Miedziany zwój - konkursy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2383
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16730

Guest
Czyli pakiety (badań, budynków) można kupować w wersji bez wydawania diamentów?
 

DeletedUser8110

Guest
Byłoby to sprytne ominięcie ustalonych zasad. ;) Świat już wystartował swoją drogą.
 

DeletedUser17201

Guest
Czy Świątynia Reliktów podpada pod nagrodę:
- Wybrany plan Perły Architektury z Twojej lub poprzedniej epoki.
jeśli jest się w brązie? Bo jest bezepokowa, więc w sumie powinna ;)
 

bartekmod

Książę
jak na mój gust pod epokę wcześniej podpada epoka kamienia, więc bezepokowa nie bardzo tu pasuje? :D tylko będąc w kamieniu nie masz wcześniejszej epoki i wtedy tak :p
 

DeletedUser8110

Guest
Dzięki, poprawiłam! :)

Co do Świątyni Reliktów - technologia Architektury oraz Wyprawy dostępne są od Żelaza, więc Świątynie Reliktów również przypiszmy do epok od Żelaza wzwyż. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Pytanie na przyszłość: czy bylibyście zainteresowani braniem udziału w podobnym konkursie jak Karnawałowy tydzień nagród, gdyby był organizowany powiedzmy raz na dwa miesiące?
Czy macie jakieś uwagi odnośnie nagród? Jestem świadoma, że towary i jednostki nie cieszyły się wielkim zainteresowaniem - co byście woleli zobaczyć na liście nagród zamiast nich? ;) Oczywiście tak, aby wciąż było różnorodnie, opcja "więcej Diamentów" to nie to co mam na myśli.
 

DeletedUser2383

Guest
Taki konkursik jest nawet spoko i widać, że nabija Wam widownie na forum.

Nagrody są ok, coś dla starszych i nowszych serwerów, kto co uważa za słuszne i mu potrzebne.
 

DeletedUser16730

Guest
Pytanie na przyszłość: czy bylibyście zainteresowani braniem udziału w podobnym konkursie jak Karnawałowy tydzień nagród, gdyby był organizowany powiedzmy raz na dwa miesiące?

A co mówią na to dane które dostarczają setki tysięcy graczy? ;)
 

DeletedUser16730

Guest
A wracając jeszcze do konkursu "Nowy Świat Houndsmoor".
Wczoraj wrzucałem obrazek na forum przez edytora wizualnego i jest popsuty. Wbija tylko początek kodu
Przypomniałem sobie o konkursie wtedy i sprawdziłem w wątku. Zarówno We-are-theBorg jak i OloSolo poprawnie zrobili wrzucenie obrazka tylko Wasz błąd spowodował, że się nie pokazały. A dlaczego nie mogli tego zobaczyć i poprawić wszyscy wiemy.
Nie mam słów na to co się tutaj dzieje...
 

DeletedUser8110

Guest
Obaj Gracze, o których wspomniałeś podali linki, które nie prowadziły bezpośrednio do obrazka.
Możesz jednak dokładnie wyjaśnić na przykładzie w jaki sposób wkleja Ci "początek kodu"? Wszystkie obrazki w ogłoszeniach są z linków, stąd moje zastanowienie jak dokładnie działa wspomniany problem.
 

DeletedUser16730

Guest
Nie prowadziły bo jest błąd, wyświetla u nich dokładnie to co ten błąd powoduje.
wklejenie linku
bbad53631eec1.jpg

po poleceniu wstaw
35144bc256cb0.jpg

po włączeniu podglądu
cabf2733f1b8e.jpg


6db003fe9a80d.jpg.html
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
To co wklejasz, to jest strona html (można poznać po rozszerzeniu na końcu .html), nie zaś obrazek.
Aby wkleić obrazek musisz kliknąć prawym na ów obrazek i dać otwórz grafikę w nowej karcie (na chrome), i wtedy dopiero masz bezpośredni link do obrazka (można poznać po rozszerzeniu .jpg).

Tu wstawiony prawidłowy link ( https://zapodaj.net/images/6db003fe9a80d.jpg )
6db003fe9a80d.jpg

Tu wstawiony nieprawidłowy link ( https://zapodaj.net/6db003fe9a80d.jpg.html )
6db003fe9a80d.jpg.html
 

DeletedUser16730

Guest
Jo, masz rację. Zawsze wklejam obrazki wpisując ręcznie kod i wklejając adres obrazka. Tutaj wyskoczyło okienko i polecenie "URL obrazka".
Przyznaję, że błędu nie ma, ale ludzie nie wiedzą wszystkiego i w tym momencie nie mogli tego sprawdzić bo nie było edycji postu. mam dalej wrażenie, że nie są temu winni.
 
Do góry