[Walki] podporządkowanie czasowe dt. nast. walki z sąsiadem po upływie 24 h

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4614
  • Data rozpoczęcia

Czy odliczanie 24 h do ponownej walki powinno być resetowane ?

  • TAK, to bardzo dobra innowacja.

    Głosy: 57 86,4%
  • NIE, niech zostanie jak jest.

    Głosy: 9 13,6%

  • W sumie głosujących
    66
  • Głosowanie zakończone .

Mikekun

Książę
Niestety, niezależnie od waszych opinii jestem przeciwko takiemu rozwiązaniu. W moim wypadku motywuję różnorodnie i nie zawsze o takiej samej godzinie. Dla mnie taki pomysł byłby wpadką firmy którzy nie widzą graczy którzy mają np : Więcej czasu aniżeli człowiek pracujący. Dodatkowo też sprawia że osoby słabsze, albo te które prędzej wolą rozwój pve są mocno w tym wypadku dyskryminowani. Gra powinna zachować balans a nie faworyzować tylko i wyłącznie jeden typ rozgrywki. Takie "coś" co chcecie wprowadzić sprawi że gra dla wielu innych osób stanie się raczej mało atrakcyjna.

Nie mówię że nie jestem zainteresowany grą pvp ale ostatnio za mocno promuje się właśnie takie typu starcia, a nie myśli o reszcie rzeczy. Najgorsza typu gra to taka która nie ma właściwej równowagi. Przykładowo teraz mogliby popracować nad lepszymi mapami do pve i zmienić system nagród na planszy.

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser8110

Guest
Spamik usuwam, jeśli ktoś ma jakieś komentarze odnośnie pomysłu to zapraszam do pisania postów :)
 

DeletedUser9593

Guest
Jestem zdecydowanie na nie, zmiana pozwalająca na dwa ataki prawie pod rząd, wpłynie negatywnie na grę graczy nowych, oraz tych w środku rozwoju, ponieważ we wczesnych epokach strata np. dwóch towarów pod rząd jest dużo bardziej bolesna niż u tych co grę już praktycznie skończyli i im się tylko gromadzi. Większość osób które popiera ten pomysł jest już doświadczonymi graczami, a nie ma tu głosów tych których ta zmiana najbardziej zaboli, a jest to spowodowane tym że rzadko który nowy gracz wypowiada się na forum. Myślę że każdy kto ocenia takie pomysły powinien przyjąć punkt widzenia graczy na różnych etapach rozwoju.
 

DeletedUser8884

Guest
kfnpach ma racje, atakującym by to pasowało, ale innym nie , sam jestem takim co kocha ataki, ale kiedy przypomne sb czasy zelaza itp.... Wiecej przestalo by w ta gre grac ludzi niz teraz.
 

DeletedUser625

Guest
Popieram argumenty na nie i sam także jestem na nie. Wystarczą już natrętni sąsiedzi co zaglądają do naszych miast co 10 minut i patrzą czy już skończona produkcja i żerują na sąsiadach z niższych epok. Jak wprowadzą jeszcze to to nigdy nie będzie dogodnej godziny do zaplanowania by ktoś Cię nie splądrował. Zarówno będą mogli to zrobić o 7, 15 czy o 3 w nocy.
 
Do góry