POZIOMY PEREŁ - AWARIA ? co sie dzieje ze znikło kilkadziesiąt poziomów graczom ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7112
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12062

Guest
Jakby babcia stała na głowie to by była skarbonka.
Nie zadziałało i należało to wziąć pod uwagę, że może nie zadziałać. Czasem lepiej jak kowal zawini nie szukać cygana.

Pomijam fakt, że w tym czasie można było GvG podreperować. Bo jak widać da się różne rzeczy reperować.
Ewentualny błąd w Grze każdy z nas ma obowiązek zgłosić (a chyba trzeba być ślepym żeby nie zauważyć, że coś jest nie tak....). Za to korzystanie z takiego błędy jest ewidentnym złamaniem Zasad Gry.

7) Błędy
7.1
Każdy gracz jest zobowiązany do niezwłocznego zgłaszania poważnych błędów wpływających na grę do Supportu.
7.2 Świadome wykorzystywanie błędów jest zabronione i stanowi poważne naruszenie zasad.
7.3 Jeśli zauważysz gracza, który wykorzystuje błąd, musisz poinformować Support.
7.4 Jeśli zauważysz błąd językowy, literówkę bądź inny problem z tłumaczeniem gry, nie musisz tego zgłaszać, jednakże robiąc to przyczynisz się do ulepszania gry.


Podziękuj więc "yntelygentnym", że FoE musiało ich wyłapać. Zamiast (....)....


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
Rozumiem że pewna firma sprzedająca złoto również inteligentnie podeszła do sprawy.

Zupełnie serio łączysz ideę tych dwóch rzeczy?

Tak, bo w wszystko i wszystkim nie należy wierzyć... Przecież błędy się zdarzają, telefony wybuchały, można się było spodziewać, samochody nie hamowały, można się było spodziewać, elektrownie sie gotowały...

No można było, zawsze należy się spodziewać. Tyle, że spodziewać ma się tego ten co je produkuje, a nie użytkownik. Identycznie jak w przypadku tego skryptu. To producent miał obowiązek przewidzieć komplikacje i przetestować, dokładnie tak jak się testuje inne produkty. A jak się nie przetestuje lub źle to zrobi to można iść z torbami.

Spodziewaj się niespodziewanego, żyj jak paranoik.

Znowu mieszasz dwie różne rzeczy. Ja jako konsument z zasady wierzę w dobrą wolę producenta, ale on owszem ma obowiązek spodziewać się niespodziewanego. Za to bierze pieniądze.
 

DeletedUser18754

Guest
Każdy gracz jest zobowiązany do niezwłocznego zgłaszania poważnych błędów wpływających na grę do Supportu.
Cóż, jaki to jest poważny błąd można by dyskutować. Wpływających na grę? Wiele osób nie miało o tym pojęcia i mam wrażenie, że tylko nieliczni, więc teoretycznie wpływu na grę to nie miało.
 

DeletedUser18989

Guest
Ja jestem ciekaw skąd niektórzy wiedzieli, że trzeba wrzucić punkt, żeby za 1 dostać kilka tysięcy... bo poziomy zostaną podniesione.
Zapomniałeś jak był voucher do Zeusa? To nie było wcale tak dawno. Poza tym, jak ktoś wtedy użył wspomnianego vouchera i wrzucił mu ktoś 1PR zarabiając naprawdę sporo jak na tamte czasy (nikt nie śnił wtedy o Arce nawet) to też należało to zgłosić?
Elita graczy a takie dyrdymały...
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Zupełnie serio łączysz ideę tych dwóch rzeczy?

Na etyce kiedyś usłyszałam, że nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło.

No można było, zawsze należy się spodziewać. Tyle, że spodziewać ma się tego ten co je produkuje, a nie użytkownik. Identycznie jak w przypadku tego skryptu. To producent miał obowiązek przewidzieć komplikacje i przetestować, dokładnie tak jak się testuje inne produkty. A jak się nie przetestuje lub źle to zrobi to można iść z torbami.

A ty tak na serio? Błędy sie zdarzają nawet najlepszym, ważne żeby błąd naprawić. Mam nadzieje że i tu Inno dało radę...
 

DeletedUser16965

Guest
respect-2.jpg
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Zapomniałeś jak był voucher do Zeusa? To nie było wcale tak dawno. Poza tym, jak ktoś wtedy użył wspomnianego vouchera i wrzucił mu ktoś 1PR zarabiając naprawdę sporo jak na tamte czasy (nikt nie śnił wtedy o Arce nawet) to też należało to zgłosić?
Elita graczy a takie dyrdymały...

Tak było...
Ja tylko ubolewam ze ten problem związany z skryptem który miał rozwiązać błąd i odebrać korzyści, zrodził ponowne korzyści. Taki niesmak... Jak już pisałam.

Teraz małymi kroczkami naprawiamy całe zamieszanie, ta sprawa musi poczekać.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Każdy gracz jest zobowiązany do niezwłocznego zgłaszania poważnych błędów wpływających na grę do Supportu.
Cóż, jaki to jest poważny błąd można by dyskutować. Wpływających na grę? Wiele osób nie miało o tym pojęcia i mam wrażenie, że tylko nieliczni, więc teoretycznie wpływu na grę to nie miało.

Wyrocznia raczej podpada pod podpunkt
7.2 Świadome wykorzystywanie błędów jest zabronione i stanowi poważne naruszenie zasad.

Mówimy o osobach które ją usuwały i stawiały w nieskończoność.
 

DeletedUser12062

Guest
@al1984 ja sobie potrafię znaleźć regulamin, ale tak dla zabawy przytoczę Ci pewien cytat.



https://forum.pl.forgeofempires.com...hitektury-przewodnik-dla-nowych-graczy.15250/

No heloł, skoro upewnili się to chyba coś nie tak.
Co nie zmienia faktu, że błędy zgłosić należy a korzystanie z nich jest złamaniem Zasad Gry. Reformacja jaką starasz się uprawiać ma niestety skutek uboczny. Zaraz po rzekomo "właściwej zmianie" równie szybko znikają dzieci ów reformacji.... Znowu się zirytujesz ale: po co grać w coś co jest "aż tak złe". Osobiście: szkoda by mi było czasu.
 

DeletedUser16730

Guest
nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło.

To nie jest kwestia wielkości zła tylko zasady działania. Pomijam fakt, że każdy ma prawo do obrony. Czy przed puszczeniem skryptu wysłaliście każdemu zarzut żeby mógł się obronić? Uznajecie domniemanie niewinności?


A ty tak na serio? Błędy sie zdarzają nawet najlepszym, ważne żeby błąd naprawić.

Najzupełniej na serio. Są błędy których można uniknąć i takie których uniknąć lub przewidzieć się nie da. Wy spowodowaliście błąd który można było łatwo przewidzieć.

Znowu się zirytujesz ale: po co grać w coś co jest "aż tak złe". Osobiście: szkoda by mi było czasu.

Jeszcze raz napiszę, to moja sprawa i zupełnie niepotrzebnie się tym interesujesz. Tak jak niepotrzebnie oceniasz innych przez pryzmat własnych priorytetów.
 

DeletedUser18754

Guest
Rozumiem, że jakieś drobne błędy mogą się zdarzać, ale takie "poważne błędy" w ogóle nie powinny mieć miejsca.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Najzupełniej na serio. Są błędy których można uniknąć i takie których uniknąć lub przewidzieć się nie da. Wy spowodowaliście błąd który można było łatwo przewidzieć.

Tak jak wybuchające telefony, elektrownie atomowe, jak samochody co nie hamują, jak poduszki powietrzne co szkodzą, jak wszystkie "błędy" których można było uniknąć.
Błąd z zasady jest nieoczekiwany, w końcu to błąd!?
Już nie będę dyskutować na ten temat zostawiam dla innych do przemyśleń.

To nie jest kwestia wielkości zła tylko zasady działania. Pomijam fakt, że każdy ma prawo do obrony. Czy przed puszczeniem skryptu wysłaliście każdemu zarzut żeby mógł się obronić? Uznajecie domniemanie niewinności?

Czasami się zastanawiam, czy tak na serio piszesz. Odbijasz piłeczkę tak bardzo.
Nie ma zarzutów, zapadł "wyrok" można się odwoływać oczywiście, jednak po wytłumaczeniu każdy prawowity gracz powinien zrozumieć, jeżeli nie odsyłam do wyroku.

Mam wrażenie że sam tą wyrocznie budowałeś ^^
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Rozumiem, że jakieś drobne błędy mogą się zdarzać, ale takie "poważne błędy" w ogóle nie powinny mieć miejsca.
Błąd- Nieumyślne działanie, które jest niezgodne z zasadami lub założeniami i przynosi złe skutki.

Za skutki przepraszamy. Nie powinno to mieć miejsca, ale... Miało przepraszamy.
 

DeletedUser12062

Guest
Jeszcze raz napiszę, to moja sprawa i zupełnie niepotrzebnie się tym interesujesz. Tak jak niepotrzebnie oceniasz innych przez pryzmat własnych priorytetów.

Ale przecież:

Już nieważne, że nadszarpnęli ludziom nerwy bo chcieli ukarać trochę osób za swój błąd?


.

Udary, zawały... Z powodu "głupiej" Gry.... To tylko troska o Ciebie, bo skoro nic (dosłownie) tu nie pasuje to nerwów jest zbyt wiele.... ;)
 

DeletedUser16730

Guest
Błąd z zasady jest nieoczekiwany

Nie pisałem o tym czy się go oczekuje bo to tylko zależy od dystansu i poziomu megalomanii. Człowiek zakochany w sobie uważa, że nie popełnia błędów. Pisałem o tym czy można go przewidzieć.

Mam wrażenie że sam tą wyrocznie budowałeś ^^

Dopiero teraz? Myślałem, że już dawno to sprawdziłaś. To typowa reakcja kiedy nie można się pogodzić ze zdaniem innej osoby.

Czasami się zastanawiam, czy tak na serio piszesz.

A to już różnie bywa, musisz zgadywać na bieżąco. Dla utrudnienia nie używam też emotek w znakomitej większości.

To tylko troska o Ciebie

Ewidentnie zbyt dużo dzisiaj robisz niepotrzebnych rzeczy, teraz ja zaczynam się martwić o Ciebie. Mam nadzieję, że to nie jest jakiś objaw uczucia... bo ja jestem zatwardziały w hetero.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12062

Guest
Ewidentnie zbyt dużo dzisiaj robisz niepotrzebnych rzeczy, teraz ja zaczynam się martwić o Ciebie. .
Wiem.... zajmowałem się dzisiaj hydrauliką w domu i uważałem to zawsze za najgorszą czynność.... Jednak trafiłem na Twoje wpisy.... Faktycznie same niepotrzebne rzeczy. Chociaż przynajmniej naprawy hydrauliczne znacznie ułatwią mi pracę w kuchni teraz.

Mam nadzieję, że to nie jest jakiś objaw uczucia... bo ja jestem zatwardziały w hetero.
Teraz zaczynam się Ciebie bać skoro wpadłeś na taki pomysł..... Ale jak już nie ma się co powiedzieć to byle głupota wpadnie do głowy.... No cóż. Troska o Ciebie wiązała się z czystą ekonomią. Jeśli mieszkasz w Polsce i będziesz miał wylew z powodu Gry to część mojego ZUS-u pójdzie na Ciebie.... Smutna wizja, że to właśnie ta gra rąbnie mnie po portfelu.... I to z takich powodów...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
Ale jak już nie ma się co powiedzieć to byle głupota wpadnie do głowy....

Fakt, któż to może lepiej wiedzieć od Ciebie?

No cóż. Troska o Ciebie wiązała się z czystą ekonomią. Jeśli mieszkasz w Polsce i będziesz miał wylew z powodu Gry to część mojego ZUS-u pójdzie na Ciebie.... Smutna wizja, że to właśnie ta gra rąbnie mnie po portfelu.... I to z takich powodów...

A tak na poważnie, bo kolejny raz kiedy piszemy o elemencie gry, zaczynasz schodzić na takie coś. Jakiś rekord pobijasz czy coś? Bo niespecjalnie rozumiem.
Nie wpadło Ci do głowy, że jak już nie wiesz co pisać o grze to można zwyczajnie przestać pisać?
 

DeletedUser14851

Guest
Paranoja, chcieli cwaniakow ukarac a wzamian oni zarobili jeszcze wiecej pkt, niektorzy za 1 pkt zarobili kilka lub kilkanascie tysiecy pkt. Balans dziala, nie ma co .
 

DeletedUser18989

Guest
Paranoja, chcieli cwaniakow ukarac a wzamian oni zarobili jeszcze wiecej pkt, niektorzy za 1 pkt zarobili kilka lub kilkanascie tysiecy pkt. Balans dziala, nie ma co .
Żałujesz, że nie byłeś taki operatywny? W tej grze trzeba myśleć pod każdym względem, różnymi kategoriami, a nie tylko bezmyślnie kręcić Perełki. Nie mów, że nigdy fartem (czy jakkolwiek inaczej by to nazwać) nie zarobiłeś w grze nic? No to przykro mi, jeden uczciwy się znalazł...
W tej grze jest tyle brudów, że nie ma możliwości ich wszystkich wymienić. Nie udawajcie tylko świętych bo tego czytać się nie da.
 

DeletedUser16703

Guest
Przeciez mozna bylo przywrocic stan gry z przed uruchomienia feralnego skryptu powiedziec cofamy sie o 2-3 dni wszyscy i gramy dalej, nikt nie zarobil by mega , nikt nie stracilby, wszyscy by zrozumieli a tak mamy syf i podejrzenia ze ten i tamten wiedzial co sie bedzie dzialo z pewnego zrodla i na tym ta gra polega
 
Status
Zamknięty.
Do góry