POZIOMY PEREŁ - AWARIA ? co sie dzieje ze znikło kilkadziesiąt poziomów graczom ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7112
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16730

Guest
To że zjechaliście nasz support jak by to oni za to odpowiadali

Prawdę mówiąc nie zauważyłem, żeby ktoś zjechał nasz support za to, że jakiś gościu wpuścił nieprzetestowany skrypt. Jedyne co zauważyłem to za rodzaj odpowiedzi w pierwszym momencie po awarii i rozdzieranie szat nad słusznością działania.
Z drugiej strony support jest pracownikiem Inno więc nawet jakby ktoś zjechał support to czyj miał zjechać? Francuski bo błąd był globalny?
A z trzeciej strony ciekaw jestem bardzo czy konsekwentnie ci którzy tak kochają wstrzemięźliwość w wyrażaniu negatywnych uczuć robią to powszechnie. Jak oddadzą samochód do mechanika i spadnie z podnośnika też nie ma sprawy? Nie no gościu spoko, jestem luzak, przyjdę za trzy dni może się uda żeby wyglądał jak nowy.
Ale rozumiem, to TYLKO gra. Nie ma co się rozwodzić na taką głupotą. Olać 3 lata siedzenia i klikania.

oraz to że jak czytam niektóre wpisy na tym forum to mam wrażenie że to wydarzyło się "tylko" u nas.. Chciałem ta wiadomością uświadomić osoby które o tym nie wiedziały

No właśnie to "oraz" mnie interesuje bo nie rozumiem jakie to ma znaczenie w ogólnym kontekście.
 

DeletedUser18989

Guest
Ogólny kontekst jest taki, że na kilku ostatnich stronach jest nic nie wnoszący spam. Pomijam już to, że temat nadaje się do zamknięcia...
 

DeletedUser16703

Guest
No nie wiem moze rzeczywiscie to jest spam jednak dla mnie to krzyk rozpaczy co zostalo zrobione z ta gra. Powinienem skasowac konto i zapomniec ale po ponad 5 latach to nie jest latwe. To prawda zdarzaly sie wczesniej rownierz rozne bledy ale tworcy gry potrafili wyjsc zawsze jakos z twarza z calego zamieszania. Jednak po smierci jednego z tworcow tej gry coraz czesciej mamy do czynienia z roznymi (coraz wiekrzymi babolami), i niestety nie potrafia tworcy zalatwic sprawy z twarza tak chocby jak bylo z balansem perel dajacych bonus do ataku
 

DeletedUser14806

Guest
I tu powinniśmy postawić Kropkę i zakończyć ten wątek.
 

DeletedUser7795

Guest
Zarobek kilku tysięcy PR przy inwestycji 1 PR to jest jakiś kosmos. Powinniście zablokować inwestycje w perły do czasu zwrotu zredukowanych poziomów. Ale po co... Nie myślicie w ogóle.
 

Valhan

Wójt
Zastanawia mnie jak długo temat będzie wałkowany jeszcze :d
Było, minęło, sytuacja opanowana, błędy cofnięte, straty zrekompensowane
Co tu więcej mówić... ;)
 

DeletedUser11629

Guest
Zastanawia mnie jak długo temat będzie wałkowany jeszcze :d
Było, minęło, sytuacja opanowana, błędy cofnięte, straty zrekompensowane
Co tu więcej mówić... ;)
Co w nazwie "forum DYSKUSYJNE" jest dla Ciebie niezrozumiałe...?
 

DeletedUser11629

Guest
Zarobek kilku tysięcy PR przy inwestycji 1 PR to jest jakiś kosmos. Powinniście zablokować inwestycje w perły do czasu zwrotu zredukowanych poziomów. Ale po co... Nie myślicie w ogóle.
Już daj spokój. Zrekompensowali swoje błędy, udało im się z twarzą i honorowo wyjść z kryzysu, collateral damage na plus graczy uznajmy po prostu za miłą odmianę... że teraz nie trafiło się Tobie, trudno, może kiedy indziej.
 

DeletedUser19136

Guest
Ja nic nie dostałam, i wcale się nie czuje pokrzywdzona, jeśli ktoś wpłacił 1 Pr i zyskał np 1000pr, to uważam że miał farta i tyle, ciekawa jestem czy osoby które tak bardzo chcą aby cofnąć te według nich niesłuszne Pr też by miały takie stanowisko gdyby otrzymały one taki zwrot, bo teraz to wydaje mi się że to jest na zasadzie, " Ja niedostałem to inni też muszą nic nie dostać" było minęło i tyle w tym temacie
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Co do sprawy zarobków i tutaj kropkę może postawić obsługa gry.
Chociaż patrząc na całe te dyskusje, jeżeli ruszy się punkty rozwoju komukolwiek to wychodzi z tego jedynie gniew i agresja, nawet w grze jeżeli ktoś wskoczy na miejsce w perle to flame jaki leci w jego kierunku jest niesamowity.
Cała ta pogoń za PR jest strasznie niszcząca dla dobrej atmosfery w grze, to czy ktoś zarobi 1 pr na wymianie potrafi stworzyć taki hejt... Tak samo zabranie tego 1 pr.
Chyba mniej przeżywania i rozpaczy widać w nieumyślnym wydaniu diamentów, niż w przebiciu miejsca w perle...
 

DeletedUser16730

Guest
Chociaż patrząc na całe te dyskusje, jeżeli ruszy się punkty rozwoju komukolwiek to wychodzi z tego jedynie gniew i agresja

Policz ile osób w wątku miało z tym problem i oblicz jaki wychodzi odsetek.

Cała ta pogoń za PR jest strasznie niszcząca dla dobrej atmosfery w grze, to czy ktoś zarobi 1 pr na wymianie potrafi stworzyć taki hejt... Tak samo zabranie tego 1 pr.

Gra polega na generowaniu jak największej ilości PR bo to pozwala na progres. Progres to coś co daje satysfakcję z gry. Podstawa gry ją niszczy?

To producent miał problem z tym, że ktoś w jego przekonaniu zdobył za dużo PR w zbyt łatwy sposób, to była przyczyna. Reszta to skutek, skutek i przyczyna. Kiedy producent się żyłował nad nieuczciwym zarobkiem bronił prawa, kiedy robią to gracze, hejtują i są agresywni?
 

krzysw

Wicehrabia
Jak zwykle mamy dzięki Bogu poniedziałek wieczór, a o nowej aktualizacji ani słowa... złośliwość czy bezradność?
 

DeletedUser14806

Guest
Standardowa procedura która nie powinna już nikogo dziwić.
 

DeletedUser16730

Guest
Nie no, 1.114 dopiero na becie weszła. Jeszcze na normalnych serwerach nikt nie ogłasza.
 

DeletedUser17530

Guest
Jak zwykle mamy dzięki Bogu poniedziałek wieczór, a o nowej aktualizacji ani słowa... złośliwość czy bezradność?

W Anglii aktualizacja weszła dzisiaj. Najpierw była aktualizacja, a dopiero później pojawiła się informacja o niej. Anglicy nawet przepraszają, że nie podali info wcześniej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry