Mini wyzwania - dyskusja

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Na chwilę wątek zszedł na boczne tory (przypomnę, dotyczy on miniwyzwań) na FoE Helper, ale to nie znaczy, że ma zboczyć na niego permanentnie, proszę o powrót do tematu.
 

Yasioo77

Szlachcic
Wracając z bocznych torów to generalnie nie ma się do czego przyczepić a wręcz przeciwnie; nagroda główna, którą zbiera się na WG przez 4 tygodnie teraz dostępna w sumie w 1 dzień. Tylko trzeba rozsądnie gospodarować przyśpieszajkami produkcji między eventem a tymi mini wyzwaniami. No chyba, że ktoś ma nagromadzone duże ilości.
 

Trelios

Szlachcic zagrodowy
Miałem taki cykl, ale nagrody nie są aż tak atrakcyjne, czas za krótki, a wśród zadań jest wg mnie za dużo wrzutek towarów do skarbca gildii szczególnie gdy towary są konieczne do każdego kolejnego poziomu pereł z najnowszej epoki.
 

DonBeker

Baron
Tylko, że postawienie trzech wymagało zestackowania jednej i postawienie jej z opóźnieniem. Druga opcja, to zrobienie wypraw wcześniej niż jak się stawiało poprzednią za V WG...wtedy na kilka dni można mieć dwie. Trzy po skończeniu wyzwania.
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Jak często bedzie się odbyw;)ał event?
Jak widać... często, coraz częściej
;)
A tak poważnie, to odkopałem ten wątek, bo wydaje mi się, że to dobre miejsce do... odgadywania tego "czegoś", tym bardziej, że nowego, wątku nie ma.
No cóż, moim zdaniem *d...nie urywa, bo pomału ulepszeniami silver i gold, nie mam co ulepszać, no chyba, że sklep handlarza. Niestety ten Rywal jest poprostu mało atrakcyjny, nudny i... fragmentaryczny ;)
Chociaż muszę być przyznać, że z nudów, to i Rywal słodki i aktualnie jestem na 27 zadaniu :p

* proszę o wyrozumiałość i ewentualne luźne podejście do tego wyrazu :)
 
Ostatnia edycja:

koordi

Wójt
Mnie martwi, że po raz kolejny rywal różni się od bety, część ludzi czuje się oszukana

Nie wiem po co takie zagrywki.
Zazwyczaj wspieram decyzję IG, ale takie coś mi się mega nie podoba
 

DonBeker

Baron
Mnie martwi, że po raz kolejny rywal różni się od bety, część ludzi czuje się oszukana

Nie wiem po co takie zagrywki.
Zazwyczaj wspieram decyzję IG, ale takie coś mi się mega nie podoba
Jakby nie patrzeć, to beta jest serwerem testowym...istnieje właśnie po to, aby zbierać informacje. A później, jak się "coś nie zgadza" w wynikach, to następują zmiany...nie pierwszy i nie ostatni raz.
 

koordi

Wójt
Jakby nie patrzeć, to beta jest serwerem testowym...istnieje właśnie po to, aby zbierać informacje. A później, jak się "coś nie zgadza" w wynikach, to następują zmiany...nie pierwszy i nie ostatni raz.
Wiadomo, po prostu to irytuje. Nie wiem po co takie testowanie ;)

Mnie się nie podoba, że gracze z dwóch epok nie mogą ukończyć tego wyzwania. Cóż... polityka firmy.

Tak realnie patrząc to nie tylko gracze 2 epok mają problem ale wszyscy co nie mają przyspieszajek. Teoretycznie jak ich nie masz to musisz postawić chyba że 100 kowali żeby w ogóle zrealizować rywala
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Jakby nie patrzeć, to beta jest serwerem testowym...istnieje właśnie po to, aby zbierać informacje. A później, jak się "coś nie zgadza" w wynikach, to następują zmiany...nie pierwszy i nie ostatni raz.
Mam wrażenie, że tam nic nie testują. Tyle sugestii, tyle zgłaszanych błędów, tyle propozycji...
Inaczej. Testują, ale chyba nikt na to nie zwraca uwagi. A szkoda.
No cóż, żółte i czerwone kropeczki, weryfikują kierunek "rozwoju" tej gry.
Ocena na Google Play spadła ponownie do 3,2. Życie ;)
 

Dixaroc

Baron
Generalnie na betę nie ma co patrzeć, jeżeli chodzi o nagrody. Tam jest testowany mechanizm i balans, a nie wydawane nagrody.
 

Marik

Książę
Trzeba uważać tylko na zadania z walką, a poza tym rywal mega łatwy na spokojnie do zrobienia w kilka godzin
 
Tak realnie patrząc to nie tylko gracze 2 epok mają problem ale wszyscy co nie mają przyspieszajek. Teoretycznie jak ich nie masz to musisz postawić chyba że 100 kowali żeby w ogóle zrealizować rywala
Mieć problem z braku przyśpieszaczy a nie móc w ogóle podjąć się wyzwania to jednak różnica. Moim zdaniem takie podejście tylko odstraszy nowych graczy tak jak to robią do tej pory skutecznie najazdy sąsiadów.

Widzę, że nie naprawiono również zawieszania się auto wsparcia podczas trwania Wyzwań. To już trzecie z kolei a problem nadal istnieje. Ktoś tam śpi w Inno!!
 
Do góry