Nie moge znalezc perly

  • Rozpoczynający wątek shuriqn
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4340

Guest
gdybym niepomagal to nadal mialbym 2 elementy a tak mam laczne 5 ( 3 z pomagania)
 

DeletedUser3220

Guest
po okolo 1200 pozytywnych interakcji nawet z sasiadami olalem motywowanie ich i zaczalem atakowac.
pomimo okolo 1500+ klikniec nadal nic.
na początku napisalem 2 sprawy :
1 . ludzie zwiazani z IG niepowinni brac udzialu w rozgrywce-podtrzymuje
2 . ludzie zwiazani z IG beda dostawali czesciej obrazki niz zwykli gracze -PODTRZYMUJE

Najfajniejsze jest to, że na forum wypowiadają się tylko Ci, co dostają fragmenty rzadko. Dodatkowo tylko naprawdę niewielka grupa użytkowników FoE w ogóle na to forum zagląda.
Składacie swoje dane tylko spośród tych, którym się chciało tu wejść i pisać, a z reguły piszą tylko Ci, którym coś jest nie na rękę. Jak komuś idzie gra i nie ma problemów, nawet nie fatyguje się, żeby czytać forum.

Nie widzę związku z byciem w Teamie i dropem fragmentów. Moi znajomi z Gildii mają znacznie sensowniejsze dropy, chociażby 5-6 elemntów jednej Perły, a nie tak jak ja każdy po 1 albo maksymalnie 2. I żaden z nich nie jest w Teamie. Więc to ja powinnam marudzić :)
A co do walk, niestety. To jest tylko gra. Nie mogę się złościć na coś, na co nie mam wpływu. To tak jak złościć się na śnieg, że pada, jak miałam ochotę na spacer. Bez sensu.
Skoro ktoś kupił Perłę lub wydropił ją przede mną, przeżyję to jakoś. Będę musiała lepiej pilnować zbierania materiałów, jeśli przełamie moją obronę.
Za bardzo bierzecie grę do siebie i dlatego nieustannie marudzicie :) Wrzućcie na luz, chłopaki ^^
 

DeletedUser4340

Guest
^up
marudzic trzeba aby niebylo wam zbyt latwo-to podstawa nawet jak wszystko jest ok,a "FOE TEAM" czy chce czy nie musi rozwiazywac wszelkie problemy-i te duze i te drobe(bezsensowne).
co do zagladania na 4um to zagladaja glownie gracze obeznani oraz ci ktorzy wiedza czego chca
a taki "ir pall" (czyli ja) nie da wam spokoju i bedzie marudzil,niewazne czy bedzie mial powód, bo taki ma charakter ;]
 

DeletedUser314

Guest
Najfajniejsze jest to, że na forum wypowiadają się tylko Ci, co dostają fragmenty rzadko. Dodatkowo tylko naprawdę niewielka grupa użytkowników FoE w ogóle na to forum zagląda.
Składacie swoje dane tylko spośród tych, którym się chciało tu wejść i pisać, a z reguły piszą tylko Ci, którym coś jest nie na rękę. Jak komuś idzie gra i nie ma problemów, nawet nie fatyguje się, żeby czytać forum.


http://forum.en.forgeofempires.com/showthread.php?8931-Changelog-0-22-Discussion/page24 napisał:
- Motivate guild member - 1904 mot's - 8 bps dropped - rate 0.42%
- Polish guild member - 1617 pol's - 7 bps dropped - rate 0.43%
- Motivate Neighbour - 802 mot's - 6 bps dropped - rate 0.75%
- Polish Neighbour - 413 - 2 bps dropped - rate 0.48%
- Plunder - 1510 - 6 bps dropped - rate 0.4%

- Overall - 6246 - 29 bps dropped - rate 0.46%

Co daje 1/200, również według moich własnych obliczeń popartych podobną ilością danych.
 

DeletedUser4340

Guest
Składacie swoje dane tylko spośród tych, którym się chciało tu wejść i pisać, a z reguły piszą tylko Ci, którym coś jest nie na rękę. Jak komuś idzie gra i nie ma problemów, nawet nie fatyguje się, żeby czytać forum.

no bez jaj. czy ty masz nas za idiotów?
odwiedzilem kilka gildii i dane podane przez unp... zdaja sie potwierdzac to co mowilem i mówie
na poczatku dali wieksza partie obrazków aby zachecic graczy a teraz mamy wieksza szanse na to iz nas piorun trafi gdy bedziemy przechadzac sie w bezchmurny dzien po parku niz znalezienie wszystkicz czesci chocby jednej perly.
i dla jasnosci : marudzic nieprzestane
 

DeletedUser3669

Guest
Najfajniejsze jest to, że na forum wypowiadają się tylko Ci, co dostają fragmenty rzadko. Dodatkowo tylko naprawdę niewielka grupa użytkowników FoE w ogóle na to forum zagląda.
Składacie swoje dane tylko spośród tych, którym się chciało tu wejść i pisać, a z reguły piszą tylko Ci, którym coś jest nie na rękę. Jak komuś idzie gra i nie ma problemów, nawet nie fatyguje się, żeby czytać forum.

Mi sie tez to nie podoba i tez bede marudzil :) @ir pall ma takie samo prawo wypowiadac sie jak Ty i nie wiem na co liczyles/as piszac ta wypowiedz ze ludzie beda wchodzic na forum tylko zeby napisac "dobra robota trzymajcie tak dalej" o problemach trzeba rozmawiac i z czasem je rozwiazywac a nie bez sensownie krytykowac graczy za to ze w ogole stworzyli posta na forum nawiazujacego do palacego problemu wiec pisz wiecej wypowiedzi tego typu a uzytkownikow forum napewno bedzie coraz wiecej .... Pozdrawiam .

- - - Zaktualizowano - - -

Najfajniejsze jest to, że na forum wypowiadają się tylko Ci, co dostają fragmenty rzadko. Dodatkowo tylko naprawdę niewielka grupa użytkowników FoE w ogóle na to forum zagląda.
Składacie swoje dane tylko spośród tych, którym się chciało tu wejść i pisać, a z reguły piszą tylko Ci, którym coś jest nie na rękę. Jak komuś idzie gra i nie ma problemów, nawet nie fatyguje się, żeby czytać forum.

Mi sie tez to nie podoba i tez bede marudzil :) @ir pall ma takie samo prawo wypowiadac sie jak Ty i nie wiem na co liczyles/as piszac ta wypowiedz ze ludzie beda wchodzic na forum tylko zeby napisac "dobra robota trzymajcie tak dalej" o problemach trzeba rozmawiac i z czasem je rozwiazywac a nie bez sensownie krytykowac graczy za to ze w ogole stworzyli posta na forum nawiazujacego do palacego problemu wiec pisz wiecej wypowiedzi tego typu a uzytkownikow forum napewno bedzie coraz wiecej .... Pozdrawiam .
 

DeletedUser

Guest
na poczatku dali wieksza partie obrazków aby zachecic graczy.

na zachętę był element Perły od Frozy'ego.... pozostałe elementy już idą wg losowania.

i dla jasnosci : marudzic nieprzestane
więcej samokontroli, której brak u Ciebie widać choćby w loterii Apollina - ile razy masz zamiar głosować w jednej loterii? (odpowiadać nie musisz)

Mi sie tez to nie podoba i tez bede marudzil
jak każdy zacznie marudzić, to ten temat będzie o marudzeniu a nie o Perłach.
jak ktoś czuje taką potrzebę 'wyżalania się', to cóż... na forum raczej nie ma co szukać wsparcia psychicznego. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1724

Guest
Musze tu wkroczyć :D Ja już tyle się nasłuchałem, napisałem, naczytałem o tych Perłach, że wiedzę o nich mam większą niż o samym regulaminie gry czy forum ....

Proszę mi się odturlikać od ashantess i nie wyładowywać swoich fochów na Niej, bo chyba zapomnieliście, kto tą zmianę wprowadził i kto jest za to odpowiedzialny. Szukanie winnego i wytykanie czyjegoś postu na forum w tym temacie chyba nie jest na miejscu, tym bardziej jak widzimy, iż ta losowość jest tak dziwnie skonstruowana, że połapać się w tym w żaden sposób nie można ....

Pogadajmy w spokoju, bez napiniania się, bowiem pismo do IG już poleciało i pozostaje nam tylko czekać na "lepsze jutro", lecz to nie zależy od nikogo z osób wypowiadających się na tym forum w sposób, który Wam nie jest na rękę.

I powtarzam jeszcze raz, byście wystopowali z obrzucaniem ashantess "błotem" bo w końcu Bryfft się wkurzy i zamknie ten temat .


Ps. Jeżeli chcecie być bardziej widoczni to proszę wstawić sobie w sygnę to co ja mam wpisane i tyle :D

[_QUOTE=Perły Architektury] MÓWIMY "NIE" DLA WYZYSKU ZE STRONY InnoGames !!!!!!!!!!
[/QUOTE_]
TWÓJ NICK napisał:
InnoGames nas okrada !!!! Podstępnie wyłudzają od Nas pieniądze pod pozorem uatrakcyjnienia gry !!! [/QUOTE_]

_ - wykasować te "podłogi" by cytaty zadziałały w podpisie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
I powtarzam jeszcze raz, byście wystopowali z obrzucaniem ashantess "błotem" bo w końcu Bryfft się wkurzy i zamknie ten temat ...

nie jestem bez winy, ale popieram ten apel w 100%. wyżalanie , grymaszenie czy obrażanie nie ma nic wspólnego z dyskusją. a jeśli ktoś ma za dużo złych ładunków emocjonalnych, to niech... zatemperuje ołówki i kredki do szkoły :D
 

DeletedUser3220

Guest
Dziękuję za wsparcie. W każdym razie zdania co do marudów nie zmienię, bo nie widzę powodu :)
Weźcie pod uwagę ilu graczy spośród wszystkich grających wypowiada się na forum. Dziwnym zbiegiem okoliczności w temacie o Perłach zawsze pojawiają się te same osoby.
Co mam wam napisać? Niektórzy powinni naprawdę wrzucić na luz, bo to już zaczyna się robić dziwne, żeby nie użyć słowa "śmieszne".

Mi sie tez to nie podoba i tez bede marudzil :) @ir pall ma takie samo prawo wypowiadac sie jak Ty i nie wiem na co liczyles/as piszac ta wypowiedz ze ludzie beda wchodzic na forum tylko zeby napisac "dobra robota trzymajcie tak dalej" o problemach trzeba rozmawiac i z czasem je rozwiazywac a nie bez sensownie krytykowac graczy za to ze w ogole stworzyli posta na forum nawiazujacego do palacego problemu wiec pisz wiecej wypowiedzi tego typu a uzytkownikow forum napewno bedzie coraz wiecej .... Pozdrawiam .

Krytykować? To znaczy, że nie zrozumiałeś ani słowa.
Jak mam inaczej wam wytłumaczyć, że to wszystko jest losowe?
To nie znaczy, że uważam sposób w jaki teraz zdobywa się Perły za taki, jakiego bym oczekiwała. Ale czy ja mogę z tym coś zrobić? Nie.
Prośba o rozważenie zmian została już zgłoszona przez Bryffta, więc pozostaje jedynie czekać na odpowiedź.
Wiem, że macie ochotę winić Team za wszystko, tylko że takie podejście niczego nie zmieni.
Zauważcie, że wypowiadam się w tym temacie, bo próbuję was trochę uspokoić. Jednak Ci, którzy chcą rozumieć moje słowa po swojemu, zawsze znajdą fragment i użyją go bez powiązania z resztą mojej wypowiedzi.
Nie jestem zadowolona z moich fragmentów. Co z tego, że mam ich tyle, skoro do Pereł dalej mi, niż większości z was?
Prosiłabym jedynie o czytanie ze zrozumieniem. Nie bronię tu nikogo, ani nie oskarżam. Weźcie pod uwagę interesy obu stron.

Przykro mi jedynie dlatego, że naprawdę jestem całym sercem za tym, żeby wam się lepiej grało, a dostaję za to burę. Widać, trzeba być nieczułym, żeby wam dogodzić.
 

DeletedUser3246

Guest
Ashantess moderatorzy na forum muszą mieć skórę nosorożca (co najmniej) ;)
Do wszystkich marudzących: "Czekajcie, a będzie Wam dane !!!"
Ja przez 8 dni nie dostałem ani sztuki planu, pomimo plądrowania ok. 60 sąsiadów dziennie i supportowania 60 graczy w gildii.
Już zwątpiłem i miałem się "wyrzygać żółcią" na forum, gdy... TADA !!! wpadły mi wczoraj 4 plany !!!
Nie ma się więc co gorączkować bo "ostatni będą pierwszymi" ;p
Pozdrawiam i więcej luzu życzę :D
 

DeletedUser3669

Guest
Krytykować? To znaczy, że nie zrozumiałeś ani słowa.

a jak niby można inaczej zrozumieć wypowiedz kogoś z teamu kto pisze :
- " Najfajniejsze jest to, że na forum wypowiadają się tylko Ci, co dostają fragmenty rzadko ..."
- " a z reguły piszą tylko Ci, którym coś jest nie na rękę."
wiec jak to wytłumaczysz czy to nie jest krytyka innych za to ze otwarcie co im się nie podoba lub sprawia problem i czy to ja czegoś tu na pewno nie zrozumiałem ???

Wiem, że macie ochotę winić Team za wszystko, tylko że takie podejście niczego nie zmieni.

Polski Team odpowiada zapewne jedynie za tłumaczenie i wgrywanie aktualizacji na naszych serwerach jasne jest to ze wasz wkład w projekt jest opcjonalny podsuwacie pomysły a czy wejdą czy nie zależy od założycieli projektu.

Przykro mi jedynie dlatego, że naprawdę jestem całym sercem za tym, żeby wam się lepiej grało, a dostaję za to burę. Widać, trzeba być nieczułym, żeby wam dogodzić.


Kto na stołku ten pod ostrzałem to chyba tez jest oczywiście osobiście mało mnie interesuje ile jak i czy w ogóle dostajesz elementy pereł :) jedyne co mi się nie podoba w tych wszystkich wypowiedziach to 2 myślniki na początku tej wypowiedzi i to wszystko nic do Ciebie dalej osobiście nie mam .
 

DeletedUser

Guest
proponuję przenieść ten cały temat do off-top'u - niech sobie tam gracze stękają, rzucają klątwy, grymaszą i tupią nóżkami jak małe dziewczynki. a moderatorom radzę tam nie zaglądać - jeśli nie będzie zgłoszenia naruszenia regulaminu forum. oni się w końcu wypłaczą i wykrzyczą i zobaczą, że reszta graczy ma to gdzieś i może zaczną bardziej merytorycznie się wyrażać na forum. bez niepotrzebnych pikantnych słów pod czyimś adresem oraz bez negatywnych ładunków emocjonalnych.

tego sobie i innym życzę. amen :D
 

Fatherland

Książę
Powinieneś dodatkowo wkleić obrazek swojego awatara z forum by lepiej zobrazować istotę treści :D Masz rację Nexter, ale Kira też w niektórych sformułowaniach trafnie zwraca uwagę na niewłaściwe rzeczy.

Perły mają za zadanie uzupełnić okres oczekiwania pomiędzy kolejną epoką, a dla nowych graczy mają urozmaicić im grę i ułatwić wybranie strategii w grze: ekonmicznej, wojskowej, lub mieszanej. Jak do tej pory nie doszukałem się wady w perłach. Są to perły, unikaty, więc muszą być "drogie". Nie trzeba ich kupować za diamenty. Prędzej czy później ktoś w sąsiedztwie będzie miał perłę (lub w gildii) i wtedy będzie można szybciej powalczyć o fragmenty pereł. Ewentualnie można by jak najszybciej wprowadzić zastosowanie dla dublowanych fragmentów lub do tego czasu usunąć możliwość wylosowania powtarzającego się fragmentu, bo to faktycznie jest irytujące gdy nie ma zastosowania dla dubli ... Jak unprexe gdzieś wcześniej zauważył (ciągle mam kłopot z szybkim napisanie Twojego nicka:D ) walka w rankingu w perłach daje możliwość szybszego zdobycia fragmentów, jest ponadto również interesująca i ciekawa, bo może się zdarzyć że w ciągu minuty trzeba zdecydować o sprzedaży kilku budynków w swoim mieście (ja sam skasowałem tak pół miasta, ale dzięki temu mam już 6 fragmentów i trzy powtórzone). Nie ma więc co narzekać na perły bo element gry jest ciekawy - poszerza możliwe na zastosowanie różnej strategii, czyli gra staje się bardziej grywalna (tylko to dublowanie fragmentów planu gdy nie mają one żadnego aktualnie przeznaczenia, nie jest dobre dla rozgrywki -jest irytujące).
 

DeletedUser3220

Guest
a jak niby można inaczej zrozumieć wypowiedz kogoś z teamu kto pisze :
- " Najfajniejsze jest to, że na forum wypowiadają się tylko Ci, co dostają fragmenty rzadko ..."
- " a z reguły piszą tylko Ci, którym coś jest nie na rękę."
wiec jak to wytłumaczysz czy to nie jest krytyka innych za to ze otwarcie co im się nie podoba lub sprawia problem i czy to ja czegoś tu na pewno nie zrozumiałem ???

Widzisz. Ty odbierasz jako krytykę coś, co dla mnie było stwierdzeniem faktu.
Przecież wiem, że forum jest głównie dla tych, którzy mają z czymś problem i szukają pomocy. Ale bazowanie w statystykach tylko na tym, co piszą ludzie z forum jest trochę niewłaściwe :)
Ja naprawdę nie krytykuję waszego zachowania, rozumiem je. Aczkolwiek marudzeniem nie zwiększycie sobie dropa. Dlatego prosiłam o wrzucenie na luz. :)
Pamiętajcie, to jest tylko gra. Jedni mają więcej szczęścia, inni mniej. Rzeczywiście trochę szkoda, że w zdobywaniu Pereł nic do rzeczy nie mają umiejętności, ani aktualny rozwój. Ale z drugiej strony, co wtedy z tymi, którzy niedawno zaczęli grę?
Nie da się tego wypośrodkować.
Jedyne co nam teraz zostaje, to czekać na odpowiedź z "góry" ^^

A co do dublujących się fragmentów. Też byłabym za możliwością wymiany. Zobaczymy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser314

Guest
*ashantess

My w tym temacie sobie narzekamy, bo po to mamy ten temat, żeby sobie narzekać, każdy z nas może się pochwalić ile już kolejnych setek osób zmotywowaliśmy i nic.
Wtedy słyszymy od osób podobnym nam, że mają tak samo czyli nie czujemy się aż tak strasznie źle i możemy sobie wspólnie narzekać.
Tak sam w podobnych do tego tematach, dotyczących nieznajdowania Pereł, czy offtop to nie sadzę ponieważ na ogół rozmawiamy o grze, dokładniej mówiąc wymieniamy swoje aktualne doświadczenia.

A ty na siłę się pchasz i rozjuszasz ogień.
To tak jak byś poszła do kółka ludzi na wózkach, którzy sobie narzekają na swój nieszczęśliwy stan i zaczęła im gadać że inni maja lepiej, że koloryzujemy ze nam tak źle itp.
Dlatego to normalne że jest kłótnia, w pewnym sensie przez Twoją prowokacje.

Bardzo cenie Twoje posty w większości tematów, ale tutaj powinnaś wsiąść przykład od Bryffta czy innych moderatorów i dać nam w spokoju ponarzekać sobie :)
Chyba po prostu chcesz za dobrze ale wychodzi źle :(
 

DeletedUser3220

Guest
*ashantess

My w tym temacie sobie narzekamy, bo po to mamy ten temat, żeby sobie narzekać, każdy z nas może się pochwalić ile już kolejnych setek osób zmotywowaliśmy i nic.
Wtedy słyszymy od osób podobnym nam, że mają tak samo czyli nie czujemy się aż tak strasznie źle i możemy sobie wspólnie narzekać.
Tak sam w podobnych do tego tematach, dotyczących nieznajdowania Pereł, czy offtop to nie sadzę ponieważ na ogół rozmawiamy o grze, dokładniej mówiąc wymieniamy swoje aktualne doświadczenia.

A ty na siłę się pchasz i rozjuszasz ogień.
To tak jak byś poszła do kółka ludzi na wózkach, którzy sobie narzekają na swój nieszczęśliwy stan i zaczęła im gadać że inni maja lepiej, że koloryzujemy ze nam tak źle itp.
Dlatego to normalne że jest kłótnia, w pewnym sensie przez Twoją prowokacje.

Bardzo cenie Twoje posty w większości tematów, ale tutaj powinnaś wsiąść przykład od Bryffta czy innych moderatorów i dać nam w spokoju ponarzekać sobie :)
Chyba po prostu chcesz za dobrze ale wychodzi źle :(

I tak zrobię :)
Skóry nosorożca niestety się nie dorobię, bo za bardzo biorę sobie problemy graczy do serca.
Szkoda, że chcąc dobrze, wychodzi źle. Ale widać taki już mój los^^
 

DeletedUser4340

Guest
dobra ,dobra
mam pytanie odnosnie PA
czy dostajemy za mnie jakies pkt rankingowe czy nie?
 

DeletedUser4340

Guest
nikt nic niewie?
no to troche to dziwne ze team foe nawet niewie ;]
zabawna sytuacja ;]
 

DeletedUser3669

Guest
@unpxre ogolnie pytanie z innej beczki do Ciebie ile juz wydajesz monet na 1 pkt rozwoju ?
 

DeletedUser5150

Guest
unpxre założył w swoim mieście lotto i już się nie martwi o monety ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry