Osada kulturowa - Starożytny Egipt - dyskusja

DeletedUser9827

Guest
Czy trzeba najpierw ukończyć inne osady kulturowe, aby móc grać Egipcjanami?
 

hddk

Hrabia
Czy trzeba najpierw ukończyć inne osady kulturowe, aby móc grać Egipcjanami?
Nie trzeba. Chyba, że masz rozpoczętą jakąś pojedynczą osadę Japończyków czy Wikingów, to wtedy tą trzeba dokończyć lub porzucić. Dwóch na raz nie da się rozegrać. Ale nie trzeba robić 13x Japończyków czy 15x Wikingów, żeby uruchomić Egipt.
 

piotresz

Hrabia
Bardzo długi czas budowy, na Becie pierwsza wioska miała termin 26 dni.
Budowa dróg płatna ale uważam, że to jest problem bardziej na początku rozwoju, potem pieniędzy nie brakuje.
Większym kłopot to te przeszkody, usuwalne co prawda, ale jednak są na każdym polu.
 

teo90

Szlachcic zagrodowy
A czy pojawienie się nowej osady wpłynie na mechaniki w starych? Np. płatne drogi
 

Azulena

Baron
Kolejne budynki, tylko "ktoś" stale zapomina o miejscu w mieście dla nich. Oczywiście budynki można wymieniać, ale te z Egiptu raczej nie są warte tego, żeby zburzyć jakieś wcześniejsze.

A te walki... odpuszczę sobie Egipt, zdecydowanie.

Natomiast w miarę upływu czasu - i kiedyś zmiany epoki - przydało by się "odświeżenie" budynkom z aktualnych osad. Na przykład przez możliwość powrotu do danej osady i zrobienia jej od początku. ;P
Taaaaaaak.... wiem, że to nieprawdopodobne, ale można przecież pomarzyć. ;) ;)
 

DeletedUser20205

Guest
W biedronce. Gdzie rozwijasz osadę wikingów albo japońców? Do tej pory miałeś do wyboru te dwie osady a teraz masz jesze Egipt.
Kiedy to pisałem, osada egipska nie była jeszcze dostepna, a cytowana wiadomość z gry ukazała się ponad dobę wcześniej, Panie Mądraliński.



A teraz zapytam, dlaczego drogi w osadzie egipskiej mają taki kolor, że zlewają się z piaszczystym tłem?
Tylko nie mówcie żeby kontaktować się z "supportem" (cokolwiek to jest, bo takiego słowa nie ma w języku polskim), bo zwracano na to uwagę już na forum bety. I co? I nic. Zespół FoE potrafi tylko śpiewać Kumbaya i zachwycać się nad własną wspaniałością.
 

Rafal.77

Rycerz
A ma ktoś jakieś porady co do tej osady?
Jakiej wojsko najlepiej produkować?
Ile rozszerzeń terenu kupić żeby w miarę sprawnie szła ta osada?
 
Do góry