Nie moge znalezc perly

  • Rozpoczynający wątek shuriqn
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam

1 perłę znalazłem po około 50 motywacjach/odrestaurowaniach. 2 po około 100 kolejnych motywacjach/odrestaurowaniach.
I potem pojawił się problem bo zmotywowałem/odrestaurowałem już około 500 budynków i nie znalazłem ani jednej perły. I tu się pojawia moje pytanie czy robię coś źle lub mam źle ustawione. Bo nie chce mi się wierzyć, że mam aż takiego pecha.
 

DeletedUser

Guest
wygląda na to, że masz pecha (i pewnie chodzi CI o elementy Perły a nie o samą Perłę)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4108

Guest
Losowość jest tu niemiłosierna, ja przez dwa dni nic nie wyklikałem z sąsiadów ani z gildii, a raz dostałem dwie w jeden dzień z czego druga wypadła mi po jakiś pięciu motywacjach po pierwszej, więc: "Raz na wozie, raz po wozem."
 

DeletedUser4340

Guest
Witam

1 perłę znalazłem po około 50 motywacjach/odrestaurowaniach. 2 po około 100 kolejnych motywacjach/odrestaurowaniach.
I potem pojawił się problem bo zmotywowałem/odrestaurowałem już około 500 budynków i nie znalazłem ani jednej perły. I tu się pojawia moje pytanie czy robię coś źle lub mam źle ustawione. Bo nie chce mi się wierzyć, że mam aż takiego pecha.

nienarzekaj,ja juz mam na koncie ponad 820 klikniec i **** blada
 

DeletedUser

Guest
dla mnie to jakieś dziwne jest niby mieliśmy dostawać w ustalony sposób części do perełek a ty jak kolega powiedział ***** blada.
Od momentu wprowadzenia perełek nie dostałem ani jednej części a sabotaży motywowań zaliczyłem ponad 1000 czyli powinienem przynajmniej z 5 trafić no nic widać, iż twórcy mają nas w głebokim poważaniu niestety. Nie będę wydawał 1800 dimentów za 90 zł na jedną perełkę !! ale jak widać u kolegi goliat99 można bardzo szybko zebrać i punkty i plany bo ma już 3 perełki już :) Ciekawe
 

DeletedUser314

Guest
dla mnie to jakieś dziwne jest niby mieliśmy dostawać w ustalony sposób części do perełek a ty jak kolega powiedział ***** blada.
Od momentu wprowadzenia perełek nie dostałem ani jednej części a sabotaży motywowań zaliczyłem ponad 1000 czyli powinienem przynajmniej z 5 trafić no nic widać, iż twórcy mają nas w głebokim poważaniu niestety. Nie będę wydawał 1800 dimentów za 90 zł na jedną perełkę !! ale jak widać u kolegi goliat99 można bardzo szybko zebrać i punkty i plany bo ma już 3 perełki już :) Ciekawe

jak ma już 3, o za diamenty, albo ma szczęście porównywalne z wygraniem w totka ;D

Jak ani żadnej to chyba masz nawet większe pecha ode mnie :<
 

DeletedUser

Guest
Witam

1 perłę znalazłem po około 50 motywacjach/odrestaurowaniach. 2 po około 100 kolejnych motywacjach/odrestaurowaniach.
I potem pojawił się problem bo zmotywowałem/odrestaurowałem już około 500 budynków i nie znalazłem ani jednej perły. I tu się pojawia moje pytanie czy robię coś źle lub mam źle ustawione. Bo nie chce mi się wierzyć, że mam aż takiego pecha.

I ty się martwisz,że masz AŻ dwie perły? Ja mam tylko pięć planów,a ty zbudowane dwie.
 

DeletedUser

Guest
pierwszy dzień 3 później do dziś 0/2000, super
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3014

Guest
dla mnie to jakieś dziwne jest niby mieliśmy dostawać w ustalony sposób części do perełek
(...)
sabotaży motywowań zaliczyłem ponad 1000 czyli powinienem przynajmniej z 5 trafić

Nic nie mieliśmy w żaden ustalony sposób... To były tylko teoretyczne wyliczenia statystyczne. Teoretyczne. W praktyce w jednostkowych przypadkach wychodzi zawsze inaczej - statystyka jest prawdziwa tylko dla dużych grup (jak w cyklu Asimova o Fundacji :))
Ja nic nie miałem od piątku, a dziś 2 fragmenty w ciągu 3 supportów...
Co nie zmienia faktu, że z samego supportowania (przy tym założeniu o 1 planie średnio na 200 supportów/plądrowań i biorąc pod uwagę że fragmenty się powtarzają) dostanie się plany swojej wybranej Perły tak gdzieś po roku-dwóch...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4340

Guest
juz ponad 1,5k klikniec i nadal niemam zadnego znalezionego elementu(na poczatku 1 z pierwszego klikniecia)
jedynie te zdobyte z pomocy innym przy budowaniu i jeden jako nagroda z zadania
z motywacji/grabienia 0 ;/
 

DeletedUser3220

Guest
A ja mam tylko z motywacji i grabienia plany:
2 - Posąg Zeusa
2 - Koloseum (w tym jeden zdublowany)
1 - Drezdeński Kościół Mariacki
1 - Hagia Sophia
1 - Bazylika św. Marka
1 - Latarnia z Faros
1 - Notre Dame

I będziemy zbierać dalej :p
 

DeletedUser4340

Guest
taka moja rola,chociaz jeden powinien tu negowac wasze dzialania bo inaczej bylo by za slodko
ale trzeba przyznac iz nie tylko ja mam taki problem (obrazki wogole niewypadaja)
 

DeletedUser3220

Guest
Ja nie mam żadnego klucza, ani zasady w supporcie czy grabieży. Szczerze powiedziawszy nie zwracam uwagi, z jakiej epoki jest budynek. Jeśli supportuję w Gildii to tak, by jak najbardziej pomóc. Jeśli grabię to tak, by jak najwięcej zyskać.
Nie robię tak, że zawsze klikam w ten sam budynek, czy skupiam się tylko na 1-2 epokach, bo wychodzę z założenia, że im ktoś się bardziej stara, tym gorzej :D
 

DeletedUser629

Guest
Tylko Ty jeden tu wszystkich dołujesz.
Skoro mi wypadają, to każdemu mogą.

Nie uważam, że ir pall jest tu jedynym który ma pecha. Ja co prawda mam dwa plany ale jeden z jakiegoś zadania a drugi dostałam tak na wstępie, chyba żeby mnie zachęcić.. Od tamtej pory cisza choć staram się motywować codziennie i wszystkich. Zastanawiam się na ile ma wpływ to, że nie grabię. To jednak pomijam, bo tego i tak nie zmienię. Patrząc jednak na obecne statystyki to zastanawiam się, czy kiedykolwiek zdobędę perłę:( niby każdy ma takie same szanse ale nawet w matematyce mówi się o przyciąganiu liczb. Rozpiska zdobytych planów przez ashantess skłania mnie do sformułowania trzech następujących myśli:
1. że zasada przyciągania liczb przekłada się także na zdobywanie planów tutaj
2. że rok na zdobycie perły to całkiem optymistyczny wariant
3. że ir pall ma rację: osiągnięcia ashantess dołują:(
 

DeletedUser3220

Guest
Nie uważam, że ir pall jest tu jedynym który ma pecha. [...]
3. że ir pall ma rację: osiągnięcia ashantess dołują:(

Ja nie mówię o jego pechu, tylko o jego marudzeniu :p

A co do tego dołowania, to przestańcie się martwić zdobywaniem tych planów, to same będą wypadać. Mi nie zależy, może dlatego ^^
 

DeletedUser314

Guest
Ja nie mówię o jego pechu, tylko o jego marudzeniu :p

A co do tego dołowania, to przestańcie się martwić zdobywaniem tych planów, to same będą wypadać. Mi nie zależy, może dlatego ^^

Marudzi bo to jest widoczny problem, ja już np przestałem motywować sąsiadów bo zmotywowałem jakoś ich 600 razy i nic z tego nie mam.
Gdybyś poświeciła ponad godzinę na coś, by nic nie otrzymać również byś marudziła.

Czy gdyby atakował Cię ktoś z bonusem do ataku, wojskiem ze słabszych epok, a ty byś mu nie była w stanie nic zrobić, a uzyskanie perły było by dla Ciebie niemożliwe, to zapewne byś inaczej mówiła.
 

DeletedUser4340

Guest
Ja nie mówię o jego pechu, tylko o jego marudzeniu :p

A co do tego dołowania, to przestańcie się martwić zdobywaniem tych planów, to same będą wypadać. Mi nie zależy, może dlatego ^^

po okolo 1200 pozytywnych interakcji nawet z sasiadami olalem motywowanie ich i zaczalem atakowac.
pomimo okolo 1500+ klikniec nadal nic.
na początku napisalem 2 sprawy :
1 . ludzie zwiazani z IG niepowinni brac udzialu w rozgrywce-podtrzymuje
2 . ludzie zwiazani z IG beda dostawali czesciej obrazki niz zwykli gracze -PODTRZYMUJE
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2990

Guest
Nie ma co narzekać bo i tak to nic nie pomoże. Bryff wysłał sugestie do IG i teraz trzeba cierpliwie czekać. Ja na samym początku też rzucałem "panienkami" na lewo i prawo, bo po zdobyciu pierwszych dwóch (jeden od bałwana, drugi po motywowaniu) miałem 800 kliknięć bez ani jednego. Ale nastał następny dzień motywowania i z 145 osób wypadło mi 5 puzzli. Więc trzeba cierpliwie czekać, albo innym pomagać w budowie jak robi unpxre :) Ale kupić diamenty :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry