Miał być zakaz atakowania graczy z niższych epok i co? I nic :(

  • Rozpoczynający wątek Alya
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7630

Guest
Jak tak komuś przeszkadzają ataki innych graczy to niech gra sobie w Anno Online, tam może się skupić tylko na ekonomii i mieć "spokój". A stawianie budynków z jednej epoki to głupota, ktoś jest na początku postępowej, chce dostawić domki 24h ale zonk - nie może bo w postępowej jeszcze ich nie odkrył, a z przemysłowej już wyszedł. Jak komuś chatka z brązu obok wieżowca z postępowej burzy klimat, to niech tak nie stawia.
 

DeletedUser

Guest
Swoją drogą, to dziwne, że jesteś w kolonialnej i masz wieże z wczesnego, możesz zjechać wszystko na automacie z minimalnymi stratami, jeżeli dobrze dobierzesz wojsko ;)

A co w tym dziwnego? :o

- - - Zaktualizowano - - -

Troszkę sam tytuł tematu jest mylący, ponieważ nikt nigdy nie mówił, że będzie zakaz atakowania słabszych graczy :> Gdyby można było atakować jedynie graczy ze swojej bądź wyższej epoki to byście płakali, że nie ma z kim sie bić :p

Mówił. Założyłam kiedyś w pomysłach temat, żeby można było się atakować tylko w ramach jednej epoki i ktoś mi odpisał, że po zmianie sąsiedztw tak będzie. potraktowałam to poważnie.

- - - Zaktualizowano - - -

Już to sobie wyobrażam w telewizji mówią :
-Amerykanie przeprowadzili zwiad samolotami rozpoznawczymi na terenie egipskich protestów,na miejscu stawili się dzielni włócznicy z epoki brązu :)

O to to właśnie. Stąd między innymi mój wcześniejszy temat, żeby mozna było atakować się tylko w ramach jednej epoki.
 

DeletedUser3876

Guest
Mówił. Założyłam kiedyś w pomysłach temat, żeby można było się atakować tylko w ramach jednej epoki i ktoś mi odpisał, że po zmianie sąsiedztw tak będzie. potraktowałam to poważnie.
Wprowadzasz w błąd. Była informacja że różnica epok nie będzie przekraczała dwóch epok wstecz.
 

DeletedUser1152

Guest
Jak tak komuś przeszkadzają ataki innych graczy to niech gra sobie w Anno Online, tam może się skupić tylko na ekonomii i mieć "spokój". A stawianie budynków z jednej epoki to głupota, ktoś jest na początku postępowej, chce dostawić domki 24h ale zonk - nie może bo w postępowej jeszcze ich nie odkrył, a z przemysłowej już wyszedł. Jak komuś chatka z brązu obok wieżowca z postępowej burzy klimat, to niech tak nie stawia.

No i tu jest kolejny błąd gry według mnie bo Czemu jest coś takiego że potrzebujesz stawiać budynki z poprzedniej epoki. w rzeczywistości to było by chore. Zarobki powinny być przyznane automatycznie co jakiś powtarzalny krótki czas. Jeśli ktoś byłby długo off-line wtedy by spadały. A proporcjonalnie do jakości i nowości domku zwiększane a nie że ten domek płaci na co 4 godz a ten co 8 [...] to jest moja opinia n ten temat. Jeśli komuś to nie przeszkadza to niech nie spamuje i przy okazji nie denerwuje pozdr
 

DeletedUser8110

Guest
Mówił. Założyłam kiedyś w pomysłach temat, żeby można było się atakować tylko w ramach jednej epoki i ktoś mi odpisał, że po zmianie sąsiedztw tak będzie. potraktowałam to poważnie.

Odnalazłam Twój temat i nic takiego nie było mówione. Mówiono jedynie, że po zmianie "Od 4 sierpnia łączenie będzie działało w następujący sposób: zamiast próbować łączyć ze sobą dwa pasujące do siebie sąsiedztwa w jedno (co prowadziło do powstawania małych i wciąż malejących sąsiedztw czekających przez długi czas na połączenie), sąsiedztwa będą rozdzielane na mniejsze części. Owe "cząstki" zostaną następnie połączone z cząstkami pochodzącymi z innych sąsiedztw, które będą miały zbliżony poziom zaawansowania w drzewku technologii.", a więc to właśnie ten "zbliżony poziom zaawansowania w drzewku technologicznym" miał ograniczać możliwości ataku graczy z wyższej epoki na graczy z epok niższych. Nigdzie jednak nie było mówione, że do sąsiedztw będą trafiać osoby z tej samej epoki, czy że zostanie wprowadzony zakaz atakowania graczy słabszych ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak się od dłuższego czasu przyglądam temu tematowi i z wielkim dystansem podchodziłem do osób, których los skrzywdził lecz kurna ludzie ileż można czytać o tym, że życie jest niesprawiedliwe, bo rzucono nas do sąsiedztwa osób zaawansowanych militarnie ... Ludzie tracą całe majątki w życiu za nie swoje winy, a mimo to żyją dalej tak więc Wy tak jak Ci ludzie grajcie dalej i bądźcie dobrej myśli, że jednak kiedyś w życiu się Wam poszczęści.

Na chwilę obecną dla Was widzę jedno rozwiązanie - przemilczeć to i czekać na lepsze czasy :D
 

DeletedUser10480

Guest
Jeżeli nie umiecie się bronić, to wasza indywidualna sprawa. Epoki nie mają tu nic do gadania. Zaczynałem o wiele epok niżej niż najlepszy gracz z sąsiedztwa. Dziś jeżdżę go codziennie.

Nauczcie się grać, a nie robicie z siebie ofiary losu.
 

DeletedUser

Guest
Odnalazłam Twój temat i nic takiego nie było mówione. Mówiono jedynie, że po zmianie "Od 4 sierpnia łączenie będzie działało w następujący sposób: zamiast próbować łączyć ze sobą dwa pasujące do siebie sąsiedztwa w jedno (co prowadziło do powstawania małych i wciąż malejących sąsiedztw czekających przez długi czas na połączenie), sąsiedztwa będą rozdzielane na mniejsze części. Owe "cząstki" zostaną następnie połączone z cząstkami pochodzącymi z innych sąsiedztw, które będą miały zbliżony poziom zaawansowania w drzewku technologii.", a więc to właśnie ten "zbliżony poziom zaawansowania w drzewku technologicznym" miał ograniczać możliwości ataku graczy z wyższej epoki na graczy z epok niższych. Nigdzie jednak nie było mówione, że do sąsiedztw będą trafiać osoby z tej samej epoki, czy że zostanie wprowadzony zakaz atakowania graczy słabszych ;)

Dla mnie to było jednoznaczne. Piszcie w takim razie bardziej jednoznacznie. Bo poziom w drzewku technologicznym rozumiem, ze jest jedna epoka i jak mam odkrytych muszkieterów, to nikt z odkrytym lepszym wojskiem mnie nie zaatakuje.

- - - Zaktualizowano - - -

Jeżeli nie umiecie się bronić, to wasza indywidualna sprawa. Epoki nie mają tu nic do gadania. Zaczynałem o wiele epok niżej niż najlepszy gracz z sąsiedztwa. Dziś jeżdżę go codziennie.

Nauczcie się grać, a nie robicie z siebie ofiary losu.

Nastepny, który nie rozumie moich obiekcji. Zajedwabiście, mogę się bronić pod warunkiem, że bedzie to w czasie rzeczywistym, Widzę kto i czym atakuję, dobieram jednostki do obrony i sama nimi kieruję, Wtedy Twoje zacne słowa "nauczcie się bronić" będą miały sens.

A jak ja mam się bronić jak czołgi jakiegoś łasego na punkty jadą moich muszkieterów? jakieś pomysły w tej sprawie madralo?
 

DeletedUser5531

Guest
Nastepny, który nie rozumie moich obiekcji. Zajedwabiście, mogę się bronić pod warunkiem, że bedzie to w czasie rzeczywistym, Widzę kto i czym atakuję, dobieram jednostki do obrony i sama nimi kieruję, Wtedy Twoje zacne słowa "nauczcie się bronić" będą miały sens.

A jak ja mam się bronić jak czołgi jakiegoś łasego na punkty jadą moich muszkieterów? jakieś pomysły w tej sprawie madralo?

I jeszcze frytki do tego? Może to atakujący powinien lecieć na auto, gdy "ty się bronisz" - do tego zwiększyłbym tylko i wyłącznie tobie liczbę jednostek w obronie do 12, hmm a co, to przecież ty robisz nam tę łąskę i codziennie się logujesz.

Jeżeli podczas obrony "w czasie rzeczywistym" - jeśli wejdzie - nie będzie czegoś takiego jak max czas oczekiwania na twój ruch = 10sec, to połowa graczy zrezygnuje, gdyż tacy super gracze jak ty z pewnością będą przeciągać rozgrywkę do max możliwego czasu...
Lecąc dalej - jaką masz korzyść z obrony w czasie rzeczywistym, skoro i tak niewiele zmieni to wynik? Idąc dalej tropem dedukcji - jaki jest sens obrony, skoro w momencie gdy jesteś dostępny w grze - raczej nie ma sytuacji w której leżą niezebrane zbiory, a skoro cie nie ma, to i tak zostanie narzucony Ci automat - ewentualnie plądrowanie, które jest skutkiem twojego braku rozeznania w czasie...

P.S. Najwięcej do gadania mają Ci którzy nawet wieżyczek obronnych w mieście nie mają, ani pereł, a gdy mają ot tak średnio na 2 lvlu..
 

DeletedUser9456

Guest
Teraz po zmianie sąsiedztwa mam tak fajne sąsiedztwo, że nikt nikogo nie atakuje. A wciąż siedzę na Cirgardzie i nie narzekam.

Chociaż według mnie... Dobrze by było gdyby np... Jeśli nie braliśmy przez jakiś czas, udział w turniejach PvP, to żeby nas nie odznaczało PvP.

Dodam też do tego, że ostatnio rozszerzyło mi się sąsiedztwo, w jaki sposób? Dodało do mojego sąsiedztwa masę ludzi ale z epoki brązu. O co tu chodzi? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9461

Guest
Pewnie nikt w to nie uwierzy, ale ja walcze nie dla punktów tylko dla surowców.
 

DeletedUser5531

Guest
Ale nie jestem, a dzisiaj mi ktoś bardzo miły miód zostawił

Zostawiają, zostawiają nawet po 30 Porcelany mi się trafiało (to chyba najlepsze co miałem).
Może da się wyżyć bez plądrowania, ale takim złoczyńcom jak mi sprawia to przyjemność - dlaczego? Bo ludzie wcale się nie bronią - no chyba że ktoś uzna te 4% z jednej wieżyczki za próbę ochrony :|
 

DeletedUser

Guest
Dzisiaj zmienili mi się sąsiedzi, jestem z epoki średniowiecza i mam tylko 28100pkt a teraz z top 1 ma prawie 1,5miliona pkt, od rana zostałem już 10 razy atakowany, jak tu można grać jak cały czas mnie tłuką i kradną, jakaś głupota zrobić takie coś, nawet nie ma sensu stawiać obrony jak i tak ją zmiotą a nie mam czasu siedzieć na styk kiedy skończy mi się produkcja żeby ją zebrać. Dziękuję za grę, do tej pory było fajnie ale się skończyło, nie mam zamiaru ładować kasy w sms-y tylko po to żeby tu istnieć, organizatorzy tej gry i tak wystarczająco zgarniają za reklamy które muszę oglądać.

Nara.
 

DeletedUser3

Guest
jedi6667 napisał:
organizatorzy tej gry i tak wystarczająco zgarniają za reklamy które muszę oglądać.
Może nie do końca na temat, ale gdzie na FoE jesteś zmuszony do oglądania reklam?
 

DeletedUser

Guest
(...)od rana zostałem już 10 razy atakowany, jak tu można grać jak cały czas mnie tłuką i kradną, jakaś głupota zrobić takie coś, nawet nie ma sensu stawiać obrony jak i tak ją zmiotą a nie mam czasu siedzieć na styk kiedy skończy mi się produkcja żeby ją zebrać. (...)

Ja bym się cieszył takim zainteresowaniem ;) (joke)

Jak Cię tłuką to nic nie tracisz, jeśli kradną to na twoje życzenie. Po co siedzieć na styk jeśli można zorganizować zbiór zasobów?

Jak ja lubię takie teksty :)
 

DeletedUser7112

Guest
Jedi6667, słuchaj abebe, dobrze prawi...

Wystawiałem obrone na maxa by dać radoche/punkty graczom walczącym w PvP. Cóż...nie szanowali tego i łupili /4 epoki dalej są/. Wiec co? wystawia sie 2 włóczników i organizuje zbiór produkcji we właściwych porach. I teraz Łosie-Misie-Patysie ani punkciorów ani wartościowych rzeczy nie dostają..;-)
 

DeletedUser9456

Guest
Dzisiaj zmienili mi się sąsiedzi, jestem z epoki średniowiecza i mam tylko 28100pkt a teraz z top 1 ma prawie 1,5miliona pkt, od rana zostałem już 10 razy atakowany, jak tu można grać jak cały czas mnie tłuką i kradną, jakaś głupota zrobić takie coś, nawet nie ma sensu stawiać obrony jak i tak ją zmiotą a nie mam czasu siedzieć na styk kiedy skończy mi się produkcja żeby ją zebrać. Dziękuję za grę, do tej pory było fajnie ale się skończyło, nie mam zamiaru ładować kasy w sms-y tylko po to żeby tu istnieć, organizatorzy tej gry i tak wystarczająco zgarniają za reklamy które muszę oglądać.

Nara.

Wina leży w dwóch czynnikach według mnie.

1: Bonus z pereł do obrony Zamku z Deal i Cerkwi Wasyla, nie zapewnia odpowiedniej obrony.

2: A jeśli nawet, to AI komputera naszej wioski strasznie kuleje, przez co prawie zawsze... Będzie sukces w ataku innego gracza.
 

DeletedUser5869

Guest
Moje obecne sąsiedztwo układał system z inteligencją przejrzałego pomidora, rozpiętość 1.5m - 2k to lekka przesada... Mogę dać SS'y jak ktoś nie wierzy ._. Do tego większość nowych od pierwszej chwili noł lajfi i zbiera punkty jak wariaci, jeszcze wczoraj miałem 5 miejsce, wcześniej 4 w turnieju, a dzisiaj pierwszy dzień nowego turnieju i jestem dwudziesty któryś, tak wszyscy pędzą :o Boję się, co to będzie przez najbliższe 2 tygodnie. Ataków już oberwałem kilkanaście, a w poprzednim sąsiedztwie było to zaledwie kilka przez cały dzień.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Brawo!!!
A tak po za tym i tak ktoś złapie ci jakieś surowce, i tak będą ciebie atakować, i dzięki takiemu podejściu zjadą wszystkich w sąsiedztwie bo takich jak ty znajdzie się 30 na te 80 osób:)

Ale co będę się wypowiadać skoro to temat płaczu nad tym ze ktoś kogoś zaatakował...

Ja mogę płakać że mam perły obronne i jestem w czołówce nowa epoka nowe jednostki w obronie i co... Przebiło się dwóch dziś "gorszych" oj jakie to straszne... oj oj. (jak ktoś ironi nie rozumie dodam jeszcze oj)

;)

P.S.
Chciałam zacytować pana co obrony nie wystawia ale nie wyszło:(
 

DeletedUser8996

Guest
Dziwne, wszyscy znou narzekają, a mi nie zmienili jeszcze sąsiedztwa, no może troszkę graczy z brązu doszło ;)
Jak dla mnie może tak zostać, a jak zrobią inaczej i wszyscy będą mnie atakować, to zawsze więcej rozrywki, niech próbują ;)
 

DeletedUser625

Guest
Od: sroka77 dzisiaj o 12:42
widze że jakas nowa kur-wa w sasiedztwie zawitała

Od: Guanabana dzisiaj o 12:47
Przekonasz się, że nie tylko ja :p już niedługo

Od: sroka77 dzisiaj o 12:48
niema jak cioty z wesołej kompani

Od: Guanabana dzisiaj o 12:51
Limitless i ANIOŁY CIEMNOŚCI też dadzą Ci wkrótce popalić. Szykuj obronę :p
No i jeden sąsiad z Emperiales też sobie poatakować.

Od: sroka77 dzisiaj o 12:57
zdejme obrone i po punkcikach a to co potrzebuje to zbiore sobie na czas

Od: Guanabana dzisiaj o 12:58
Spoko, nie rusza mnie to :) i tak Cię splądruję jak będę chciał.


Nieudana próba prowokacji :p
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
ooo ten temat można poruszyć wyzywania i braku reakcji ze strony suportu, mnie jeden taki co rabunek raczył epitetami zgłosiłam to z 5 razy za każdym razem "tak zajmiemy się sprawom" on nadal gra;)

>>>Nie dajemy stałki za dwie obrazy. Poza tym nie wiesz czy dalej gra, bo nie widzisz, czy ma bana czy nie. Jego konto może wyglądać zupełnie normalnie. Jeśli dalej Cię obraża - powiadom nas. - Bryfft

to takie pokolenie internetowe co to krowy na łące nie widziało;)
A ty guana tak dostajesz za twarzowe hihihi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry