Narzekalnia

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Hikari, widziałeś?! W Sosnowcu!! :D

Irytuje mnie, że ricky'ego irytuje moja irytacja na wszystko, co tutaj napiszę! :haha:

@patka, irytuje mnie brak oświetlenia na drodze do Tychów (tam gdzie ten wspaniały kierowca tira uratował mi życie, pamiętasz?)
 

DeletedUser8381

Guest
pamiętać to raczej nie bo mnie tam nie było, ale wiem gdzie
 

DeletedUser12029

Guest
Irytuje mnie nieustanne narzekanie. Irytuje mnie tłok w autobusie. A najbardziej irytują mnie przebudowy Centrum Katowic - wyglądają jak Warszawa po bombardowaniu, albo, co gorsza, jak... jak... jak Sosnowiec...

To nie jesteś sam w swojej irytacji.
 

DeletedUser4259

Guest
dzisiaj nic mnie nie irytuje, bo mam wszystko w... w... gdzieś! :haha:
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Irytuje mnie , że znowu zostawiłam sobie sporo rzeczy do roboty na tę godzinę, ale przecież wcześniej byłam taka zajęta:D chyba też miałam wszystko gdzieś. Najważniejsze, że humor dopisuje!
 

DeletedUser8110

Guest
Irytuje mnie, że gdy w końcu mam tydzień wolnego, jestem chora i muszę go przeleżeć w łóżku ;)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Siorprjas, przynajmniej masz tydzień wolnego, a w chorobie to filmu możesz pooglądać, poczytać, odpoczywać :D


Irytuje mnie Polska pogoda i jej humorki...
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Irytuje mnie (a jednocześnie niesamowicie smuci), że dzisiaj jakimś cudem (choć to nie cud, ani nic cudownego) zgubiłam mojego maleńkiego, ale wspaniałego i idealnego R2-D2, który towarzyszył mi wszędzie... w domu, podczas sprzątania, czytania, leżenia, oglądania filmów, grania, w pracy (siedział zawsze na laptopie i pomagał w awariach), w sklepie, w lesie... wszędzie... Irytuje mnie, że nie każdy to rozumie! Ale też nie każdy zżył się ze swoim droidem tak jak ja z moim. Smutno mi i samotno, a on gdzieś leży i marznie... No i jestem poirytowana wizją dni bez R2-D2;/
 

DeletedUser4259

Guest
nie płacz, bo nas zirytujesz

kupimy Ci nowego

Free-Shipping-FUNKO-Star-Wars-R2D2-font-b-Bobble-b-font-font-b-Head-b-font.jpg
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Oczywiście cudny, ale irytuje mnie, że nie mam teraz żadnego (prócz nadrukowanego na bluzie), a grono pozostałych postaci cieszy mniej bez arturka... Idę w odosobnieniu się "wysmucić", żeby Was nie zirytować.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Irytują mnie, i to jak, komentarze niczym nie poparte, ani swoją opinią, ani dowodami, które są po to, aby być :(
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Irytuje mnie, że nie znalazł się mój R2-D2 i na pewno z tego powodu częściej spotykają mnie najróżniejsze awarie jakiegokolwiek sprzętu, czy to w domu, czy w pracy...;/ Muszę sobie go wreszcie wytatuować
 

DeletedUser3876

Guest
Irytują mnie wypowiedzi na Forum pełne żali i pretensji do supportu przez osoby zbanowane. Ich zdaniem to zawsze oni mają rację, a przedstawiając ją między swoimi (czyt. np w gildii) zawsze ukazują support z najgorszej strony, sami udając pokrzywdzonych i niewinnych.

Irytują mnie sytuacje jak Gracz nie rozumie, że członek teamu jest pośrednikiem między Graczem a programistą i nie ma bezpośredniego wpływu na zmianę mechaniki gry.

Irytuje mnie czcionka Comic Sans, używana niekiedy przez Graczy na forum :haha:

Aha i najważniejsze - irytuje mnie że muszę chodzić do pracy...
 

DeletedUser

Guest
irytójemnieortografiainiehlójstfojenzykoweijeszczemnieirytujemojairytacjaapotemirytójemniejaksiemirytójecierzepszynudzamajataklóbiemataknaprawdeirytójemnietorzejaktoczytamtomniegłowaboliniebendziekropki
 

DeletedUser10373

Guest
Irytuje mnie abebe, bo napisał, że nie bend zie kropki i irytuje mnie jeszcze, że chyba muszę nosić okulary, bo ciężko mi przeczytać to co On napisał( i będzie kropka).
 

DeletedUser4428

Guest
Irytuje mnie, że odcinki z gry o tron są co tydzień, a nie krócej.
Irytuje mnie moja polonistka, matematyczka, historyczka... każdy nauczyciel.
Irytują mnie chiterzy, oszuści, niesprawiedliwość.
Irytuje mnie ten beznadziejny internet.
Irytuje mnie, że ciągle muszę pisać"Irytuje mnie".
Irytuje mnie życie.
 

DeletedUser

Guest
Irytuje mnie,to że support zablokował mojego kolegę z podwórka gracza kubakuba123.
Irytują mnie,niektóre zamiany w FOE.
Irytuje mnie,niesprawiedliwość,pazerność,pijaństwo i lenistwo!
 

DeletedUser12715

Guest
A ja nieco zmienię konwencję. Nie będzie najpierw irytacji :)
Madame, przestań płakać po droidzie, żywi są znacznie fajniejsi... i czasem potrafią coś naprawić :). To tak ad vocem, jak brakuje Ci towarzysza to się polecam :):):)
A teraz to w ogóle irytuje mnie już wszystko!!! A szczególnie to, że temat "zszedł na psy" i służy zupełnie do czego innego niż miał służyć :) (przypominam, że mieliśmy psioczyć na grę... od samego początku)... ale i tak jest fajnie;):haha::p

PS
I wpienia mnie, że ta gra kradnie mi tyle cennego czasu z mego "krótkiego" życia :mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Irytuje mnie Wernerze, że bagatelizujesz utratę droida, a mnie się bez niego pracuje ciężej, oraz mniej efektywnie (;

P.S Towarzysza już mam (; towarzystwo też, całkiem liczne :haha: i psa. Ale mimo wszystko brakuje mi droida (;
 
Do góry