Nowy styl forum - zgłoszenia błędów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14109

Guest
Ten pasek na dole możecie zabrać, wkurzający jest. ;/
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Na fonie, po kliknięciu tego włącza się od razu strona główna, nie bardzo jest jak kliknąć tę opcję.
Nie klikaj tego menu tylko naciskając na to od razu przesuń palcem do góry i puść. Wtedy wysunie się tylko to menu i klikniesz co chcesz.

@Bryfft na mobilce trzeba by te przyciski (np. Forum, Użytkownicy) zrobić chyba w js żeby kliknięcie tylko rozsuwało menu, a nie otwierało stronę główną.
 

DeletedUser3

Guest
To znaczy, że forum mi sie nie podoba i na 133% wolę stare. Wystarczy, czy jeszcze prościej?
Jeżeli chodzi o osobiste preferencje, to też wolę stare :). Wyjaśniłem jednak wcześniej dlaczego nie było możliwości jego zachowania.

@Bryfft na mobilce trzeba by te przyciski (np. Forum, Użytkownicy) zrobić chyba w js żeby kliknięcie tylko rozsuwało menu, a nie otwierało stronę główną.
Przycisku "Użytkownicy" już nie ma :). Jego cała zawartość jest teraz w "Forum". Wyświetlanie się zrobi :).
 

DeletedUser15750

Guest
A ktos powie mi gdzie mozna kliknac nowe posty na mobilnym? Wczesniej ta opcja byla na gorze teraz jej nie widac. Albo ja nie znajduje...
 

DeletedUser17290

Guest
Ja jestem za tym aby została liczba punktów, służyła ona do liczenia punktów z spadku po mędrcu i żeby wszystkie nowe konkursy dawały właśnie te punkty, lub jak jeden z ostatnich nagrodę do wyboru.
 

DeletedUser16730

Guest
Depresyjne i klaustrofobiczne, taka była moja pierwsza reakcja. Mam jednak świadomość, że za kilka tygodni wszyscy się przyzwyczają i każdy będzie myślał, że tak było zawsze.
Problemem w forach nie jest wygląd tylko zmiany, jeśli zmiana była potrzebna to mam tylko nadzieję, że za kilka miesięcy nie będzie potrzebna następna i za następne kilka znowu kolejna.
 

kasia2389

Arcyksiążę
No dobrze, przenieśliście górny pasek na dół i jest tam teraz kilometr miejsca (na tymże pasku oczywiście), czy najczęściej zapewne używany przycisk nie zasługuje na osobne, własne miejsce w dolnym pasku?
A może zróbilibyście tam kilka przycisków programowanych przez użytkownika?
 

Borisel

Hrabia
Mam pytanie - gdzie jest opcja odhaczania nowych tematów by nie było pogrubiona kreska (że nie przeczytana) - chciałbym by sie wyświetlało ważne tematy, które by mnie zainteresowały . A tak nie chce mi sie klikac wszystkich tematów by odhaczyc to .
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A ktos powie mi gdzie mozna kliknac nowe posty na mobilnym? Wczesniej ta opcja byla na gorze teraz jej nie widac. Albo ja nie znajduje...
Forum na dolnym pasku, sposób na nie:
Nie klikaj tego menu tylko naciskając na to od razu przesuń palcem do góry i puść. Wtedy wysunie się tylko to menu i klikniesz co chcesz.
Następnie w "Nowe wiadomości".

No dobrze, przenieśliście górny pasek na dół i jest tam teraz kilometr miejsca (na tymże pasku oczywiście), czy najczęściej zapewne używany przycisk nie zasługuje na osobne, własne miejsce w dolnym pasku?
@Bryfft to nie jest głupi pomysł, nowe wiadomości i ew. nowe posty profilowe mogłyby tam być :)

Mam pytanie - gdzie jest opcja odhaczania nowych tematów by nie było pogrubiona kreska (że nie przeczytana) - chciałbym by sie wyświetlało ważne tematy, które by mnie zainteresowały . A tak nie chce mi sie klikac wszystkich tematów by odhaczyc to .
Forum na dolnym pasku i "Zaznacz fora jako przeczytane".
 

Fatherland

Książę
Dajcie wybór starego stylu już nic nie poprawiajcie. A jak już musicie to zróbcie coś żeby Menu forum działało a nie odswiezalo się bo nie da się korzystać i oznaczyć jako przeczytane...
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Dajcie wybór starego stylu już nic nie poprawiajcie. A jak już musicie to zróbcie coś żeby Menu forum działało a nie odswiezalo się bo nie da się korzystać i oznaczyć jako przeczytane...
Nie będzie wyboru, wyżej jest napisane dlaczego, a też byśmy chcieli stary :). Co do menu - da się, chwilowo jednak jest to uciążliwe, ale Bryfft coś z tym będzie robił.
Nie klikaj tego menu tylko naciskając na to od razu przesuń palcem do góry i puść. Wtedy wysunie się tylko to menu i klikniesz co chcesz.
 

Mikekun

Książę
siemanko

Jak to możliwie że @Bryfft jest lepiej poinformowany o nowościach na forum mimo iż jest określony jako EX-TEAM a wypowiada się jakby cały czas był częścią zespołu. Zabawna sytuacja że Pablos z TEAMU pyta byłego kolegę czy też zgłasza błędy w nowej wersji forum. Według mnie coś nie tak jest z współpracą między członkami temu. Jak coś to @Bryfft powinien napisać do @siorprajs i wyjaśnić jej zalety oraz ewentualne wady nowego forum. Dodatkowo jako szefowa powinna takową informację przesłać do reszty zespołu, a ci na końcu bardziej albo gorzej wypowiadają się o nowym stylu graficznym. Znajdywanie ewentualnych błędów jest częścią pracy społeczności graczy a nie teamu.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser14

Guest
Mi się osobiście nowe forum podoba ale czy ten pasek na dole musi być??

@Mikekun Bryfft może i nie jest w Teamie ale podejrzewam, że jest nadal w IG, więc ma informacje na bieżąco :)

Jak znajdę jakieś błędy to będę zgłaszać :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
@Mikekun - jest tak jak napisał @DamYan, @Bryfft w polskim zespole już nie uczestniczy, ale nikt nie powiedział (ani nie napisał), że nie ma już nic z nim wspólnego, a rangi z tego powodu też mieć specjalnie nie musi ;).
 

DeletedUser

Guest
zatem skoro 2 style forów były problematyczne to czemu NAM PC-towcom WCISKACIE na siłe roziwązanie na telefony?
Czy choć raz nie możecie przenieść czegoś z PC na telefon?(styl forum w tym przypadku?)
 

DeletedUser15836

Guest
O ile pamiętam, było wspominane, że chodziło także o kwestie bezpieczeństwa, a to w informatyce bywa uciążliwą sprawą ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry