Narzekalnia

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Na forum jednej z moich grup militarnych mieliśmy "narzekalnię", czyli miejsce gdzie każdy mógł spokojnie ponarzekać na cokolwiek związanego z grupą, jej działaniem, a właściwie, to można było pisać o wszystkim, co denerwujące. Każdy zaczynał zdanie np od "irytuje mnie, że..." i pisał co mu leżało na sercu (;

Miejmy sobie temat, gdzie można narzekać do woli (w końcu to kategoria Offtopicu^^), bez końca wyliczać wszystkie błędy gry, niedogodności itp. Dla wyrzucenia swoich żali i oczyszczenia duszy :haha:
 

DeletedUser3

Guest
Irytuje mnie, że jest środek nocy, a ja dalej nie śpię i będę jutro niedospany.
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Dlaczego więc nie pójdziesz spać? Jesteś zajęty/masz problemy ze snem?

Irytuje mnie, że robię dokładnie to samo, więc na dodatek ociekam hipokryzją (;
 

DeletedUser14

Guest
Irytuje mnie, że muszę codziennie wstawać o 6 rano...
 

DeletedUser8507

Guest
IRYTUJE MNIE chodzenie do szkoły, spanie (marnotrawstwo z 11h) wstawanie o 5:50 (lepiej wcześniej) poraz drugi chodzenie do szkoły, odrabianie lekcji, BALANS PEREŁ (tylko po 3%!?) wkurzający ludzie (wsumie każdy jest wkurzający więc po prostu LUDZIE) chodzenie spać o 21 (ech... spanie jest do kitu) jak jest ciepło na dworze (lepszy MRÓZ!!! -35 najlepiej!) jedzenie (a o co to komu? Przeklęty organizm) jeszcze to że dziewczyny wygrywają w offtopic w pewnym temacie... (ta z 1300 do 700) cheaterzy w CoD, cheaterzy w BF 3 (cheaterów jak mrówków) Ooo! Jeszcze polski sąd (za zabicie 2mln pszczół sąd skazał kobietę na 3miesiące ech... dożywocie jej się należy Dożywocie i tortury), no i sąd za zabójstwa LUDZI skazuje na 25lat a za zwierzat do góra 3 (człowiek jakis lepszy?! Ludzie tez zwierzęta! NO i za każdą zbrodnie do więzienia powinni dawać!) politycy (nie lepsza anarchia!?) i to że ludzie nie nawidzą sąsiadów ze wschodu (czyt. Rosjanie)
 

DeletedUser8381

Guest
mnie irytuje maksymalna ilość pr jest 10 często tracę przez np zaspałam, brak prądu, brak netu, pilne wyjazdy, nie mówiąc o utracie produkcji bo nie zdarzyłam wrócić na czas a na tel gra nie działa haha,

jak już tak idę z narzekaniem to mnie walki dopiero irytują jak się zacina ( i to nie jest wina sprzętu) ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser388

Guest
Irytuje mnie, że moja klasa (chodzę do liceum) ma do mnie pretensje, że nie chcę się integrować z nimi (a niedawno znalazłem już kontrargument na ich narzekanie - byłem na imprezie i były tam też 3 koleżanki z mojej klasy; tylko jedna się przywitała; druga - brak reakcji; trzecia - odpowiedziała "Rozmawiam" ;<). Irytuje mnie jeszcze kot (taki mały, ale drapie prawie wszystko co popadnie - moją kanapę, krzesła w kuchni, moje dłonie) i obecne czasy, w jakich żyję (rząd; leniwa młodzież, która zamiast wychodzić na dwór, siedzi przed komputerami; strach o pracę - wiadomo chyba, o co kaman). Co mnie jeszcze irytuje? Czasami najbliższa rodzina (a to jedna mnie prosi - wymień piasek w kuwecie, a to druga - zrób zakupy, a to trzecia - zajmij się bratem) i nauka (teraz mieliśmy przed feriami aż 5 PRAC KLASOWYCH czy więcej!; uważam, że w związku z tym zaczynają trochę przeginać zasady; przecież mogą max. 3 prace na tydzień, a tymczasem naginają "prawo" i pozwalają sobie na więcej)
 

DeletedUser

Guest
Irytują mnie śmiechy, krzyki i rozmowy w drugim pokoju :p Niech żyje błoga cisza!
 

DeletedUser4259

Guest
irytuje mnie Madame


/czy intryguje? pogubiłem się../
 

DeletedUser4428

Guest
irytuje mnie to, że przez mój zepsuty windows co 10 minut wyskakuje mi okienko, gdzie pisze że jest zepsuty ;<
irytuje mnie też, że mam do d... internet i nie mogę NIC sobie ściągnąć :mad:
 

DeletedUser4259

Guest
irytują mnie ludzie biorący się za pisanie, którzy nie potrafią sklecić poprawnie zdania po polsku
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Irytuje mnie, że jednak irytuję ricky'ego.

Irytuje mnie również, że szanowny laptop mój co chwilę wymaga resetu poprzez "chamskie" wyłączenie go.
 

DeletedUser4259

Guest
irytują mnie ryby, które zamiast pływać chodzą (a nawet nie wychodzą... gdy się je grzecznie prosi)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Irytuje mnie nieustanne narzekanie. Irytuje mnie tłok w autobusie. A najbardziej irytują mnie przebudowy Centrum Katowic - wyglądają jak Warszawa po bombardowaniu, albo, co gorsza, jak... jak... jak Sosnowiec...
 

DeletedUser8110

Guest
Irytują mnie gołębie skrobiące pazurkami w parapet o 5 rano...
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Irytuje mnie , że moja ryba nie wyszła, bo leży (jak to ryba na talerzu). Irytuje mnie , że tak bardzo chcę postawić jedną perełkę, ale po niezliczonych wymianach wciąż nie mogę trafić ostatniego planu. Irytuje mnie , że cokolwiek mnie irytuje.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Irytuje mnie nieustanne narzekanie. Irytuje mnie tłok w autobusie. A najbardziej irytują mnie przebudowy Centrum Katowic - wyglądają jak Warszawa po bombardowaniu, albo, co gorsza, jak... jak... jak Sosnowiec...

Muszę się z tobą zgodzić. Irytują mnie przebudowy Katowic i Chorzowa, a w szczególności torów w tych miastach.
 

DeletedUser8381

Guest
tez mnie to irytuje i staram się omijać te miasta a do tego irytuje mnie wieczne rematy na drodze z Katowic do Bielska a zwłaszcza odcinek w Tychach
 

DeletedUser4259

Guest
[...] wyglądają jak Warszawa po bombardowaniu, albo, co gorsza, jak... jak... jak Sosnowiec...

a mnie irytuje, że mój brat znalazł se pannę z kieleckiego i zamieszkał z nią daaleko ode mnie, czyli w... Sosnowcu :haha:

irytuje mnie też irytacja innych na plany do Pereł <3 :D
 
Do góry