser14806

Guest
to sie ciesz bo juz tu paru bylo co im wszystko dobrze chodziło;P a potem zakładali tematy i ryczeli jak to foe zamula...wiec ciesz sie póki mozesz
 

DeletedUser14806

Guest
ty jednak cos bierzesz , pisałem ze mam nowy sprzęt to po co mam radiator czyscic? tobie płaca za te bzdury?
 

DeletedUser15227

Guest
ty jednak cos bierzesz , pisałem ze mam nowy sprzęt to po co mam radiator czyscic? tobie płaca za te bzdury?

A Tobie płaca za brak humoru? Jak pisaliście, ze nie działa to sprawdziłem na photonie której serwery sa chyba w Szwajcarii i wszystko działa normalnie. Może to wina Twojego internetu? Spróbuj udostępnić internet z telefonu i zobacz czy działa lepiej.
 

DeletedUser14806

Guest
Gram w to ponad 3 lata myslisz ze nie próbowałem wszystkiego? że trace umyslnie czas i nerwy na pisanie na forum ze gra działa jak ...wlasciwie nie działa , ja naprawde mam poczucie humoru ale nie jest mi do smiechu bo wpompowałem w ten bubel mase kasy a w zamian dostaje od prawie roku po głowie za to i gre ktora sie wiesza , zamula , rzuca błedami na lewo i prawo to chyba mam prawo napisac ze jestem nie zadowolony z takiego obrotu sprawy?
 

DeletedUser11629

Guest
Oczywiscie, ze na apce mobilnej nir zamula. Tylko wywala, jak chce wejsc do gracza powyzej 1 mln punktow. Albo w ogole wywala, bo za duze zbiory naraz. Albo chcesz zaladowac mape...
 

DeletedUser11629

Guest
Gram w to ponad 3 lata myslisz ze nie próbowałem wszystkiego? że trace umyslnie czas i nerwy na pisanie na forum ze gra działa jak ...wlasciwie nie działa , ja naprawde mam poczucie humoru ale nie jest mi do smiechu bo wpompowałem w ten bubel mase kasy a w zamian dostaje od prawie roku po głowie za to i gre ktora sie wiesza , zamula , rzuca błedami na lewo i prawo to chyba mam prawo napisac ze jestem nie zadowolony z takiego obrotu sprawy?
Rotszild, my to wiemy i znamy. Tylko zamiast plakac i ciskac gromy, to sie smiejemy, bo co pozostalo? Nie dostaniesz powaznej i wiazacej odpowiedzi, z ktorej moglbys kogos pozniej rozliczyc - wysla Ci do komunikacji z graczami Bryffta, ktory otwarcie przyznaje, ze sie na technice gry nie zna i nie wie, wiec wiele nie wyjasni i mozesz walic glowa w mur albo to wysmiac... Dla Twojego wlasnego zdrowia polecam to drugie - dobra szydera obniza cisnienie tetnicze i oproznia zatoki. Czasem dziala dobrze na odciski, ale to nie na kazdym palcu.
 

DeletedUser15227

Guest
Oczywiscie, ze na apce mobilnej nir zamula. Tylko wywala, jak chce wejsc do gracza powyzej 1 mln punktow. Albo w ogole wywala, bo za duze zbiory naraz. Albo chcesz zaladowac mape...

Nic dodać nic ująć. Ale wcześniej pisałem o flashowej przeglądarce na iOS która streamuje zdalny pulpit. I gra działa normalnie. U mnie na iMacu działa normalnie i pod MacOs i pod Windows 7. Wszystko na chrome.
Co mam na to poradzić?
 

DeletedUser11629

Guest
Nic dodać nic ująć. Ale wcześniej pisałem o flashowej przeglądarce na iOS która streamuje zdalny pulpit. I gra działa normalnie. U mnie na iMacu działa normalnie i pod MacOs i pod Windows 7. Wszystko na chrome.
Co mam na to poradzić?
Po "iOS" przestalam rozumiec az do "chrome". Tylko wiesz, ja mam Acera i Alcatela do dyspozycji, na Maca jeszczr dlugo sobie nie pozwole, wiec nie potwierdze ani nie zaprzecze :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry