Nie moge znalezc perly

  • Rozpoczynający wątek shuriqn
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser314

Guest
@unpxre ogolnie pytanie z innej beczki do Ciebie ile juz wydajesz monet na 1 pkt rozwoju ?

Nie tak dużo 12k, ale znam ludzi co mają 23-28k :)

Pewnie było by więcej ale jestem trochę chory, przez co już zaspałem w 3 perłach i nie zdążyłem zgarnąć nagrody poprzez wykupienie punktów :>
A że nie mam jeszcze wymagającej ilości towarów to się nie spisze jakoś szczególnie :>
 

DeletedUser1724

Guest
unpxre ostatnimi czasami tak się rozszalał na forum, że nie długo bęcnie mu 1k postów ^^

A też jestem ciekaw ile już tam za 1 pkt. rozwoju bulisz kasiorki :D A podatek do Państwa odprowadzasz ?? :D
 

DeletedUser314

Guest
Apo, moja ilość postów na dzień i tak jest 2x mniejsza niż Twoja :>
Ty po prostu nieco się zaniedbujesz i inni starzy bywalcy :>
 

DeletedUser4340

Guest
;/
ech
ponad 1700 klikniec i nadal nic ;/

- - - Zaktualizowano - - -

;/
ech
ponad 1700 klikniec i nadal nic ;/
 

DeletedUser

Guest
ponad 1700 klikniec i nadal nic ;/

myslę, że to ściema - poproszę o zrzut ekranu i wstawieniu linku do niego (na zrzucie ma być widoczny inwentarz).
przypuszczam, że jestem w stanie wyłapać próby 'zamazania' i innych zabaw w PS.

ir pall: a jak nie dasz zrzutu, to przestań jęczeć (jak mały prosiaczek) na forum.
 

DeletedUser314

Guest
XXXX.jpg

Zrobione w prawdzie nie PS ale paintem, ale nie sądzę byś znalazł różnie bo takowej niema :>

Nie trafić przez 1700 kliknięć jest jak najbardziej możliwe, ale również bardzo możliwe że to blef, ale tego się już nie udowodni.
Dzisiaj ktoś mi powiedział ze trafił 5 planów naraz w ciągu 10 osób, to ja zrezygnowany poszedłem motywować tych sąsiadów dla mikołaja i sam trafiłem 3 ;o, wiec moja ilość z mot zwiększyła się 4 krotnie ;o

- - - Zaktualizowano - - -

w sumie jest różnica ale można ją łatwo zniwelować jak resztę, ale zostawię zobaczymy kto pierwszy znajdzie że coś jest nie tak :>
 

DeletedUser2990

Guest
XXXX.jpg

Zrobione w prawdzie nie PS ale paintem, ale nie sądzę byś znalazł różnie bo takowej niema :>

- - - Zaktualizowano - - -

w sumie jest różnica ale można ją łatwo zniwelować jak resztę, ale zostawię zobaczymy kto pierwszy znajdzie że coś jest nie tak :>

capture.png
Różnica jak widać jest :)

capture.png


Nie ta kategoria w inwentarzu ;) oraz numeracja stron:

capture.png
powinno być 1/1 :p

A powinno to wyglądać tak:
capture.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser314

Guest
Dobrze sobie poradziłeś kris ale jak widzisz te elementy można również skopiować :>
A u mnie wyglada to tak:
PERL.jpg

Z czego tylko 4 z motywacji (a 3 z dzis) + 1 od bałwana, reszta to monety :>, dzisiaj za monety dostałem 2 i jeszcze 3 za kilak h będą do castel del monte :>
Ale tymi zabiegami na 2 pozycje w rankingu medalowym dziś wskoczyłem :>
 

DeletedUser2990

Guest
Z czego tylko 4 z motywacji (a 3 z dzis) + 1 od bałwana, reszta to monety :>, dzisiaj za monety dostałem 2 i jeszcze 3 za kilak h będą do castel del monte :>

To u mnie troszeczkę inaczej... 16 z motywacji , 1 od bałwana, 2 z pomocy i dwa kupione :) Latarnia z Faros już stoi (5lvl). A że gram jako gracz eco stawiam na ekonomie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser314

Guest
To u mnie troszeczkę inaczej... 16 z motywacji , 1 od bałwana, 2 z pomocy i dwa kupione :) Latarnia z Faros już stoi (5lvl). A że gram jako gracz eco stawiam na ekonomie :)

razem to ja kupiłem (za monety do pomocy) coś pod 19-20 :>

- - - Zaktualizowano - - -

Mało monet IR, u mnie jeden punk prawie tyle kosztuje :>

To ogranicza dodatkowo Twoje możliwości zdobywania planów z budowy :<
 

DeletedUser3669

Guest
Nie tak dużo 12k, ale znam ludzi co mają 23-28k :)

Pewnie było by więcej ale jestem trochę chory, przez co już zaspałem w 3 perłach i nie zdążyłem zgarnąć nagrody poprzez wykupienie punktów :>
A że nie mam jeszcze wymagającej ilości towarów to się nie spisze jakoś szczególnie :>


o to ze mną nie jest jeszcze tak źle ja place po 9 k teraz najgorsze jest to ze jak już jesteś na 1 miejscu czujesz smak tych 2 planów i zwrot części Punktów rozwoju wychodzisz na chwile jak wracasz to ktoś kto nie ma 20 k pkt nawet Cie przekoksal o kilka pkt a Ty nie masz czego z tym zrobić i musisz patrzeć jak Twoje marzenia o szybkim zbudowaniu perły odpływają w dal :D
 

DeletedUser314

Guest
o to ze mną nie jest jeszcze tak źle ja place po 9 k teraz najgorsze jest to ze jak już jesteś na 1 miejscu czujesz smak tych 2 planów i zwrot części Punktów rozwoju wychodzisz na chwile jak wracasz to ktoś kto nie ma 20 k pkt nawet Cie przekoksal o kilka pkt a Ty nie masz czego z tym zrobić i musisz patrzeć jak Twoje marzenia o szybkim zbudowaniu perły odpływają w dal :D

W 11 budowach brałem udział - 11 pierwszych miejsc, ale ja atakuje tylko na sam koniec nigdy wcześniej.
Dzisiaj wygrałem w ogolę nie dając ani jedno punkta wcześniej :>
Po prostu w odpowiednim momencie dałem 48 i już ten z 2 miejsca mając 42 nie mógł nic zrobić. bo zostało 5PR do końca :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5172

Guest
To u mnie troszeczkę inaczej... 16 z motywacji , 1 od bałwana, 2 z pomocy i dwa kupione :) Latarnia z Faros już stoi (5lvl). A że gram jako gracz eco stawiam na ekonomie :)

16 ? ja mam 4 z motywacji, a codziennie motywuje około 120 osób.
 

DeletedUser4340

Guest
rowniez codziennie klikam prawie 120 graczy a rezultat ZERO ;/
 

DeletedUser4340

Guest
zabrzmialo to jak bys podlizywal sie ;] (byle skutecznie to rob ;];];] )
 

DeletedUser4340

Guest
nie tylko ja mam tak malo
u mnie w gildii ludzie równiez cierpia na takie niedobory wiec faktycznie widzisz ze cos tu jest nie tak jak trzeba

- - - Zaktualizowano - - -

nie tylko ja mam tak malo
u mnie w gildii ludzie równiez cierpia na takie niedobory wiec faktycznie widzisz ze cos tu jest nie tak jak trzeba
 

Fatherland

Książę
Czy jest możliwe, że gwiazdkowanie budynków eventowych powoduje resetowanie licznika akcji motywacja/odrestaurowanie przy przyznawaniu fragmentów pereł? W wyniku czego znowu trzeba swoje odczekać i wygwiazdkować po kliknięciu np. na cmentarz?
 

DeletedUser1724

Guest
Czy jest możliwe, że gwiazdkowanie budynków eventowych powoduje resetowanie licznika akcji motywacja/odrestaurowanie przy przyznawaniu fragmentów pereł? W wyniku czego znowu trzeba swoje odczekać i wygwiazdkować po kliknięciu np. na cmentarz?

Jakie znów resetowanie licznika ??? Nie ma żadnego licznika jak to wielu pisało i wyliczało ile trzeba supportów na PA ^^ Po prostu albo dostaniesz, albo nie :p Szanse masz np. 5% na trafienie fragmentu PA i 95%, że support będzie "pusty" :D Jakoś tak mi te cyferki się ubzdurały w głowie :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry