Narzekalnia

DeletedUser9101

Guest
Irytójom mnie osopy, kture spamujom foróm swojimi wontkami f któych chcom fporowacenia cifacznych smian, kture niczemó nie słurzom.

I te które udają nauczycieli, mając w rubryczce "zainteresowania" plastyka, historia. Tak, to do ciebie for werze. Oba.
 

DeletedUser9456

Guest
Irytuje mnie, że polacy plują jadem jak coś nie wyjdzie.

Czy to LoL czy to WoW, nie ma znaczenia...
 

DeletedUser13284

Guest
Irytuje mnie ze walki w FoE sa nudne (oby we wspolczesnosci to zmienia i bedzie arma tactics).
 

DeletedUser11758

Guest
Irytuje mnie to że firma nie chcą podać ogłoszeniu informacji o zarobkach i nawet pracownik któremu dajesz CV nie odpowie ile płacą. Zapraszają na rozmowę i obiecują że zadzwonią a nie robią tego i można zadać pytanie po co zapraszają na rozmowę?. Bardzo wysokie wymagania a zarobki nie nie wiadomo jakie a jeśli je podają to są bardzo niskie. Wymagają doświadczenia a ta osoba nie jest go wstanie zdobyć. Potrzebują osoby do sprzątania , ochrony , rozdawania ulotek a szukają rencistów , emerytów i niepełnosprawnych i tym sposobem sprawni nie chcą znaleźć pracy.Wysyłanie masowo CV a firmy nie opowiadają. Byłeś na rozmowie a firma nie przyjęła ciebie a nadal szukają pracowników.Urzędy Pracy przychodzisz co kilka miesięcy a wizyta polega na podaniu dowodu a pracownik ogląda go i coś pisze. Podaje teczkę i każe podpisać. Później wyznacza wizytę.PKW nie potrafi podać wyników wyborów samorządowych 2014 a głosów nieważnych jest aż 20 % a lud nic z tym nie robi a protesty są skromne i łagodne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8507

Guest
irytuje mnie mistrz dolnego śląska bo miał o 2pkt. więcej odemnie (w strzelectwie)
 

DeletedUser11758

Guest
Irytuje mnie to że pozbywa się Chrześcijaństwa że świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Kartki świąteczne , kolędy , ozdoby wieszane na mieście , książki o świętach dla dzieci są neutralne religijnie.Pojawiło się to samo co Europie Zachodniej i tam nie używa się nazwy święta Bożego Narodzenia np Reklama Niemieckiego Lidla. Tej reklamie nie pada nazwa Boże Narodzenie tylko te dni.Jak można pozbywać się elementów Chrześcijańskich ?. Czarni mogą nosić koszuli Czarna Siła i istnieje napój energetyczny Czarna Siła. Osoby które noszą koszulkę z napisem Czarna Siła nie są nazywane nazistami tak jak osoby które noszą koszulkę z napisem Biała Siła. Te osoby przeciwieństwie do Białych mogą nie popierać mieszania się ras i jeśli pobiją Białego za to że spotyka się z Murzynkom dostaną mniejszą karę a Biały dostanie większą karę za to samo. Dostanie wyrok też za rasizm. Obydwa czyny są takie same.Irytuje mnie gra Simsy które są symulatorem życia a nie ma elementów religijnych. Nie można wybrać kariery kapłana. Sims nie ma potrzeb religijnych a można kupić różne rzeczy a nie można kupić rzeczy religijnych potrzebnych danej religii które pozwalają organizować święta lub modlić się.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13088

Guest
1. Irytuje mnie nowa epoka i te japońskie badziewie. (Chiny rules!!! I wiem, że właśnie kogoś irytuję, ale nie trawię Dżapończyków, którzy wszystko co najlepsze odgapili od Chińczyków, a potem mieli się za lepszych od nich!!!!!!!WRRRRRRR...)
2. Wkurzają mnie osoby, które obgadują innych. I to wkurzają tak, że natychmiast sama je obgaduję, tak jak tu teraz.
3. Nieludzko denerwuje mnie gdy ktoś mówi mi co mam robić!!! Zwłaszcza gdy chodzi o jakieś drobiazgi, no po prostu...:mad:
 

DeletedUser8507

Guest
WKURZA mnie to że ludzie mają się za coś ,,wyższego" od zwierząt, np. zwierzęta do eksperymentów a tylko 10% odnosi sukces, hodowla kur w chowie klatkowym (3-pierwsza liczba kodu) nie kupujcie tych jajek. Człowiek też zwierze, a myśle że co? Że jest lepszy? Kpina.
 

DeletedUser11758

Guest
Irytuje mnie Owsiak i jego Orkiestra bo wykorzystuje ją do zarabiania pieniędzy. Media nie promują innych organizacji charytatywnych a jego organizacja ma pełną promocję . Nie zadają mu nie wygodnych pytań . TV Republika zapytała dlaczego sąd na jego polecenie utajnił proces który wytoczył blogerowi który stworzył stronę kontrowersję.net i zapytał dlaczego nie podaje dokładnie ile wydał pieniędzy i nie ma tych informacji i chciał by rozliczył się z pieniędzy które zebrał w 2011 roku bo zebrał 59 milionów a według faktur wydał 49 i gdzie 10 milionów ?. . Odpowiedział im pomijając wulgaryzmy że zadają trudne pytania i wezwał do ich przeganiania bo są mediami nienawiści . Ochroniarz wyłączył im kable i znieważał ich . Zawsze popiera każdą władze i znieważa ich wrogów np Macierewicza bo jest wrogiem Putina i Tuska . Odkrywa i pokazuje fakty co się stało w Smoleńsku i ważniejsze jest odkrycie co się stało w Smoleńsku niż nauka dzieci pomocy i media mogą pokazać to później bo są ważniejsze rzeczy . . Przystanek dla młodzieży jest zwykła pijacką imprezą . Jedynie Telewizja Trwam pokazuje że jest to impreza pijacka i na tej imprezie zawsze zapraszają ludzi którzy wielbią system . Kreują bezpieczny dla władzy bunt . Zawsze maja za to proces i karę . Przychodzą z kamerą i pokazują co widzą . Ludzie sami rozmawiają z nimi i nie dają żadnych komentarzy . Każdym sam może wyrobić sobie zdanie . Dla każdego po zobaczeniu ich materiałów jest oczywiste że jest to pijacka impreza która ma charakter ateistyczny np zniszczyli wystawę antyaborcyjną i zrobili to jego ludzie .Zgodnie z prawem oskarżony lub osoba która oskarżyła tą osobę może złożyć wniosek o utajnieniem procesu lub zakaz pokazywania wizerunku a sąd może przyjąć wniosek lub nie . Dlaczego złożył wniosek o utajnienie procesu ?. Jeśli nie ma nic do ukrycia ?. Pieniądze które dają ludzie trafiają do jego żony i jego . Twierdzi że nie zarabia na tym . Część pieniędzy trafia na Przystanek który ma charakter ateistyczny i pokazali to niszcząc wystawę antyaborcyjną i zrobili to ludzie Owsiaka i żadnego procesu nie ma za to a media nie pokazały tego . Przystanek Jezus jest cenzurowany przez Owsiaka bo jest przesuwany i ukrywany .
Owsiak walczy z TV Republika
https://www.youtube.com/watch?v=u47k8CSdtFQ
Owsiak Wyrzuca TV Republika Za Niewygodne Pytania 16 10 2011
https://www.youtube.com/watch?v=hbCKwgMnQCc
2013 01 07 OWSIAK
https://www.youtube.com/watch?v=S1tDRkrg9-M
Ukrywa pieniądze bo posiada wspaniały majątek. . Najpierw wydał oświadczenie, w którym napisał, że jego mieszkaniu „daleko do luksusowego apartamentu”. Nie chcąc być jednak gołosłownym, postanowił je pokazać i zaprosił do siebie ekipę z kamerą. Jak mieszka szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, któremu wielu zarzuca życie w zbytku i luksusie?. Myślę, że to są standardy normalnych polskich mieszkań.Mieszka nie strzeżonym osiedlu . Jerzy Owsiak mieszka w trzypokojowym apartamencie (115 mkw.) na strzeżonym osiedlu „Wzgórze Słowików” na warszawskim Ursynowie. Apartament, warty – jak wycenił prawicowy portal niezależna.pl – około miliona złotych,W łazience Owsiak ma ręcznik wart ok 1,6 tys zł oraz wannę za ok. 4 tys. zł

Owsiak w kuchni ma: piekarnik (wart 2,5 tys. zł - 7 tys. zł), robot kuchenny (ok 2,7 tys. zł), kuchenkę mikrofalową (2,5 tys. zł), okap (ok.9 tys. zł), kuchenkę (ok. 6 tys. zł), chlebak (300 zł) stylu retro .
 

DeletedUser4257

Guest
Nieziemsko IRYTUJE mnie to, że nie ma FoE na androida!
 

DeletedUser8507

Guest
IRYTUJE mnie ,,równouprawnienie" gdyż kobiety chcą te lepsze prawa np do głosowania, większe zarobki itp. ale jak coś jest słabe np. obowiązkowe pójście do wojska w czasie wojny na front to tylko mężczyźni a ,,duma" tych feministek wtedy ucieka.
Oraz irytują mnie krótkie wakacje.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
IRYTUJE mnie ,,równouprawnienie" gdyż kobiety chcą te lepsze prawa np do głosowania, większe zarobki itp. ale jak coś jest słabe np. obowiązkowe pójście do wojska w czasie wojny na front to tylko mężczyźni a ,,duma" tych feministek wtedy ucieka.
Oraz irytują mnie krótkie wakacje.

Mało chłopie czytasz. Jakbyś zobaczył ile jest kobiet chętnych do wojska to byś się zdziwił ;)
 

DeletedUser

Guest
Chodzi mi o to że mężczyzna jest zmuszany przez państwo, a kobieta z własnej woli

Problem właśnie jest ze zmuszaniem.
Nikt nie powinien być zmuszany przez państwo do walki.
Jeśli ktoś w razie ataku na Polskę nie chciałby walczyć, czy wogóle wyjechał, to jego prawo i nie ma w tym nic złego.

Wolny człowiek, bo w przypadku niewolnika zależy od woli właściciela.
 

DeletedUser

Guest
Ktoś cię zmusza do wojska? Bo o ile wiem, to jest teraz wojsko zawodowe.


Całe szczęście (jeszcze) nie.

Ale kiedyś tak było, a i są stworzenia, które się przywrócenia poboru domagają.

Natomiast w razie wojny, obawiam się, zostanie przywrócony (zachowana została rejestracja, a struktura wojska jest taka, że kadra oficerska jest bardzo duża jeden generał na 1000 żołnierzy.
W razie wojny mogą nałapać jeszcze dodatkowych 9000.
 
Do góry